Сонник Кішки — до чого сняться ?

Для того щоб отримати їжу та дах, кішки підтримують стосунки з людиною. У сновидіннях уособлюють беззаперечне служіння чоловіка своєї матері або якійсь іншій жінці на шкоду власним інтересам. При цьому ця жінка вважає піднесеними власні ідеали, які, як правило, несуть приховану агресію. Є символом ілюзії безпеки, успіху, м’якість, жіночність, які насправді використовуються машиною в цілях вампіричного захоплення, соціальної агресії, здійснення психічного «поглинання» іншої людини, а також порожнього еротизму.

Якщо жінці приснилося, що вона кішка, це говорить про те, що вона, думаючи про себе як про домінуючою особистості, насправді лише маріонетка. Управляють нею або оточення, розвиває в ній комплекси, або ж вбудований монітор відхилення, якому властиво систематично орієнтувати її у своїх цілях. Для таких жінок завжди характерно звинувачувати у своїх проблемах або хворобах своїх жертв або інших оточуючих.

Сновидіння про кішок можуть мати кілька трактувань. З давньо люди приписують таємничим тваринам магічні здібності, тому сон про кішок повідомляє про розвиненій інтуїції та вміння сприймати інформацію згори. Частіше прислухайтеся до внутрішнього голосу, він вас не підведе.

Кішки у сні – сигнал до дії. У вас в житті проблеми? Кохана людина змінює, а інтерес до життя поступово згасає? Значить, пора приймати рішення і діяти. В даному випадку кішки виступають в ролі прихованого потенціалу, проаналізуйте сон, і він вам підкаже вихід із ситуації. Можливо, ви занадто суворі до себе або рідним людям, проявіть трохи м’якості, терпіння і розуміння, і фортуна повернеться до вас обличчям.

Кішки уособлюють сексуальну сторону свідомості людини. Кішка як би символізує чуттєвість і бажання в тілесному насолоді. Якщо кішка ластиться про ноги або присіла поруч муркотіння, значить незабаром відбудеться інтимний вечір. Також це може означати, що бажання відчути сексуальне насолоду стало занадто велика і через самосвідомість тіло дає сигнал. Якщо кішка у сні агресивна і дряпається, значить, є приховане бажання до невеликого садомазохізму, а також до бажанням заподіяти фізичний біль партнеру під час інтимних стосунків. У разі якщо людина бачить себе уві сні, в той момент, коли гладить кішку, це означає, бажання відчути такі ж емоції і на собі.

Побачити уві сні одну кішку вже вважається до невдачі, у разі ж якщо кішка не одна, варто задуматися про кількість своїх ворогів, а також про свій спосіб життя. Можливо, така кількість ворогів було придбано з вини сплячого, і пора потурбуватися про кардинальні зміни самого життя. Бачити котячу бійку означає неприємності, які нададуть сильний вплив на життя, бачити котячі любовні ігри означає придбання нових ворогів, а також нові неприємності, які виростуть з старих незавершених справ.

Кішки сняться до обману і зради. Для дівчини з’явилася уві сні кішка служить знаком небезпеки та лукавства її коханого. Юнакові кіт або кішка теж не принесуть добра: кохана дівчина стане у майбутньому справжньою мегерою. Якщо кішки відвідали уві сні до торговця, це говорить йому про брехливість і вороватости слуг. Якщо приснилася ціла котяча сім’я, значить, у вас теж буде численне сімейство. Однак ви проживете життя порожню і суетную. Вбити кішку — скоро изобличите мерзенні задуми ворогів.

Кішки – це вороги, які зачаїлися неподалік і готуються завдати раптового удару. Такий образ у сні може означати інтриги і приховані наміри недоброзичливців. Якщо кішки проявляють агресію або готуються до нападу, значить незабаром чекають неприємності, але якщо ви змогли їх прогнати, значить, негативних наслідків не буде, але все ж треба бути обережним. Котячий вереск і нявкання кішок сниться до того, що ваш друг лицемірний піде на все заради заподіяння вам шкоди.

Наснилися кішки з кошенятами, значить, зараз володієте високим енергетичним потенціалом. В такий період звернете гори, обуздаете пристрасті і залежності. По плечу масштабні проекти. Якщо відчуваєте внутрішній опір, заспокойте себе тим, що занепокоєння, не більше ніж прояв інстинкту самозбереження.

Укус кішки сниться до того, що в реальному житті вам необхідно остерігатися брехунів, зрадників і шахраїв. Озирніться навколо, придивіться до свого оточення, визначте зловмисника і спробуйте обеззброїти його.

Будьте напоготові і не бійтеся зайвий раз перестрахуватися, якщо Вам приснилися кішки. Такий сон обіцяє Вам появу ворогів. Можливо, Вам не вдасться уникнути ганебної ситуації, якщо Вам приснилося багато нявкаючих кішок.

Дикі кішки віщує крадіжка, зрада близької людини. Домашня доглянута кішка — до радості, спокою і довгоочікуваного відпочинку. Чужі кішки в будинку уві сні представляють з себе ворогів, вхожих в будинок.

Ці милі, ласкаві тварини приходять уві сні аж ніяк не з благими намірами. Зазвичай це провісники зради і обману. Котяче сімейство пророкує велику, але порожню і суетную, сім’ю.

Котяча бійка у сновидіннях попереджає сновидця про швидке пограбування.


Залишити відгук