Сонник Кіт — до чого сниться ?

Кіт уособлює собою злі сили, відьму, удачу, домашній затишок, святиню. Якщо приснився кіт у смужку, який йшов дорогою до міста, це означає, що повинен з’явитися на Землі велика людина, місія якого — принести людям вищу мудрість. Перед його приходом люди узреют відповідний знак в кота або іншій тварині. Приснився лежить на порозі будинку величезний, розміром зі лева, кот — добробут країни буде поставлено в залежність від продуманості політики, що стосується тварин.

Чорний кіт з червоними очима видає наміри, що можуть призвести до кровопролиття в 2023 році. Кіт, побачений в мантії, зітканою з мишачих шкурок, повідомляє, що в 2011 році люди змушені будуть розплачуватися за події, що відбулися в 2008 році. Випадкове позбавлення життя кота сниться до того, що в 2045 році в Єгипті зловлять особливо небезпечного злочинця міжнародного масштабу. Заполоненный цими тваринами місто сниться до прийдешньої посухи, екологічної катастрофи, голоду.

Корзину, в якій сиділи кошенята, з величезною пошаною і колоною супроводжуючих несли в палац — сон з таким сюжетом пророкує, що через десяток років політичним лідером стане наскільки сильний, настільки і непередбачуваний у поведінці людей. Шанувати його до ступеня обожнювання. Це час ознаменується повною незалежністю і демократією. Приснилися опудала котів, виставлені в галерею, — над усіма віруючими у вищі або потойбічні сили влади учинять розправу.

Приснилося, як багато кішок накинулося на величезну собаку, — в 2018 році сили добра і зла зійдуться у великій битві, що в першу чергу позначиться на сімейному житті і управлінні домашнім господарством. Смугастий кіт опинився в мишоловці — це до загибелі або навмисної розправі над невпізнаним посланником Бога. Якщо приснився червоно-жовтий кіт з зеленими очима, то між Японією і низкою інших держав погіршаться відносини, причиною якого стане якась безглузда подія, що стосувалося традиції країни Висхідного сонця.

Наснилися прикрашені кольоровими стрічками кіт і кішка в 2047 році відбудеться щось, що згуртує керівництво і народи ніколи не співпрацювали країн. Побачити разливающего вино по чашах з срібла кота — в 2011 році настане благоденство та процвітання завдяки законослухняності і наполегливій роботі.

В сновидіннях кіт може передвіщати різні події. Мокрий кіт сниться до гніву, білий – до придбання, чорний – втрати (речей, грошей або друзів). Якщо кіт молодій жінці сниться, то незабаром їй належить познайомитися з цікавою людиною.

Якщо кіт з’явився в снах на четвер, то в реальній дійсності вас очікує сильне засмучення, так як улюблений чоловік перестав розуміти вас. Такий же сон на неділю свідчить про те, що в житті вам ще потрібен учитель. Якщо кіт снився на понеділок, то незабаром ви зустрінете людину з диктаторськими замашками, який почне по-господарськи розпоряджатися вашим життям.

Якщо в сні на вас накидається дикий кіт, то це символізує присутність у вашому житті досить впливових опонентів, які готові піти на багато що, аби порушити підвалини життя і позбавити вас як можна більшої кількості грошей або впливу. Якщо ви зможете відбитися від цього кота і прогнати, то і в реальному житті ваші опоненти нічого не зможуть зробити вам. Удача буде супроводжувати вам довгий час, і турбуватися не про що.

Сновидіння про кота може мати відразу декілька значень. Люди традиційно приписують цим тваринам магічні і інтуїтивні здібності. Тому поява кота в сновидінні повідомляє, що ви цілком можете покластися на інтуїцію. Також кіт може служити уособленням ваших фантазій і мрії оволодіти теорією окультних наук і чаклунськими навичками. Наявний в реальному житті кіт сниться як її дійової особи.

Якщо побачений кіт був із забрудненою і всклокоченной шерстю, худий, брудний — це поганий знак, після якого можна готуватися до недобрим известиям, зокрема про хвороби одного. Але якщо ви відігнали його від себе, то один зцілиться. Приснився чистий білий кіт — у ваше життя увійдуть плутанина, невизначеність, з-за яких ви будете сумувати і позбудетеся стану.

Грати з котом у сні – ознака зради, причому, швидше за все, сновидця. Цілком можливо, що незабаром у вас з’явиться спокуса змінити або зрадити своєї коханої людини. Рудий кіт у сні – уособлення чоловіка, що володіє хитрістю і підступністю. Ця людина є справжнім обманщиком і спокусником, уникайте зустрічі з ним наяву.

Кіт віщує інтриги і сварки. Відігнати кота — уникнути неприємностей. Якщо тварина напала на Вас в житті виникне проблемна ситуація, в якій Ви, швидше за все, опинитеся в програші. Зграя котів, приснився молодій людині, означає почуття самотності, навіть якщо його будинок завжди повний людей. Вбити кота — Ви застанете ворога зненацька.

Кіт сниться до зрадництва і сльозам. Можливі неприємні несподіванки, раптові сварки. Мертва кішка — хороший знак. Вам вдасться уникнути біди. Брудні або багатобарвні кошенята — Ви можете стати жертвою власної легковажності і необережності. Чорний кіт — остерігайтеся ворога. Білий же уособлює брехливого одного.

Кіт символізує книгу. Іноді кіт означає грубість і охолодження з боку дружини, це також діти, супротивники, злодійство і невиконання обіцянок. Інші вважають кота — символом безпеки в будинку. Якщо кіт шкрябає або кусає Вас, то Ви станете жертвою обману свого колеги по роботі чи можете захворіти.

У англійців так і росіян, кішка пророкує, яка буде погода. Кішка клубком — на мороз. Кіт укладається — до морозу, міцно спить — до тепла. Якщо шкрябає підлогу — на вітер або заметіль. Кішка дере стіну — до негоди. Кішка лежить черевом догори — до тепла. Кішка лиже хвіст, ховає голову — до негоди.

Побачили кота — будьте обережні, вас обманюють; вкусив або подряпав — зустрінете опір своїм ідеям; чорного кольору — до нещастя. Годувати або пестити — хтось проявить свою невдячність; є кота — до віроломству; навколо вас було багато котів — до оточення вас зрадниками.

Кіт сниться до розбрату, сварки з рідними. Можливий розрив відносин. Якщо кіт вкусив або подряпав — ревнощі до другої половинки, навіть якщо немає приводу. Душевні терзання. Багато котів — до неминучого ганьби.

Побачений кіт символізує Вашу покірність і підпорядкування, залежність від більш сильного людини. Втрата життєвої енергії, брак сил, що може призвести до хвороб і низці невдач.

Гладити кота у сні — незадоволені сексуальні бажання. Якщо ж кіт лащиться — Ваша привабливість і чарівність зараз на вищому рівні. Годувати кота — потяг до молодому партнеру.

Варто остерігатися обману, зради. Для дівчини кот — знак ненадійності, невірності її молодої людини.

Якщо приснилася бійка котів, будьте напоготові, тому що вас можуть пограбувати в нічний час.


Залишити відгук