Сонник Коса інструмент — до чого сниться ?

Коса — означає завершення, фінал чого-небудь. Коли косою уві сні ви працюєте, це означає, що вже пора завершити якусь ситуацію у вашому житті, і ви самі це чудово розумієте. Так само це може означати швидке завершення справи або відносин і т. д. Після цього ви зможете побачити нові перспективи, почати щось нове.

Якщо вам сниться коса, то ваші сили може несподівано підірвати якась випадковість чи захворювання. Ваші плани знаходяться під загрозою. Якщо вам сниться пошкоджена або дуже стара коса, то у ваших справах настає «чорна смуга», якій не вдасться уникнути. Так само вас чекають сварки і суперечки з вашим оточенням.

Якщо уві сні ви побачили косу, то протягом року вас чекає біда, пов’язана з втратою близької людини, розлучення, серйозним захворюванням. З іншого боку, бачити роботи в полі, в тому числі і косовицю, до удачі. Це добрий знак, що обіцяє прибуток і успіх у складних справах.

Приснився коса передвіщає, що хід ваших справ втрутяться і стануть перешкодою хвороба або якась пригода; крім того, вони зірвуть майбутню подорож. Коса стара або зламана сниться до того, що ви розлучитеся з друзями або провалите ділове підприємство.

Бачити уві сні косу — до благополуччя і достатку. Самому косити пшеницю — мати удачу у всіх справах. Спостерігати за роботою іншого — до отримання легкого і швидкого прибутку.

Побачити косу в сараї або будинку — будете жити в достатку. Косити — ніякі біди не страшні, тому що ви будете сильні тілом і духом, улюблені і дуже везучи.

Якщо вам приснилося, що хтось косить або жне траву, значить у вашому житті настає період труднощів і розгубленості.

Коса — заробіток; хвороба, смерть.


Залишити відгук