День Народження 20 Лютого: Знак Зодіаку — Риби

Народилися 20 лютого — романтичні ідеалісти, наділені щирою любов’ю до мистецтва і музики. Знак Риб говорить про те, що ви — добрий, добрий, розуміючий чоловік з доброзичливими, відкритими манерами. Природжений дипломат і командний гравець, ви від природи ввічливі та чутливі до потреб інших, близько до серця беручи біди людей і навіть відчуваючи їхній біль. Щоб ті перестали страждати, ви готові піти на все і часто настільки завзято беретеся допомагати, що можете не помітити, як люди користуються вашою добротою в своїх інтересах.

У народжених 20 лютого занадто чутлива нервова система, яка періодично виходить з ладу; вони також схильні до шкірних алергій. Ці люди повинні особливо піклуватися про стан своїх ніг і по можливості уникати травм. Їм не слід надто захоплюватися екзотичною їжею; для більшості народжених в цей день прекрасно підійде добре збалансована дієта, підібрати яку допоможе фахівець. Регулярні заняття спортом підуть їм на користь. Жінкам можна порекомендувати аеробіку, чоловікам — важку атлетику та різні види єдиноборств. Народилася 20 лютого зазвичай потрібно багато спати.

Народжених 20 лютого завжди цікавить, яке враження вони справляють на оточуючих. Завдяки сприйнятливості своєї натури вони мають напрочуд гарною пам’яттю і можуть аж до найдрібніших подробиць згадати події столітньої» давності. З іншого боку, вони докладуть всі зусилля до того, щоб оточуючі ніколи не забували їх. Народжені 20 лютого щиро хочуть, щоб їх сприймали серйозно, і тому об’єктивно оцінюють свій внесок у спільну справу — чи це якісь практичні розробки, зусилля, спрямовані на створення довгострокових проектів, або сімейні обов’язки. З цієї причини народжених 20 лютого можна віднести до агресивного типу людей, але хоча це і звучить переконливо, мабуть, не можна сказати, що більшість з них є по натурі бійцями або великими сперечальниками. Їх відчайдушне бажання справити враження лише злегка виходить за рамки звичайної віри в себе.

Знак Зодіаку 20 Лютого — Риби

Стихія Знака: Вода. Ваш знак Зодіаку належить до водяним знакам, які володіють наступними якостями: гнучкість, талановитість, милосердя, релігійність, самовідданість, послужливість, миролюбність.

Планета Управитель: Нептун. Відповідає за дар провидіння, всепрощення. Нептун — покровитель лікарів. Планета у вигнанні – Меркурій. Її Риби можуть подякувати за недолік раціональності, а також відсутність критичності.

Даті 20 лютого знак зодіаку протегує Риби. Він дарує своїм підопічним м’якість, інтерес до культури та музики, романтичність, ідеалізм. Це добрі люди, чимось схожі на наївних, відкритих світу дітей. Вони раді спілкуванню та всюди прагнуть завести собі друзів. Від природи вони дуже м’які, тому з них виходять хороші дипломати, вони вміють бути частиною колективу, гостро відчувають, кому і коли потрібна допомога, обов’язково надають її, дуже чемні і виховані, эмпаты, тобто відчувають емоції інших людей. Чужа біль здатна заподіяти біль їм самим, після цих слів можна вже не задаватися питанням 20 лютого — який знак зодіаку, такий ступенем чутливості і розвиненою інтуїцією володіють тільки Риби. Народилися 20 лютого люди готові віддати останнє, аби допомогти тим, хто страждає. Часто цим якістю починають зловживати оточуючі.

Для народжених 20 лютого обов’язковість — це найкращий спосіб показати оточуючим, що їх дійсно турбує те, чим вони займаються. Будучи гарним доповненням до свого робочого колективу, вони демонструють як здатності застосування їх талантів для загального блага, так і відносну незацікавленість у керівній посаді. Однак вони вимагають від інших «лягти кістьми» при виконанні роботи і можуть швидко вийти з себе, якщо їм здасться, що хтось раптом починає халтурити. З метою збереження нормальних відносин у колективі народжені 20 лютого не повинні брати на себе занадто багато і стверджувати, що їх колеги працюють недобросовісно, — зрештою, вони роблять все, що можуть.

Народжені 20 лютого зазвичай демонструють величезне бажання бути першими. Однак вони повинні уникати сумнівних перемог, побудованих на почуттях симпатизує їм публіки. Народжені в цей день, як правило, є сверхэмоциональными натурами, несприйнятливими до критики і негативно визначальними свій життєвий шлях. Тільки навчившись керувати своїми емоціями, вони можуть стати більш врівноваженими. І все ж не варто спокушатися, що вони будуть приховувати свої справжні почуття. Просто їх ентузіазм і віра в себе настільки сильні, що їм властиво інколи «перегинати палицю».

Таким чином, дуже важливо, особливо ближче до старості, щоб народжені 20 лютого навчилися більш філософськи і терпимо сприймати життя і усвідомили ступінь свого впливу на оточуючих. Хоча відкритість і вразливість — явні переваги тих, хто народився 20 лютого, ці люди деколи бувають дуже вразливими. З цієї причини вони нерідко потрапляють під вплив негативних факторів, і тоді здатність до співчуття обертається проти них. Крім того, народжені 20 лютого настільки прагнуть сподобатися всім без розбору, що найчастіше компрометують себе. Навчитися бути не таким поступливим, менш гостро реагувати на події і, незважаючи на що сталися нещастя, залишитися вірними своїм переконанням — головне для них.

Чоловік Риби — народився 20 Лютого

Чоловіки, які відзначають день народження 20 лютого — володіють наступними якостями: такий кавалер — духовний, музичний, сексуальний, харизматичний. Чоловіки-Риби – ідеалісти і мрійники, це легкі і комфортні в спілкуванні люди. Ввічливість і тактовність не дозволяють чоловікам цього знака проявляти відкриту агресію, що є найчастіше їх проблемою. Чоловіки-Риби легко закохуються і важко вибудовують міцні гармонійні стосунки. Головні проблеми в любові пов’язані з прагненням до недосяжного ідеалу і побудовою відносин з тими, хто має набагато більш яскравим темпераментом.

Жінка Риби — народилася 20 Лютого

Жінки, чия дата народження припадає на 20 лютого, наділені такими відзнаками натури: така дама — добра, співчутлива, загадкова. Жінки-Риби – чарівні, тонкі й загадкові панянки, які приваблюють чоловіків своєю вразливістю і беззахисністю. Їх жіночність і слабкість є їх головним козирем, створює навколо них атмосферу таємничості. Її розташування досягти нелегко, і саме розум часом змушує її не йти на поводу емоцій. Самими сильними рисами жінок-Риб є жіночність та вміння правильно розпоряджатися своїми фірмовими рисами – крихкістю і м’якістю.

День Народження 20 Лютого

Риби, які народилися 20 лютого знак зодіаку Риби, завжди воліють перебувати в центрі уваги. Вони досить енергійні і володіють відмінною пам’яттю, завдяки якій вони без особливої праці в найдрібніших подробицях можуть відтворити в своїй пам’яті будь-які події з минулого. Велике значення для них має те, як до них ставляться оточуючі люди враження, яке їм вдалося на них зробити. Вони завжди намагаються брати активну участь в різних видах діяльності і приділяти час і увагу великої кількості людей – родині, колегам, друзям. Бажання справити незабутнє враження часом посилює їх характер, однак до агресорам такі люди все ж не ставляться. Не можна з упевненістю сказати, що вони по своїй натурі конфліктні, є бійцями або сперечальниками.

Народжені 20 лютого знак зодіаку Риби, просто незамінні в своєму колективі, а їх таланти здатні довести оточуючим те, як сильно вони дбають про свою роботі чи улюбленій справі. Однак великої віддачі вони вимагають і від своїх колег, не терплять халтуру і зайву лінь. Порада: заради збереження гармонійного балансу на робочому місці, не рекомендується брати на себе занадто багато відповідальності і справ, працюйте на рівні з іншими співробітниками і пам’ятайте, що вони також сумлінні та професійні, як і ви.

Народженим 20 лютого знак зодіаку Риби, завжди важливо бути першими. Але будьте уважні – частина таких перемог може бути помилковою і дістанеться вам лише з симпатії навколишнього публіки. Таким людям важливо навчиться контролювати свої емоції і не дозволять їм брати верх над собою. Порада: навчіться дивитися на життя через призму легкої філософії, спробуйте сприймати критику ззовні без зайвих негативних емоцій.

Правильне управління своїми емоціями допоможе досягти гармонії як з оточуючими, так і з самим собою. Пам’ятайте, що негативні емоції впливають і на наше здоров’я, тому так важливо зберегти не тільки душевне, але і фізичну рівновагу. Незважаючи на те, що щирість і бажання сподобається можна віднести до позитивних якостей, не перестарайтеся. Не прагніть до того, щоб сподобатися кожному зустрічному. Ви можете зіткнутися з зворотного і не дуже приємною стороною – чутками. Потрібні люди завжди будуть поруч з вами, незважаючи ні на що.

Головне для народжених 20 лютого знак зодіаку Риби, радіти навіть щоденних дрібницях і ні в якому разі не відступати від своїх переконань. У той же час, їм не слід перегинати палицю і пригнічувати оточуючих своїм авторитетом. Достатньо взяти себе в руки, попрацювати над собою і краще пізнати своє внутрішнє «я». Як правило, у зрілому віці, народжені 20 лютого знак зодіаку Риби, зможуть домогтися великих успіхів і налаштувати своє життя на потрібний лад. Ясний розум, добрий і чистий вдачу допоможуть подолати багато перешкод і труднощів.

Любов і Сумісність

Сентиментальний, ідеалістичний і романтичний, ви погано уявляєте собі всі реалії близьких відносин. Ви ненавидите конфлікти і можете намагатися зберігати мир у непридатних для цього ситуації. Замість того щоб лицем до лиця зустрічати розчарування, ви віддаєте перевагу надіти рожеві окуляри і сказати собі, що все в порядку, навіть якщо це не так.

Хороші перспективи на створення поважає один одного, сім’ї у Риб з Раком, Скорпіоном і Тельцем. Саме з ними ці люди найбільш сумісні, у них однакові погляди на сімейне життя, схожі життєві пріоритети. Може бути успішним шлюб і в союзі з Дівою, Вагами і Козерогом, шанси, скажімо 50/50. Вони відразу ж повинні розподілити відповідальність і обов’язки, домовитися про те, що будуть сприймати свободу одне одного і поступатися. Шлюб з поганими перспективами бачиться з такими знаками, як Овен, Близнюки і Лев. Скажімо, в даних сполученнях пар — зовсім мало перспектив на щасливий шлюб, навряд чи вони зрозуміють одне одного.

Робота і Кар’єра

Народилися 20 лютого дуже багато думають про свій імідж і намагаються вести себе так, щоб інші люди їх не забули. У них відмінна, чіпка пам’ять, «працює» на емоціях, що не дивно для Риб, а це знак зодіаку народжених 20 лютого. Вони пам’ятають усі деталі сталися багато років тому подій. Народилися 20 лютого ненавидять, коли до них не ставляться серйозно, тому намагаються догодити колективу і оточуючим. Вони дуже відповідально підходять до своєї роботи і завжди викладаються на повну. У сімейному житті це теж вкрай відповідальні і серйозні люди. Щосили вони намагаються справити враження на інших, буває навіть, здатні перестаратися в цьому намірі, виявляючи агресивність.

Також на роботі ці люди особливо не рвуться в крісло керівника. Їм цікава робота сама по собі і робота як спосіб довести оточуючим, наскільки вони чудові, але не кар’єра. Вони дуже вимогливі по відношенню до колег, не переносять і натяку на халтуру або ухилення від своїх обов’язків. Тут можна порадити намагатися не судити інших занадто суворо, не знаючи їх мотивів, думок і, нарешті, просто фізичного самопочуття, інакше можна даремно зіпсувати стосунки з колективом. Відповідайте за свою роботу і не лізьте без попиту в справи інших, якщо ви не начальник.

Здоров’я і Хвороби

Вразливе місце народжених 20 лютого – нервова система. Також вони часто страждають шкірними алергіями. Сама травматична кінцівку – ноги. Народився 20 лютого не варто перебирати страви далеких країн, таку екзотику погано приймає їх організм.

Їм обов’язково потрібно сидіти на дієті і займатися спортом. Жінкам відмінно підійде легкий фітнес, чоловікам – єдиноборства і важка атлетика. Щоб виспатися, їм потрібно спати більше, ніж іншим людям, варто врахувати цей факт при плануванні своїх робочих буднів.

Доля і Удача

В цей день народжуються працьовиті, енергійні і терплячі люди. Вони талановиті, але в юності відбудуться події, які створять багато перешкод на шляху до благополуччя. Якщо вони зможуть вирішити проблеми, вистояти і зберегти чистоту душі, то подолають всі труднощі і, відпрацювавши кармічні борги, у зрілі роки доб’ються для себе прекрасних умов у житті.

Поради Рибам, Народженим 20 Лютого

Народилися 20 лютого хочуть відзначитися буквально у всьому. У гонитві за популярністю і схваленням вони можуть поступитися багатьма принципами, що не завжди правильно. Визначте для себе, що вам важливіше, намагатися сподобатися абсолютно всім або все ж мати якісь константи і поняття про благородне поведінці. Ці люди ведуть дуже емоційне внутрішнє життя, болісно реагують на критику і часто стають песимістами, відразу ясно, який знак зодіаку 20 лютого, – це Риби.

Їм потрібно вчитися контролювати свої емоції. Вони часто не знають міри в дуже багатьох речах, така вже властивість їх натури, або засмучуються і впадають у депресію, або, маючи ентузіазму, перегинають палицю. Їм потрібно освоїти більш філософський погляд на життя, працювати над терпінням і терпимістю до оточуючих, більше думати про те, як їх почуття, дії і слова позначаться на тих людей, що знаходяться поруч з ними. Їх вразливість інший раз не знає ніяких меж, тому, буває, вони здатні впасти в депресію-за чужих нещасть, як ніби їм в житті мало свого горя. Їм потрібно стати більш твердими, не засмучуватися через лих людського життя, хоча б не брати чужі проблеми надто близько до серця, не зрадити своїм принцам на догоду кому-небудь або обставинами.


Залишити відгук