Сонник Коробка — до чого сниться ?

Коробка — є символом жіночих статевих органів. Якщо жінка кладе що-небудь в коробку — вона з нетерпінням чекає майбутні сексуальні контакти. Якщо жінка виймає з коробки — вона пишається своєю сексуальністю і привабливістю. Якщо чоловік кладе що-небудь в коробку, то він мріє про сексуальних контактах типу ‘два+один». Якщо чоловік виймає що-небудь з коробки — він починає перейматися своєю рутинною, як він вважає, сексуальним життям, але не наважується змінити спосіб життя.

Якщо коробка виявилася без дна — у вас якась фобія, швидше за все агорафобія, тобто боязнь відкритого простору; але можливо, що ви лише можете займатися любов’ю тільки під ковдрою і міцно закритій кімнаті. Якщо ви не можете дістати потрібну вам річ з коробки або вона не відкривається — ви відчуваєте певні труднощі при налагодженні сексуальних контактів з представниками протилежної статі. Ви ретельно розробляєте сценарії майбутніх зустрічей, але в останній момент події починають розвиватися як-то не так, і це вас дуже пригнічує. Якщо ви купуєте коробку цукерок — ви легковажно ставитеся до своїх численних контактів і, не замислюючись, вступаєте в чергову зв’язок.

Складати що-небудь в коробки — до різкої зміни обставин Вашого життя. Бачити порожні коробки — бути викритим у непристойному вчинку. Нести велику незручну важку коробку — віщує проблеми зі здоров’ям. Якщо Вам приснилася красиво оформлена подарункова коробка — не чекайте милості від долі. Вам належить багато працювати, щоб забезпечити своє благополуччя. Якщо сниться коробка з шоколадними цукерками — чекає знайомство з представником протилежної статі, але воно, втім, триватиме недовго.

У більшості випадків коробка — це замкнута порожнеча або ізоляція. Служить вказівкою на якусь чисту ідею, порожні підозри на наявність законів і положень, які ведуть до абсолютно марною життя. Ін-се часто використовується даний спосіб для вказівки на присутність в мозку людини механізму «вбудованого стартера». І в будь-якому разі, тільки відкривши коробку, є можливість дізнатися, що там всередині.

Коробки з товарами — такий сон дасть вам шанс скоро відпочити, усамітнитися, провести час без турбот про хліб насущний. У вас буде можливість істотно поправити своє матеріальне становище, і навіть відправиться в далеку подорож. Приснився порожня упаковка констатує той факт, що всі ваші зусилля виявилися марними.

Коробка з цукерками в сні — Ви надзвичайно контактна особа, легко завязывающая нові зв’язки. Панночці коробка цукерок пророкує нав’язливого шанувальника, а юнакові – відмова дівчини, на яку він має види.

Порожня коробка означає, що доведеться розчаруватися. Квадратної форми — вам допоможуть матеріально. Круглої — в захисті своїх інтересів отримаєте допомогу.

Здобуваєш, отримуєш коробку — досягнеш того, чого прагнеш. Бачити коробку у сні — збільшення виробництва.

Побудуєте власний будинок.

Сюрприз; розчарування.


Залишити відгук