Сонник Кішка — до чого сниться ?

Приснився кішка є вісницею очікуваної невдачі, яка, однак, обійде вас стороною, якщо уві сні ви вб’єте тварина або, як мінімум, проженіть геть від себе. Кішка кидалася на вас з’являться в житті вороги. Щоб очорнити ваше ім’я і відняти майно, вони підуть на все. Однак, прогнавши тварина, ви зумієте подолати величезні перепони, і доля ваша репутація буде на належному рівні.

Для молодої жінки бачити, що вона тримала на руках кішку або кошеня, — це говорить, що вона буде учасницею якихось неблаговидних справ. Якщо кішка подряпала, такий сон розповідає, що недруги поклали око на вашу прибуток, отриманий від операції, в яку ви вклали багато — в усіх сенсах. І треба сказати, ворожий задум вдасться: щонайменше частина прибутку вони у вас віднімуть.

Побачити в сні кішку і змію доброзичливо налаштованих один до одного — такий сон означає, що скоро розпочнеться запекла боротьба. Сон розповідає, що ви контактуєте з ворогом, щоб використовувати його і дізнатися якусь таємницю, яка, як ви вважаєте, чи має відношення до вас. Ви отримаєте від нього відомості, але, не впевнені в істинності, самі відмовитесь від них, так як боїтеся, що спливуть подробиці вашого інтимного життя і стануть об’єктом для пересудів.

Кішка у сні – дріб’язкова неприємність на службі або проблеми з дружиною. Чорна кішка – небезпека. Постарайтеся не ризикувати без потреби, якщо чорна кішка приснилася вам в ніч з понеділка на вівторок. Якщо ж ви побачите такий сон в ніч з п’ятниці на суботу, – доля прихильною до вас, незабаром ви отримаєте несподівано велику суму грошей. Чорна або біла кішка, що переходить дорогу, провіщає близький крах планів і надій. Але не вірте в сон, якщо побачите на тваринний бантик або нашийник. Це порожній сон, сон-обманка. Кішка, спокійно лежить на килимку, – можете розслабитися, ваші недоброзичливці на час зачаїлися. Кішка, выпрыгнувшая з кущів, оскаленная, нападниця, – не чекайте нічого хорошого.

Кішка — це слуга, а ще сказано, що це злодій з середовища домочадців. Деякі вчені вважають, що бачити домашню кішку в сні-ознака радості, спокою та відпочинку в майбутньому році. Інші стверджують, що побачена уві сні кішка — символ жіночої зради. Дика кішка чи кіт у сні — знак невдачі і втоми. Якщо хто побачить, що його подряпала кішка, це — до неспокою і хвороби. Куниця уві сні має таке ж значення.

Кішка — уособлення облесливого людини. Сон, у якому чужа кішка йде по вашій квартирі і перетворюється в людини, передвіщає появу супротивника і пов’язані з ним серйозні неприємності. Якщо уві сні ви побачили мертву кішку, значить, лже-друзі бажають вам смерті, і, можливо, роблять проти вас магічну роботу. Чорна кішка сниться або до обману, або до нещастя.

Якщо приснився кішка худа і обідрана, це означає, що кохана людина потребує вашої допомоги. Якщо вам сниться, що ви чуєте котячий вереск, це означає, що ваш недруг прикинеться закоханим, щоб нашкодити вам. Якщо дівчині присниться, що вона тримає в руках кішку, це означає, що її захоплять у негідні справи, що загрожують її репутації.

Гнатися за кішкою — зустріти на своєму життєвому шляху дуже самозакоханий особину. Можливо Вас переповнить почуття ревнощів до своєї другої половини, якщо Вам приснилося, що кішка подряпала Вас або навіть покусала самця. Бачити як кішка зловила миша — стати свідком конфлікту, бійки. Чорна кішка у сні — чекайте підступу і хитрощі з боку ворога.

Сновидіння, в якому з’являється кішка, виступає провісником різного роду негараздів. Біла кішка сниться до того, що змінить близький друг. Чорна кішка — до зради жінкою. Перетворення в кицьку дружини є попередженням, що вона поведе себе легковажно.

Кішка є символом інтуїції людини. Якщо вам приснилася кішка – прислухайтеся до своєї інтуїції, і вона допоможе вам уникнути складних ситуацій. Сновидіння з кішками можуть бути ознакою того, що сплячий бажає пізнати окультні науки або навчитися чарів.

Кішка — знак невдачі. Подряпала, вкусила хвороба; чорна зло, ворог, нещастя; біла підступна коханка; неприємність з хорошим кінцем. Гладити кішку відводити біду, внутрішньо з ній примириться.

Варто остерігатися обману, зради. Для хлопця приснився кішка попереджає про важкий характер обраниці.

Бити кицю — Ви схильні до садизму, грубості. Кішка поранила Вас — бажання підкорятися, схильність до мазохізму.

Попереду сльози, зради; чорна — символ вашого явного ворог; біла — таємного підступного ворога.

Кішка ловить мишу — віщує велику прибуток, багатство.


Залишити відгук