Сонник Корсет — до чого сниться ?

Корсети у свій час були в моді, як елемент одягу, що підкреслює форми тіла. Зараз же корсети в основному використовуються лише як фіксуючі пов’язки в медицині. Однак і в першому, і в другому випадках корсет обмежує свободу рухів. Бачити у сні, що ви одягнені в корсет, вказує якраз на те, що ви не зможете вільно висловлювати свою волю, а будете змушені підкорятися якимсь правилам і нормам, встановленим суспільством чи конкретною людиною. Зручно вам чи ні? Від відповіді на це питання буде залежати і те, наскільки спокійно ви сприймете подібні обмежувальні рамки.

Якщо ви побачили уві сні корсет, то сон розповідає, що наяву ви давно хотіли заволодіти серцем якогось людини, і тепер його несподівано обрушилися на вас залицяння приведуть вас у найдосконаліше подив і сум’яття. Молода жінка дратувалася через розстібання або застібання свого корсета — значить, вона дуже часто затіває сварки з друзями по незначним приводів. Такий сон застерігає проти можливого безглуздою сварки.

Цей сон передвіщає вам залицяння того чоловіка, якого ви давно закохані. Ви відчуєте замішання, так як перебуваєте у впевненості, що ця людина не проявляє до вас ніякого інтересу. Якщо дівчині сниться, що вона застібає або розстібає корсет, це попереджає про те, що її схильність до сварок може нашкодити відносинам з коханою людиною.

Снився корсет розстебнутий або видніється з-під одягу — дізнаєтеся приємну таємницю; носити самому — ваше надмірне цікавість буде покарано.


Залишити відгук