Сонник Корова — до чого сниться ?

Якщо вам приснилося стадо корів, таке сновидіння розповідає про те, про що ви не маєте ні найменшого поняття. Ваш знайомий, зробивши якусь провину, завинив перед вами. Йому вже дуже соромно за скоєне, але він поки не готовий розповісти вам про це, боячись, що ви визнаєте його зрадником.

Приснилася одна корова — перед вами виникне складна задача. Для її рішення ви витратите масу зусиль, віддасте свій дорогоцінний час, але віз буде і нині там. Рада сну — почекати, поки проблема не вирішиться сама собою. Жує траву корова — це відображення вашої пасивності щодо якогось людини, який пов’язує з вами певні надії. Ймовірно, ви просто не хочете обтяжувати себе зайвими проблемами. І все ж вам доведеться усвідомити, що, не докладаючи зусиль, не вийде добитися чого б то не було, пора діяти.

Якщо у сні ви пасли корів, це віщує появу у вашому житті заздрісників. Навіть якщо це не зачіпає вас, майте на увазі, що заздрість недоброзичливців буде пов’язана з плітками й чутками, що зробить можливим сварки і конфлікти. Доїти корову — такий сон означає, що з дорогих вашому серцю людиною, з яким зараз у сварці, ви помиріться. Світ буде міцним, якщо ви не будете пригадувати погане і не станете до місця і не до місця докоряти один одного трапилася незлагодою.

Корови завжди вважалися ознакою достатку в родині. Адже якщо у вас є постійний джерело молока та інших перероблених продуктів, то голодування вам не загрожує. Але Ванга не поділяє подібний оптимізм. І те, до чого сниться корова, вона розглядає як погана ознака. Поява цього мычащего тварини може привести вашу реальність якісь проблеми. Причому це торкнеться ваших справ, пов’язаних з роботою. Це може бути якась завдання або угода, над якою ви б’єтеся вже довгий час.

Ясновидиця радить не поспішати. Якщо поспішіть, то можете прийняти невірне рішення і погубите все відразу. Вона буквально говорить вам нічого не робити деякий час. Придивіться, будьте уважні до деталей і навіть не помітите, як ця проблема вирішиться сама собою. А ви навіть не докладати жодних зусиль. Якщо корівка раптом завела з вами розмову, то це сигнал до того, що ви скучили по спілкуванню. Можливо, у вас зараз натягнута обстановка в родині чи вас розділяє відстань. Може бути, ви самі віддалилися від них або у вас немає друзів. Такі сновидіння приходять до тих, хто прагне висловитися і вилити душу.

Гладку, спокійну, здорову, доглянуту корову бачити — знак спроможності, турбот про господарство, виконання бажання і родючості. Бездітним такий сон пророкує швидке народження дитини. Худі, брудні, хворі, тікаючи, загублені корови у сні передвіщають хвороба, приниження, втрату стану, грошові втрати, провал планів, розвал сім’ї. Хворим такий сон пророкує погіршення стану, а іноді і смерть. Особливо якщо корова загине уві сні. Доїти корів у сні означає, що ваше чуття не підведе вас і ви вдало провернеться вигідну справу. Іноді такий сон пророкує одержання спадщини.

Дійна корова у сні — провісниця благополуччя та родинного щастя. Сон, у якому ви бачите, як хтось доїть корову, означає, що хтось дивиться на вас як на джерело свого добробуту. Цей сон попереджає, що хтось використовує вас в корисливих цілях. Сон, у якому ви побачили, що за вами женеться корова, говорить вам про отримання несподіваною прибутку або спадщини. Пасущееся стадо корів в поле бачити в сні — знак добробуту в домі. Дивіться тлумачення: Молоко, Тварина.

Побачене уві сні череду корів, повідомляє вам про прихованої від вас поки що таємниці. Можливо, один з ваших знайомих завинив перед вами, але ви про це ще не знаєте. Навіть згораючи від сорому за скоєне, він поки що не готовий вам розкритися. Якщо ж ви в сні займаєтеся випасом цілого стада «рогатих», то в реальному житті вам слід очікувати появи заздрісників, присутність яких не обіцяє вам благ.

Одна корова, побачена в сні, символізує поджидающую вас в майбутньому складну дилему (завдання), на вирішення якої вам доведеться витратити цілу купу часу і сил. Це ж сновидіння радить почекати з активними діями, поки ця проблема сама собою не вирішиться. Якщо ж побачена вами під час сновидіння корова жує траву, то таке знамення символізує ваше досить пасивне ставлення до певної людини, який у свою чергу пов’язує з вашою персоною якісь певні надії. Ну а якщо під час сну ви доїте «рогату», то незабаром слід очікувати перемир’я з близьким вашому серцю людиною, з яким зараз ви знаходитесь у сварці.

Ведеш в будинок корову або барана — передвіщає радість. Верхи на корові в’їжджаєш в місто — віщує радісна подія в недалекому майбутньому. Вести корову на мотузці в гору — багатство і знатність. Жовта корова приходить в будинок — попереду багатство і знатність. Корова виходить з воріт — вказує на те, що ось-ось станеться щось хороше. У корови теля народжується — збудеться все, чого бажали. Корова б’ється — невдачі в повсякденних справах. Буйвол заходить в будинок — віщує траур.

Корова вказує на погані або хороші року. Огрядні корови — це родючі і врожайні роки, а худі корови — це безплідні і неврожайні роки. І хто побачить у сні, що їсть коров’яче м’ясо, у того збільшиться багатство і влада. Дика корова — це гарна дружина. Доїти уві сні корову — знак успіху і радості, які будуть супроводжувати Вас. Торкатися до рогах корови — до добробуту для Вас. Сісти верхи на корову у сні — до позбавлення від турбот і до земних радощів.

Корова приснилася чоловікові – означає, що він нехтує якийсь зі своїх прихильниць. Жінці побачити корову – ознака того, що у неї є комплекси. Товста корова – до великої покупки і до хорошого здоров’я. Доїти корову – означає, що ви хочете зачати дитину. Пасти або давати корм корові – ви боїтеся за благополуччя своєї дитини. Корова захворіла – ви переживаєте за здоров’я свого дитинчати.

В сні вас намагалася наздогнати корова — значить, готуйтеся до прояву в житті недоброзичливця. Змогли втекти — ворог виявиться нестрашним для вас. Доїти корову — ваш стан істотно збільшиться. Спостерігати за процесом отелення — для жінки сон може пророкувати, що, коли вона буде народжувати, пологи будуть дуже непростими.

Сон про корову символізує мало не чарівне, містичне перетворення Попелюшки на принцесу. Вам не можна упустити цей сприятливий момент. Доїти тварину — сон говорить про те, що доля надасть вам можливість отримати від життя все, про що ви тільки могли мріяти.

Побачити стадо корів — близькі люди продемонструють свою невірність, можуть обдурити, проявити ворожість. Гнати корів — це ваша майбутня небезпека, від якої допоможе врятуватися посилена обачність. Уві сні мати стадо корів — розбагатієте.

Побачити спокійних корів, мирно чекають, поки їх подоят, — дуже добрий знак: надії ваші втіляться в реальність, виповниться багато чого з того, про що вам мріялося.

Побачили корову — будете дуже щасливі; угодовану — це до багатства; худу — до вільного життя; доїли — отримаєте спадщину.

До турбот; побачити гуляє далеко в поле — добре передбачення; переслідувала вас — до нежданному спадок.

Якщо вам сниться корова, яку повинні подоїти, це обіцяє виконання ваших бажань і зустріч з коханим.

В порівнянні з образом бика має дещо менш виражене значення.

Турбота, занепокоєння, турботи.


Залишити відгук