Сонник Кістки — до чого сниться ?

Свої кістки бачити в сні — знак небезпечної хвороби, від якої ви сильно схуднете. Сон, у якому ви побачили, що від вас, як кажуть, залишилися шкіра та кістки, означає, що зрада близьких або підступність ворогів не пройдуть для вас безслідно. Зламані кістки у сні означають втрату близької людини або якоїсь значної шкоди, або великі труднощі в справах. Багато кісток у сні бачити — до бідності і неприємностей. Кістки мертвих (скелети, черепи тощо) бачити в сні передвіщають небезпечну хворобу, спори, інтриги або заздрість оточуючих, яка принесе вам багато неприємностей. Кістки тварин (обгризені) бачити в сні — знак того, що зовсім недавно ви пережили велику драму. Переступати через них у сні означає, що ви успішно справитеся від минулих неприємностей і втрат. Гризти кістки у сні — знак бідності. Гарячі кістки у сні — передвісник печалі.

Символ бідності, розбрату, нестачі, голоду, смерті. Гризти марне пізнання; нужда, бідність. Купа кісток масові лиха, епідемії; нещасний випадок; голод. Кістки мерця велика, важка робота; небезпека. Скелет марні, помилкові страхи; шлюб з лікарем; стан свого хребта. Череп оригінальна, творча ідея, чейто історичний авторитет; спадщина; символ демонічної духовної влади.

Кістки уві сні говорять про великі справи, або рівні фізичного здоров’я сплячого, або намагаються вказати на те, що допоможе йому зробити відносини у своїй родині, особливо з дітьми, краще, або розібратись з наявними матеріальними благами. Однак, сон про те, як сплячий ламає свою кістку, віщує хворому спящему смерть, а здоровому — хвороба.

Кістки сняться до бідності й нестатках. Якщо на них залишилося хоч трохи м’яса, то ваше матеріальний добробут потихеньку буде зростати. В результаті ви маєте всі шанси перетворитися в успішної людини. Побачити людські кістки — скоро отримаєте спадщину і станете багатим.

Кістки бачити — чекає тебе багато роботи; гризти кістки — нестача їжі; збирати кістки — ощадливістю досягнеш благополуччя; ламати — втратиш одного; палити — тебе чекає печаль; риб’ячі — сумна подія; кістки мерців — заздрість, суперечки.

Якщо вам приснилися власні кістки, що стирчать з тіла, це говорить про те, що ваш бойовий дух може не витримати удару, який завдасть віроломство друзів, опинилися лицемірами. Купа кісток віщує голод і різні згубні впливи.

Лежать на землі кістки, скелет для жінки означає вихід заміж за лікаря; для чоловіка — погрозу змови, інтриги, неприємна пригода.

Якщо вам сниться, що ваші кістки випирають з тіла, це обіцяє зрада з боку коханої людини, яке вразить і приголомшить вас.

Наснилися кістки тварин — добре вродять яблука і груші. Людські — щось знайдете, можливо, гроші, предмети або прикраси.


Залишити відгук