Сонник Кошмар — до чого сниться ?

Кошмар висловлює інтенсивний психічний конфлікт, який найімовірніше сконцентрований на деяких формах пригнічених сексуальних бажань. Ці бажання практично не усвідомлюються, супроводжуючись страхом, який перетворює еротичні сновидіння в кошмар. Страх, який є основою переживання жаху, пов’язаний з внутрішнім комплексом провини, часто походить від заборони і придушення бажання.

Приснилося, що ви страждаєте від кошмарів, — значить, у справах чекає неуспіх, ввяжетесь в якісь суперечки. Для молодої жінки цей сон служить провісником розчарування і незаслуженого зневаги, а також закликом бути обережнішими, коли мова йде про її стан здоров’я та харчуванні.

Кошмари допомагають зрозуміти нам, що в житті у нас є невирішені проблеми, які ви боїтеся пустити в свій розум. Насправді, кошмар — це спосіб рішення ваших проблем в житті. Залежно який кошмар ви бачите, відповідно та частина душі знаходиться в тривозі.

Побачений леденить вашу кров кошмар говорить про вплив на вас дурного і необережного людини. Якщо ви не зробите ніяких заходів по самозахисту, ваше життя може виявитися зруйнованим.

Кошмарні сни, можуть попереджати вас про появу людей, які будуть маніпулювати вами, потрібно вберегти себе від їх появи або бути готовими до їх обману.

Якщо дівчині сняться кошмари, які засмучують її психіку, це означає, що її інтересами знехтує кохана людина і вона розчарується в любові.

Кошмари, які сняться вам, — це ваші переживання про невдачі, суперечках, хворобах і т. п.


Залишити відгук