Сонник Кошеня — до чого сниться ?

Маленький кошеня в будинку у сні — провісник сліз. Багато білих пухнастих кошенят, що сидять в коробці, говорять про те, що у вас в житті починаються неприємності, пов’язані з якоюсь новою справою. Воно зажадає занадто великих витрат, на які ви не розраховували. Хворий кошеня сниться до перемоги здорового глузду над якоюсь небезпечною пристрастю. Приснилися кошенята і кішка з ними — хтось буде перешкоджати вам, не здавайтеся, якщо ви на правильному шляху. Мертві кошенята сняться до втрати над вами впливу якогось владного людини. Якщо мертвий кошеня сниться чоловікові, то мова йде про якийсь навіженої і корисливою особі, якій вдавалося тривалий час тримати його під контролем.

Приснилося, що кішка народила кошенят — до вас повернуться колишні переживання. Вбити кошенят, які тільки що народилися — дуже сприятливий знак, що обіцяє перемогу в чомусь важливому для вас. Якщо сплячий топив кошенят у воді — йому вдасться побороти пристрасть, яка руйнівно діяло на його душу і серце. Якщо кішка у вашому сні починає народжувати кошенят на вашому ліжку, а ви її проганяє — ви зумієте запобігти подружню зраду. Народжувати кошенят самій — для жінки такий сон передвіщає сімейні сварки і скандали, винуватою в яких буде виключно вона сама.

Для чоловіка народити уві сні кошеня — досить дивний, але далеко не такий вже рідкісний сон. Він вказує на деструктивні зміни в сексуальному житті сновидца, які поки що мають місце лише на підсвідомому рівні. Лякатися такого сну не варто, але є привід задуматися. Годування кошенят молоком сниться до кардинальної зміни поглядів на якусь подію або поняття. Якщо ви даєте кошенятам молоко, а вони відмовляються його пити, хоча голодні — ви безуспішно будете намагатися довести свою змінилася точку зору іншим. Вам не повірять, адже зовсім недавно ви доводили всім зовсім інше.

Кошенята і цуценята сняться до непорозумінь між вами і вашими друзями. Знайти кошеня у сні — до нерозумних витрат, особливо якщо це був білий кошеня. Шукати кошеня, який втік і не знаходити його — добрий знак. Вас захистять вищі сили. Приснився ринок або магазин, в якому продавали багато кошенят — вам будуть пропонувати гроші позики на дуже, здавалося б, вигідних умовах. Не погоджуйтеся, бо це зажене вас у фінансову пастку. Якщо жінці сниться, що кошеня застряг, а вона його врятувала — наяву хтось заступиться за її честь. Але будьте обережні, бо заступник може натякнути на подяку.

Маленький білий кошеня кусає сновидця — для чоловіка такий сон повинен стати попередженням про те, що жінка, до якої він запалився або вже загорівся пристрастю, полює тільки за його грошима. Купати білого кошеняти у сні — позбутися нахлібника. Для ділової людини такий сон може означати, що він знайде розтратника власних коштів.

Маленькі кошенята, які з’являються у снах — образ ще більш складний, ніж дорослі кіт або кішка. З одного боку, пухнастий кошеня викликає розчулення, але з іншого — це є не що інше, як майбутня кішка чи кіт, які в абсолютній більшості сонників трактуються негативно. Отже, маленький красивий кошеня — та ж нечисть, але в більш небезпечний, завуальованому під позитивні відчуття вигляді.

А тепер давайте подивимося, чи такі позитивні відчуття викликають як уві сні, так і наяву маленькі кошенята. «Такий милий, так би і з’їла!» «Такий гарненький, чіплявся до смерті». Отже, ці милі тварини підсвідомо викликають у людини несподівану реакцію, бажання зробити якесь деструктивну дію. Ці суперечливі факти є предметом вивчення психологів і можуть бути перенесені в область людських сновидінь.

Однак переважна агресія — не єдине почуття, яке викликають у людини маленькі кошенята, в тому числі і у сні. Маленький кошеня, як і інші тварини малих розмірів, виявляється, мають властивість збільшувати працездатність людини, їх вид допомагає концентрувати увагу. Можливо — це підсвідома реакція на приховану, завуальовану, погано помітну чинним свідомістю небезпека.

Кішка з кошенятами — дуже несприятливий сон. Якщо кошенята уві сні — це дрібні неприємності, то кішка — мати, і вона не дасть їх скривдити. Отже, кішка і кошеня — неприємність, усунути яку буде ще важче, оскільки це буде зачіпати чиїсь інтереси, і цей хтось теж буде їх відстоювати.

Якщо у сні ви годуєте тварина молоком, то такий сон означає, що, незважаючи на кращі спонукання, ваші зусилля можуть виявитися «ведмежою послугою». Пригощати дитину грудним молоком або ж власною груддю такий сон свідчить про те, що всі спроби оточити оточуючих своєю турботою не принесуть нічого доброго. До того ж деяких таку вашу поведінку або просто дратує, або ж люди можуть використовувати ваші вчинки проти вас. Бачити уві сні кошенят, яких ви рятуєте, говорить про те, що ви чините благородно, не звертаючи уваги на існування давніх образ. Якщо ж ви вбиваєте тварина, значить, намагаєтеся швидко розібратися з усіма навалившимися на вас проблемами.

Якщо ви знайшли кошеня чи вирішили прихистити кошенят у сні, то ви ризикуєте накликати на себе абсолютно непотрібні обов’язки і складності. Купати кошеня у сні, означає, що ви зможете всі свої проблемні ситуації повернути до себе позитивну сторону. Якщо кошеня помирає, то існуюча проблема і зовсім вирішиться сама собою. Бачити уві сні маленьких кошенят і при цьому тримати їх на руках говорить про те, що в житті вам слід тримати себе в руках і ретельно стежити за своєю поведінкою, оскільки ви можете зробити легковажні вчинки, які сильно зіпсують вашу репутацію.

Кішка з кошеням сняться до прибутку. Кіт і кошеня — початок нової справи. Жінці кішка з маленьким кошеням може снитися до вагітності. Сниться багато кошенят під ногами — це клопоти, негаразди, чвари. Приснилося, що свій кошеня засинає поруч з вами на ліжку — придивіться до поведінки партнера. Цілком можливо, у нього або в неї намічається адюльтер. Народження кошенят сниться до грошової збільшення. Але якщо кішка народжує кошенят на ліжку — це поганий знак для сімейної пари.

Чорний кошеня на руках — майбутня печаль. Сірий — розчарування. Білі кошенята сняться до обману. Чорно-біле кошеня уві сні персоніфікує непостійність. Маленький кошеня — маленькі негаразди. Самій народити кошеня у сні — до майбутніх страждань з-за власних дітей. Сліпі кошенята сняться до дурному вчинку. Годувати кошеня молоком — доведеться дати комусь грошей у борг.

Мертвий кошеня у сні є хорошим провісником, щось погане піде назавжди. Ловити кошеня у сні — нажити собі клопоту необдуманими діями. Рятувати маленьких кошенят з води — такий сон попереджає про дотримання особливої обережності при підписанні ділових паперів.

Приснився білий, надзвичайно чарівне котеня — жінку подібний сон попереджає про небезпеку. Хтось спритно обведе її навколо пальця і заманить в пастку. Однак біду і загрозу руйнування від неї відведуть розсудливість і здоровий глузд. Кошенята були забрудненими або строкатими і худими — значить, піддавшись чарам блискучою мішури, вона постраждає від якогось вчинку людини. Якщо ви просто побачили кошенят, це віщує дрібні неприємності і негативні переживання. Вони стануть докучати вам до тих пір, поки вам не присниться сон, у якому ви вб’єте кошеня. Приснилися вбивають кошенят змії — у своєму гарячому бажанні завдати вам шкоди ваші недоброзичливці в кінцевому рахунку тільки зроблять собі гірше.

Знайти або побачити в сні кошик з кошенятами, і спостерігати, як її з повагою несуть в резиденцію монарха, супроводжувану людської натовпом, передвіщає, що через десятиліття, владою буде наділений досить сильний, стійкий, енергійний, непередбачувано діючий людина, вчинки якого, будуть шануватися до неймовірної ступеня, а захоплення особистістю цієї людини і його ідеалізація може порівнюватися з обожнюванням. Проміжок часу, який буде періодом його правління або впливу може принести для суспільства можливість самореалізації, самозабезпечення і зміцнення ролі народу і його вплив на розвиток держави.

Кошенята у сні — погане передвістя. Для молодої дівчини небажано брати кошенят до себе на руки, гладити їх і плекати. В реальності вас планують залучити в чорні справи. Можливо, що ви лише прикриття або ж на вас спишуть всю провину. Так що відмовляйтеся від підозрілих пропозицій і краще не ризикуйте. Якщо ваш заробіток безпосередньо залежить від продажів, то підсильте свою пильність і починайте працювати на повну потужність. Сни з кошенятами віщують вам удари від конкурентів.

Молодим жінкам і дівчатам пережити сновидіння, в якому у них на руках сидів кошеня — це попередження про можливість їх залучення до скоєння негідних вчинків. Пропонувати їжу або гладити — за добро отримати несправедливі неприємності; бути оточеним кошенятами — перебувати серед зрадників.

Якщо жінці сниться маленький пухнастий білий кошеня, це означає, що вона стане жертвою спритного обману, який приведе її в пастку. Виплутатися з халепи їй допоможуть розсудливість і здоровий глузд. Взагалі, котенята сняться до неприємностей, а закоханим такий сон обіцяє сварки і суперечки.

Грати в сні з кошеням, який дряпався й кусався, — такий сон означає, що, на жаль, ваш улюблений чоловік виявиться персоною злісної, дріб’язковою, злою. Вступивши з ним у шлюб, ви будете нещасні, вам доведеться не раз з жалем згадати про свою холостий порі.

Взагалі кошенята уві сні символізують дрібні неприємності, роздратування. Ця смуга невезіння буде тривати до тих пір, поки ви не вб’єте уві сні кошеня.

Кошеня, побачений дитині, символізує незнайому дівчинку або дівчину, яка в майбутньому вплине на його долю і характер.

До несподіванок неприємного характеру; до чвар.

Кошенята — дрібні неприємності, роздратування.


Залишити відгук