День Народження 21 Лютого: Знак Зодіаку — Риби

Ефектні і романтичні Риби, чий день народження випав на 21 лютого, наділені яскравим уявою і творчою жилкою. Чарівний і спритний, з прекрасним почуттям гумору і неймовірним умінням пристосовуватися до різних обставин, ви вписуєтеся в будь-яку обстановку і з кожним знаходите спільну мову Ви випромінюєте ауру мрійливості, з-за якої здаєтеся далекими від реального світу. Деякі можуть вважати вас легкою здобиччю реклами і слізних сентиментальних історій, однак ніщо не може бути далі від істини. Незважаючи на сострадательность і відкритість характеру, ви здатні заговорити, заплутати більшість людей і рідко погоджуєтесь робити те, чого не хочете.

Народжені 21 лютого схильні не помічати тривожних симптомів, як наслідок цього, вони часто хворіють. Що стосується їх психологічного стану, то вони схильні до частих і глибоких депресій. Народилася 21 лютого бажано час від часу проходити курс відновлювальної терапії або відвідувати консультації досвідченого аналітика, але вони зазвичай відмовляються від допомоги фахівців і самі якимось чином перебудовуються. В дотриманні дієти важлива міра; однак приготування досить важких, але смачних страв піднімає їм настрій. Для народжених в цей день велике значення мають стійкі сексуальні зв’язки, але вони не завжди є корисними для них. Що стосується фізичних вправ, то їм рекомендуються, наприклад, прогулянки і плавання.

Народжені 21 лютого докладають всі зусилля для самовираження. Їх життя на ранньому етапі може бути пов’язана з труднощами, з якими їм доводиться стикатися мало не щодня. Спочатку вони звинувачують у всьому оточуючих, але потім зазвичай усвідомлюють, що дійсна причина всіх бід — це їх власні комплекси. Але труднощі ззовні, природно, зустрічаються часто. Цим людям слід вчитися, багато працювати над собою, а головне — не лінуватися.

Знак Зодіаку 21 Лютого — Риби

Стихія Знака: Вода. Ваш знак Зодіаку примикає до групи Водних знаків, які виділяються наступними якостями: таємничість, музикальність, пластичність, співчуття, старанність, шанобливість, романтизм.

Планета Управитель: Нептун. Зумовлює підвищена чуттєвість, даний натхненне мистецтво. Планета сприятлива для музикантів. Планета у вигнанні – Меркурій. Можете бути вдячні їй за недолік раціональності, а також відсутність критичності.

Риби — знак зодіаку народилися 21 лютого, наділяє народилися в цей день людей романтичністю і м’якою харизмою, привабливістю. Часто це творчі люди з розвиненою фантазією, кмітливі і винахідливі. Вони чудово пристосовуються до мінливих обставин, усюди можуть знайти собі місце, до будь-якій людині знайдуть підхід. Дату 21 лютого знак зодіаку відповідає знак Риб, який наділяє народилися в цей день мрійливістю, вони весь час ніби витають у хмарах і зовсім не звертають уваги на те, що відбувається у них під носом. Буває, з цього оточуючі роблять висновок, що вас легко обвести навколо пальця, обдурити за допомогою реклами або дурних слізних історій, але це зовсім не так. Риби дійсно дуже милостиві та відкриті по відношенню до оточуючих і їх бід, але і самі вміють непогано обманювати, дурманить і ніколи не погодяться на щось, що їм не подобається.

Більшість з тих, хто народився 21 лютого, зазвичай приймають виклик долі для підвищення рівня свого інтелектуального розвитку. Здолавши протиріччя всередині себе і поборів власні емоції, вони нарешті зрозуміють, чого хочуть. Одним з безперечних достоїнств людей, що народилися 21 лютого, є їх сексуальна привабливість. Зв’язати себе з іншою людиною, дозволити йому побачити себе без маски — це для них, можливо, найбільша радість у житті.

Народжені 21 лютого глибоко переживають невдачі в особистому плані. Якщо вони раптом відчують себе відкинутими — емоційне потрясіння для них буде величезним, і потрібно багато часу, перш ніж вони зважаться відкритися кому-небудь знову. Для закритих по натурі людей, виявляється, досить важко об’єктивно оцінювати свою роботу, так як те, що вони створюють, здається їм невіддільним від них самих. Швидше за все, саме тому вони болісно сприймають критику на свою адресу, оскільки прирівнюють її до особистої образи.

Багато з них відчувають великі проблеми у спілкуванні з батьками протилежної статі. Як наслідок зайвої опіки рідних і постійної критики з їхнього боку, або, навпаки, нестачі уваги, вони у першому випадку стають замкнутими людьми, а в другому — черствими і бездушними егоїстами. Здорова, незадоволена любов до життя може стати для них лише ілюзією — тим, що вони будуть шукати всюди. Для деяких з них кохана людина підтверджує їх цінність; інші потребують підтримки впевненого в собі партнера, з яким можна сміливо відкрити найпотаємніші свої таємниці. У будь-якому випадку мало хто може жити в такому тісному зв’язку зі своїм внутрішнім світом. Народжені 21 лютого заспокояться лише тоді, коли знайдуть своє щастя і знайдуть емоційний спокій. Взагалі кажучи, вони приділяють багато часу своєму духовному розвитку.

Чоловік Риби — народився 21 Лютого

Чоловіки, c датою народження 21 лютого — відрізняються наступними рисами: такий кавалер — щедрий, вразливий, музичний, романтичний. Чоловіки-Риби – ідеалісти і мрійники, це легкі і комфортні в спілкуванні люди. Ввічливість і тактовність не дозволяють чоловікам цього знака проявляти відкриту агресію, що є найчастіше їх проблемою. Чоловіки-Риби легко закохуються і важко вибудовують міцні гармонійні стосунки. Головні проблеми в любові пов’язані з прагненням до недосяжного ідеалу і побудовою відносин з тими, хто має набагато більш яскравим темпераментом.

Жінка Риби — народилася 21 Лютого

Жінки, що з’явилися на світ 21 лютого, не схожі на інших такими властивостями: така дама — чуттєва, уважна, інтелектуальна. Жінки-Риби – чарівні, тонкі й загадкові панянки, які приваблюють чоловіків своєю вразливістю і беззахисністю. Їх жіночність і слабкість є їх головним козирем, створює навколо них атмосферу таємничості. Її розташування досягти нелегко, і саме розум часом змушує її не йти на поводу емоцій. Самими сильними рисами жінок-Риб є жіночність та вміння правильно розпоряджатися своїми фірмовими рисами – крихкістю і м’якістю.

День Народження 21 Лютого

Риби, народжені 21 лютого, практично все своє життя прагнуть до самовираження, і у більшості з них це виходить надзвичайно талановито. Однак на ранніх етапах життя (в силу віку) це не завжди можливо, тому в дитинстві у них часто виникають труднощі, в яких такі люди звинувачують оточуючих. Але через деякий час вони розуміють, що справжньою причиною всіх бід є власні комплекси. Будь-які труднощі для народжених 21 лютого знак зодіаку Риби, переборні, але лише в тому випадку, якщо вони самі цього захочуть, не лінуючись вчитися і працювати над собою. І ці люди, як правило, кидають виклик долі, щоб підвищити свій інтелектуальний рівень, позбутися від внутрішніх протиріч, побороти зайві емоції, і дуже скоро приходять до усвідомлення істинних цілей свого існування.

Не варто вважати тих, хто народився 21 лютого знак зодіаку Риби, тільки невдахами і людьми, які все життя долають обставини. У них є і переваги, одним з яких, безперечно, є їх привабливість для протилежної статі. Завдяки своїй вродженій сексуальності вони будуть завжди в центрі уваги, що для таких людей, як правило, не є метою. Найбільшою радістю в житті вони вважають можливість повністю розкрити себе для одного єдиного коханої людини. І, зрозуміло, якщо і тут їх спіткає невдача, це стане глибоким емоційним потрясінням, впоратися з якими буде непросто, і ранимі Рибки ще дуже нескоро знову відкриють комусь своє серце.

Люди, які відзначають день народження 21 лютого знак зодіаку Риби, по натурі досить закриті, у зв’язку з чим їм буває важко оцінити те, що вони роблять, оскільки свою роботу вони вважають частиною себе. Ця риса характеру не дозволяє їм адекватно сприймати на свою адресу критику, яка розцінюється як особисту образу. Особливо важко в цьому відношенні доводиться тим, хто пов’язав своє життя з мистецтвом: їм потрібно бути дуже стійкими, щоб прийти до успіху.

Багато проблем тих, хто народився 21 лютого знак зодіаку Риби, йдуть з дитинства, коли особливо гостро сприймаються конфлікти з батьками (особливо сина з матір’ю і у дочки з батьком). Хтось, піддаючись надмірній опіці і постійній критиці з боку батьків, стає замкнутим, а хтось виростає в черствого і бездушного егоїста, будучи, навпаки, обділеним увагою рідних. Однак у більшості випадку все не так категорично: з плином часу відносини з родичами налагоджуються, і колишні розбіжності забуваються.

Якщо ж самі чоловіки і жінки, народжені 21 лютого знак зодіаку Риби, заводять сім’ю, вона у них, як правило, завжди дружна, оскільки сімейні відносини, на їх думку, повинні бути засновані на гармонії, душевної чуйності і теплоти. Саме в сім’ї, в дітях такі люди знаходять справжнє щастя – це дає їм емоційний спокій, до якого вони прагнуть практично все своє життя. Взагалі, якщо Риби, народжені 21 лютого, знайдуть себе в житті, їх можна вважати щасливчиками, адже у них буде і удача, і улюблена справа, і ідеальна сім’я, і навіть фінансовий успіх (якщо в юності вони навчаться заощаджувати).

Любов і Сумісність

Ви випромінюєте магічне чарівність, привертає до вас натовпу шанувальників. Це добре, оскільки для щастя вам необхідна любов. Ви надихаєтесь світлом Місяця, поезією і романтичною літературою. Перш ніж створити довготривалий союз, ви прагнете переконатися, що почуття і турбота про вас йдуть від серця. Риби завжди дуже сексуальні і найбільшою радістю в житті вважають повну довіру, яке можливо між люблячими серцями. Тільки перед чоловіком або дружиною вони здатні зняти свої маски і показати себе такими, які вони насправді. Народжені 21 лютого дуже важко переживають розриви і сварки, що не дивно, якщо згадати, 21 лютого — який знак зодіаку. Якщо їх почуття і довіру зрадять, то знову відкритися комусь вони зможуть ще дуже не скоро.

Хороші перспективи на створення поважає один одного, сім’ї у Риб з Раком, Скорпіоном і Тельцем. Саме з ними ці люди найбільш сумісні, у них однакові погляди на сімейне життя, схожі життєві пріоритети. Може бути успішним шлюб і в союзі з Дівою, Вагами і Козерогом, шанси, скажімо 50/50. Вони відразу ж повинні розподілити відповідальність і обов’язки, домовитися про те, що будуть сприймати свободу одне одного і поступатися. Шлюб з поганими перспективами бачиться з такими знаками, як Овен, Близнюки і Лев. Скажімо, в даних сполученнях пар — зовсім мало перспектив на щасливий шлюб, навряд чи вони зрозуміють одне одного.

Робота і Кар’єра

Для народжених 21 лютого дуже важливо висловлювати себе, виявляти себе, свою натуру світу. Життя для них сповнена випробувань, про яких інша людина і не здогадується. Втім, вони швидко розуміють, що в усьому винні не оточуючі, а їх сприйняття та їх комплекси. Народилася 21 лютого дуже важливо займатися самовдосконаленням. Найчастіше так і відбувається, ці люди вчаться протягом усього життя.

Також у них існують складності з об’єктивної оцінки якості своєї роботи, адже те, що вони роблять, на рівні сприйняття зливається для них з ними самими – а себе об’єктивно оцінювати вкрай складно, загалом-то, неможливо. Саме з цієї причини ці люди не витримують критики своєї роботи, їм здається, що критикують не її, а ображають особисто їх.

Здоров’я і Хвороби

Народжені 21 лютого досить болючі, тому що пропускають симптоми початку захворювання і йдуть до лікаря надто пізно. До того ж вони дуже часто страждають від депресії. Народився 21 лютого було б корисно час від часу відвідувати психолога або психотерапевта, але вони найчастіше відмовляються від їхніх послуг і справляються самі, абияк.

В раціоні їм важливо не переїдати, що стосується готування, то приготування складних і екзотичних страв, їх дуже радує, їм слід подумати про кар’єру кухаря або зробити готування своїм хобі. В інтимному житті ці люди воліють вірність одному партнерові або партнерці, але частий секс далеко не завжди їм корисний. З видів фізичної активності їм слід звернути увагу на плавання, під час якого ці люди зможуть контактувати зі своєю середовища (Риби – водяний знак), і на довгі піші прогулянки, які відмінно заспокоюють їх вічно стривожені нерви.

Доля і Удача

В цей день народжуються цілеспрямовані, вольові, наділені великою інтуїцією люди. Народжені в цей день щасливі, їм супроводжує успіх у будь-якій сфері діяльності. У них зазвичай міцна чудова сім’я, побудована на довірі і любові, їх будинок — повна чаша. Вони ніжні й ласкаві. За щоб не бралися, все приносить удачу. Про таких справедливо говорять, що їм всюди щастить, їм багато чого дається легко. У них талант організатора, це керівники, лідери. У фінансових справах успіх буде залежати від того, наскільки вони вміють економити.

Поради Рибам, Народженим 21 Лютого

Народжені 21 лютого живуть цілком особистими переживаннями і сприйняттям, більше внутрішнім світом, ніж зовнішнім – навіть незважаючи на свою відкритість до світу зовнішнього. Часто в дитинстві вони стикаються з проблемами у взаєминах зі старшим поколінням. Або їх занадто багато критикують за найменшого приводу, і тоді вони закриваються і робляться похмурими, або обділяють увагою, дуже рідко проявляють свою любов до них, і тоді вони стають справжніми егоїстами. Розвивайте вміння спілкуватися.

Вони постійно женуться за відчуттям любові до життя і, на жаль, далеко не завжди його знаходять. Їм вкрай важливо знайти близьку людину, яка буде постійно їм нагадувати (необов’язково словесно) про те, як вони потрібні і важливі у цьому житті, буде мовчазно підтримувати їх своєю силою, кому можна довіряти і ділитися таємницями, що не дивно, якщо згадати, який знак зодіаку 21 лютого. Щастя заспокоює їх болісні емоції і перетворює цих людей. Тоді вони зможуть спокійно займатися самовдосконаленням і духовним розвитком.


Залишити відгук