Сонник Косоокість — до чого сниться ?

Побачили уві сні косоглазых людей — наяву ви відчуєте роздратування та неприязнь, оскільки вам належить опинитися в компанії несимпатичних, з вашої точки зору, людей. Чоловік побачив, як на нього поглядала скоса кохана чи знайома, — значить, зайва захопленість жінками може стати причиною якоїсь втрати. Для дівчини аналогічний сон про чоловіків означає ризик розлучитися з доброчесного репутацією.

Якщо вам сниться, що знайомий, чи незнайомий, близький або далекий (будь-який) чоловік пильно на вас дивиться, але при цьому у нього косить погляд, і ви можете лише здогадуватися, що він дивиться саме у вашу сторону, а не повз, то це означає, що вам слід задуматися про свою поведінку. Можливо, вас вже ходить погана слава, як про фатальний жінці.

Обличчя з косими очима є нічим іншим, як символом невірного розуміння очевидної дійсності. Такий образ, який з’явився у вашому сні, попереджає про те, що ви зробите справи, які будуть витлумачені неправильно, або ви зрозумієте чийсь вчинок не так, як того хотів осіб.

Чоловікові, якому сниться, що його улюблена дивиться на нього, слід поменше фліртувати з жінками, інакше це може зашкодити йому. Дівчина, якій присниться аналогічний сон про коханого, по всій видимості, придбає погану репутацію внаслідок своїх безладних зв’язків.

Косоокі люди сняться до появи у вашому оточенні неприємних людей. Якщо дівчині сниться, що її коханий або знайомий коситься на неї, їй загрожуватиме втрата доброго імені.


Залишити відгук