Сонник Милиці — до чого сниться ?

Побачити милиці — добрий знак. Вже позаду всі ваші негаразди, а попереду — радісна і спокійна старість. Зламати милиці — хворому такий сон обіцяє швидке одужання. Людям граючим сон про милицях може повідомляти про можливе великому картковому програші. Сміючись уві сні над калекою, пересувається за допомогою милиць, у реальному житті ви ризикуєте захворіти або самому отримати каліцтво.

Сон про них попереджає вас про те, що скоро ви опинитеся в скрутному становищі і тоді без допомоги близьких людей або могутнього покровителя вам не обійтися. Бачити інших на милицях у сні означає, що ви повинні будете допомогти комусь. Зламані милиці у сні — знак того, що ви не отримаєте очікуваної допомоги. Дивіться тлумачення: Інвалід.

Приснилося, що ви ходили на милицях, — це говорить про те, просуваючись до удачі і щастя, ви не будете розраховувати виключно на свої сили, а будете шукати допомоги знайомих людей. З милицями були інші — в роботі підсумки виявляться незадовільними.

Якщо у сні ви зламали свої милиці – значить, вам судилося швидке одужання, найімовірніше, ви отримаєте допомогу від оточуючих, здійсніть обдуманий вчинок. Милиці як такі обіцяють далеке, важкий і не завжди приємна подорож.

Чоловік з милицею в сні — добрий знак, що передвіщає, що всі негаразди скоро закінчаться. Якщо хворій людині сниться, що йому дають зламані милиці, значить, він скоро видужає. Побачити милиці перед якоюсь грою — до програшу.

Сон, у якому ви бачите себе на милицях, віщує вашу зайву довірливість. Ви у всьому будете покладатися на кохану людину, змушуючи його вирішувати свої проблеми.

Вирушите у далеку подорож, яке буде важким.

Погані справи, погані помічники.

Милиці обіцяють далеку дорогу.


Залишити відгук