Сонник Короста — до чого сниться ?

Якщо мати бачить у сні, що її дитину покриває короста, їй слід приготуватися до того, що для її сім’ї не настануть кращі часи, причому пов’язано це може бути з зрадою чоловіка або його відходом з сім’ї. Крім того, такий сон може передвіщати настання несприятливого періоду в житті сім’ї в матеріальному плані. У разі якщо приснилася короста, яка вразила сторонньої людини, слід приготуватися до ряду дрібних неприємностей, які істотно зіпсують настрій.

На своєму тілі ви виявили коросту — якісь захворювання сильно погіршать як ваш емоційний стан, так і фізична. Якщо її ви виявили на дитину — сонник віщує якісь проблеми у вашому житті, які зірвуть все заплановане вами. Короста на вас — на службі все у вас буде погано, а в родині почнуться сварки і розбіжності.

У разі якщо привидівся уві сні короста на руках або ногах людини, то йому слід приготуватися до того, що його здоров’я похитнеться і для його відновлення доведеться докласти чимало сил і коштів. Нерідко поява в сні корости є передвісником психологічних або психічних проблем, які буде вкрай важко вирішити.

Хто побачить у сні, що чухає своє тіло, вкрите коростою, то він придбає багатство через великі турботи, тривоги і важка праця. Якщо він почухає і ранить себе, то він придбає багатство через скорботу і печаль.

Якщо Вам приснився чоловік, голова якого покрита коростою — це означає, що Ваші друзі будуть незабаром невірні Вам і можуть зіграти з Вами злий жарт.

Людина, покритий коростою — хвороба когось або розлука з кимось із близьких; Ви самі захворіли — Вам загрожує хвороба або нещасний випадок.

Парша, короста – до грошей.


Залишити відгук