Сонник Гаманець — до чого сниться ?

Якщо Вам присниться, що Ваш гаманець повний діамантів і грошових купюр — значить, відтепер Ви потрапляєте в коло, де Вас будуть вітати словами підбадьорення, а гармонія і ніжна любов перетворять для Вас землю в райське місце. Гаманець з дріб’язком — до сліз, якими ви заплатите за якусь власну помилку. Вкрали гаманець у сні — вам завдадуть шкоди наяву. Самому втратити гаманець з грошима — постраждаєте від власної безпечності. Втрата гаманця сниться до втрати результатів власної праці.

Якщо жінці сниться, що вона втратила гаманець на ринку — її ім’я буде опозорено. Піти в магазин уві сні і забути гаманець вдома — до досади, ви не отримаєте того, на що сподівалися. Знайти гаманець з грошима — такий сон обіцяє якусь нематеріальну прибуток, що позитивно позначиться на житті сплячої людини. Знайти порожній гаманець у сні — до прояву скупості, вас назвуть жадібною людиною. Якщо дівчина напередодні весілля у сні знайшла гаманець з дріб’язком — її сімейне життя буде наповнена сльозами.

Приснилося, що у вашій сумці лежить чужий гаманець — це попередження про те, що вам не варто грати в азартні ігри та брати участь у фінансових аферах, оскільки в будь-якому випадку ви опинитеся в програші. М’яті гроші в гаманці означають, що ваш дохід буде не зовсім чесним і чистим. Купувати гаманець у сні — гарний знак, що скоро у ваш дім прийде достаток. Новий гаманець, у якого не працює застібка, сниться до того, що ви не зумієте скористатися дуже хорошим шансом, пропустіть вигоду.

Червоний гаманець у сні — продати любов за гроші. Новий білий гаманець сниться жінці жадібної, жадібною, для якої не існує моральних причин, за якими вона могла б відмовити собі в корисливому бажання. Дарувати гаманець уві сні комусь допоможете цій людині з ідеєю, задумом, і вони принесуть добрі плоди. Отримати гаманець в подарунок — до отримання щось у спадщину чи просто задарма. Порваний гаманець сниться до нерозумних витрат.

Нові купюри і різні цінності в гаманці віщують взаємну любов та прекрасну наповнену життя. Вкрали гаманець — такий сон однозначно погане подія. Для жінки це може означати розлучення або поява таємницею суперниці. Для чоловіка це неприємності у власному домі, пов’язані з псуванням або втратою майна. Якщо уві сні вкрали гаманець безпритульні діти, то це означає витрати, пов’язані з дітьми. Можливо, це буде покупка нового одягу або іграшок. Якщо гаманець вкрали у вас на очах, то незабаром у вас будуть неприємності в особистому житті. Якщо вкрала гаманець циганка – це попередження, що ви можете стати жертвою шахраїв, будьте дуже обачні, не впускайте в будинок незнайомих людей.

Гаманець у сні означає добробут. Бачити його повним — до успіху в справах і отримання грошей. Тримати гаманець в руках у сні — знак здоров’я. Якщо в гаманці будуть гроші, то вас чекають клопоти, про яких ви постараєтеся промовчати. Втрачати, дарувати або бачити гаманець порожнім уві сні передвіщає збитки, розлуку і тяжке становище. Знаходити гаманець з грошима в сні — знак взаємної любові. Дивіться тлумачення: Гроші, Гаманець, Портмоне.

У сні знайти гаманець — чекайте успіху. Втратити — остерігайтеся податкової інспекції. Вкрасти — будьте обачними, адже, судячи з усього, ви захопитеся фінансовими іграми. Якщо з Вашого гаманця було вкрадено весь вміст, а сам гаманець залишився у Вас – зверніть увагу на Ваше внутрішнє стан. Є ймовірність, що ви займаєтеся справою, яка вас виснажує на енергетичному рівні.

Гаманець в грошима означає стабільне фінансове становище. Якщо ви побачили порожній гаманець, це обіцяє невірність і брудні плітки з приводу особистого життя. Якщо гаманець лежить на землі, то вам загрожує важка хвороба або втрата довіри з боку близької людини. Якщо він відкритий і з нього сипляться купюри – вас чекає довгий і неприємне подорож, можливо за неприємним для вас приводу.

Гаманець у сні – попередження про швидкої хвороби. Якщо він повний грошей, то вона буде легкою і одужання настане дуже скоро. Порожній гаманець говорить про важкому захворюванні, можливо вам необхідно пройти повне обстеження. Якщо ви загубили гаманець – ваші вороги будують підступні плани, не робіть необдуманих кроків і добре зважуйте кожне ваше слово.

Вас чекає величезна щастя, особливо в любові, якщо ви в сні знайшли повний грошей гаманець. Ви станете другою половиною багатого людини і будете щасливі в численній родині. Втрата гаманця уві сні попереджає, що дорогою вам людина захворіє.

Сон, у якому ви дивуєтеся свого повного гаманця, передвіщає вам веселощі і радість, які немислимі без взаємної любові.

Якщо приснився повний гаманець, наяву наживетесь на чомусь; порожній — будете бідні; втратили його до матеріальної втрати.

Гаманець повний гаманець грошей у сні — до добробуту, багатства; порожній — до злиднів і випробувань.

Якщо гаманець приснився повний грошей, то сон обіцяє велику удачу в любові.


Залишити відгук