Сонник Корона — до чого сниться ?

Короновані особи — у сучасних снах короновані особи поступово переміщуються до категорії змішаних образів. Триста років тому сон про них вважався загальновизнаним символом багатства і влади. Однак у світлі всіх перипетій, які супроводжують їх життя в даний час, для нас звичніше бачити сни про них крізь призму наших власних щоденних проблем.

Часто в наших сновидіннях ми шукаємо образи, які ототожнювалися б з нашою внутрішньою боротьбою. З причини того, що короновані особи дорослішають, страждають і розводяться на очах у суспільства, ми дивимося на них як на символи, що підсилюють серйозність тих критичних ситуацій, в які ми потрапляємо в реальному житті, а, можливо, сон про них — спроба спроектувати їх велич на наше повсякденне життя.

Стати уві сні членом королівської сім’ї — значить бачити в плані багатства сон волеисполнения. Однак якщо в сні присутній елемент вашого переміщення у часи монархії, сон може вказувати на бажання більш ґрунтовно утвердитися в певній життєвій сфері, будь то фінанси або емоції. Варто звернути увагу на своїх придворних.

Знаходження в оточенні коронованих персон — може бути ще однією версією сну з дзеркальним відображенням. Однак такий сон може бути і сном правосуддя за умови, що в реальному житті ви володієте деякою таємницею, яка не дозволяє вам діяти відкрито. Вища верства в багатьох країнах часто виконувало роль суду останньої інстанції. Як ви в світлі ваших власних поглядів на громадський порядок сприймаєте ієрархічну схему держави: не приймаєте або не приймаєте її? Часто в реальному житті ви ведете розмови про те, хто краще або гірше інших?

Корону бачити уві сні або носити — знак великих турбот і обов’язків. Бажати її в сні — знак спокуси або тягаря, тягот життя. Багато чого залежить від вашого сприйняття цього сну, від його контексту. В цілому похмурий сон може передвіщати дивних і чудових приємних подій. Багатим сон про короні пророкує почесті і багатство, пов’язані з їх піднесенням в суспільстві. Бідним такий сон передвіщає лише додатковий тягар турбот.

Іноді такий сон може попереджати вас про те, що ваші сокровенні таємниці можуть бути розкриті. Хворим такий сон пророкує смерть. Злочинцям такий сон пророкує, що їх злочини будуть розкриті і вони понесуть заслужене покарання. Коронувати дружину у сні — знак її хвороби. Коронувати хворого до смерті. Закоханим такий сон пророкує щастя, благополуччя і достаток уваги і подарунків від коханого. Вінок з квітів сниться до радості, а з золота або срібла — до подарунка. Дивіться тлумачення: Алмаз, Коштовності, Срібло, дорогоцінні камені і метали за назвами.

Бачить корону: незабаром відправиться в далеку подорож, де знайде багато нових друзів. У цього сну є і сумний знак, а саме невиліковна хвороба. Бачити уві сні корону на голові: до втрати особистої власності. Бачити в сні, як Ви коронуете когось: означає, що Ваше оточення знає Вам ціну. Якщо вам сниться коронація царської персони: ви занадто багато надій покладаєте на чужу допомогу. Бачити, як з чиєїсь голови падає корона: до тяжкої хвороби або смерті родича. Бачити себе в короні: означає, що на ваші плечі ляже важкий тягар відповідальності за інших людей. Якщо уві сні Ви тримали в руках або приміряли корону, прикрашену дорогоцінними каменями: ваші очікування будуть обмануті.

Коли сниться корона, то це досить непогано, адже подібний сон передвіщає чоловікам швидкий кар’єрний ріст, а жінкам – вдале заміжжя. Якщо сплячий особисто одягає на себе корону, то це перша ознака щасливих і тривалих шлюбних відносин. А от коли корону на голову сновидця ставить хтось інший, то слава і багатство не змусять себе довго чекати. Просто побачити в сні корону: жінкам – міцніюча день від дня подружня любов, чоловікам – хороші відносини з колегами. А от знімати корону з голови уві сні – погано. Це віщує фінансові втрати, розрив відносин та інші напасті.

Носити в сні корону, значить, покласти на себе вантаж турбот і обов’язків. Хотіти стати володарем корони – ознака жадібності і жадібності сновидця. Будь-який неприємний сон, в якому фігурує корона, не може стати передвісником гарних подій, але якщо цей символ влади постав у всій красі, і вражає своєю розкішшю і красою, то скоро спящему багатим і знаменитим. Правда, коли таке сниться біднякові, то казна-звідки звалився багатства чекати не варто, а навпаки: справи підуть ще гірше, ніж зараз. Хворому корона сниться до смерті, а злочинцеві – до суворому покаранню.

Сновидіння, в яких фігурує корона, віщують, що сновидець дуже істотно піднесеться в своєму суспільному становищі; можновладці і авторитетні люди будуть проявляти до нього прихильність. Побачити в короні себе — сон тлумачиться навпаки: почестей ви не дочекаєтеся. Більше того — через негідної поведінки ви втратите свій колишній авторитет. Віддавати комусь свою корону з доброї волі — ваше положення в суспільстві буде незалежним і високим.

Приснився корона – вказівка на знання, влада і Коран. Якщо жінка бачить на власній голові корону, значить, вона вийде заміж за багатого і дуже впливової людини. Якщо вагітна, то у неї народиться хлопчик. Також корона значить вбрання аджамов (не арабів, а іноземців). Для чоловіків корона сниться до добра лише у випадку, коли вона не золота. Побачити корону для ув’язненого – знак швидкого звільнення і поліпшення справ.

Побачити в сні корону — належить боротися з якоюсь величезною спокусою; носити — до багатства; корона була прикрашена квітами — будете радіти; золотою або срібною — отримаєте подарунок.

Корона віщує далеку подорож і нових друзів. Бачити на своїй голові – втрата особистої власності. Коронувати кого-то – Ваше оточення знає Вам ціну. Також див. Вінець.

Побачити на іншій людині — сон до незначного успіху. Бути самому в короні — здійсніть дурість.


Залишити відгук