Сонник Хитрість — до чого сниться ?

Підступність можна вважати антиподом інтелекту. До неї властиво вдаватися тваринам, і завдяки цій якості вони виживають і живуть. Незважаючи на те, що людина сам себе назвав вінцем творіння і володіє інтелектом, він не відмовляє собі у можливості для забезпечення безпеки і досягнення цілей періодично користуватися природного тваринної хитрістю.

Якщо у сні ви дуже майстерно, віртуозно хитрували, це означає, що вам слід приділяти інтуїції більше уваги і частіше на неї покладатися. Далеко не у всіх випадках наш стомлений проблемами і обтяжений зайвими знаннями розум здатний сприймати цей світ адекватно, а також судити про вчинки оточуючих людей об’єктивно. Але якщо ми будемо більше довіряти своєму внутрішньому голосу, помилок і промахів буде допущено нами набагато менше, адже не дарма кажуть, що серце бачить краще розуму.

Якщо звинувачували когось в підступності, значить, наяву цей чоловік вас захоплює, правда, до цього домішується почуття деяка частка заздрощів. Ви зробили собі з нього кумира, поставили на п’єдестал і дуже намагаєтеся уподібнитися йому. Що ж, мати в житті приклад для наслідування непогано, а часом і просто необхідно, тільки от сліпе поклоніння призводить до недобрих наслідків. Навіть кумири можуть помилятися, оскільки це всього лише люди. А якщо ви виявите не найкращі риси в своєму улюбленці, то можете не тільки розчаруватися в цій людині, але і перестанете довіряти людям взагалі. Сон радить переглянути погляди на життя і дотримуватися заповіді «Не сотвори собі кумира».

Виявили у сні чиєсь підступність — це попередження: будьте обережніше з цією людиною. Якщо снився хитрий незнайомець, то такого ж людини ви можете знайти в своєму оточенні. Якщо ви схитрували, а вас викрили, це означає, що наяву всі ваші нібито хитромудрі плани шиті білими нитками, про що вам не забудуть сказати люди. Уві сні відчували себе хитруном — в реальному житті ваша простодушність і наївність заподіють вам шкоди.

Приснилася власне підступність — значить, ви як і раніше будете підтримувати дружні стосунки з успішними людьми, які дуже доброзичливо до вас ставляться. Об’єдналися з якимись хитрими людьми — це означає, що проти вас можуть бути використані ваші ж вчинки, а недруги скористаються вашими ж методами.

Якщо вам присниться, що близька людина задумав проти вас підступність, то наяву вас чекають втрати через обман чи крадіжка. Зрадити близької людини в сні — знак небезпеки або біди.


Залишити відгук