Сонник Коріння — до чого сняться ?

Корінь у сні — символ життя, суть предмета, джерело добра або зла. Бачити коріння у сні означає розквіт ваших справ, пізнання або досягнення взаєморозуміння. Саджати їх у землю — знак вигоди, прибутку, розвитку. Спотикатися об коріння у сні означає, що вам слід бути максимально обережним у своїх діях, щоб уникнути великих прикрощів або нещастя. Розглядати в сні переплетені корені — передвісник клопоту і пошуку виходу з важкої ситуації. Бачити їх вирваними з землі — знак розпаду, занепаду, збитків.

Висохлі коріння у сні — знак розлуки, нещастя, переживань. Коріння лікарських рослин у сні означають наближення печалі і хвороба. Ароматичні коріння бачити в сні — знак приємного побачення або известия. Кострубаті, страшні коріння у сні символізують зло. Корчувати коріння у сні — знак подолання перешкод на шляху до досягнення мети. Дивіться тлумачення: Дерево.

Коріння є символом зв’язку з землею і з сім’єю. «Людина, яка має коріння», — кажуть про людину, яка твердо стоїть на ногах. «Дивитися в корінь» — звертати увагу на саме істотне, вникати в суть. «Корінь зла» — джерело, серцевина, причина зла. «Вирвати з коренем» — позбавити життя, перерізати доступ до харчування, радикально вирішити проблему. Частково трактування цього символу можна зрозуміти, звернувшись до тлумачення символу «дерево». Але тут є і свої особливості. Якщо вам сниться, що ви потрапили в підземне царство і ходите серед коренів, то цей сон говорить про ваше бажання знайти першопричину всього того, що вас хвилює, Якщо вам сниться, що ви раскрашиваете якийсь корінь, то це знак того, що ви схильні ідеалізувати відносини зі своїми найближчими родичами. Хоча в цьому випадку велике значення має те, в який колір ви фарбуєте коріння в своєму сні.

Коріння дерев сняться до настання чорної смуги в житті. Вам потрібно сконцентруватися, так як Фортуна кинула вас напризволяще, за нею підуть і ваші прихильники. Зневірятися ви не повинні: в кінці навіть найдовшого тунелю видніється світло. Коли ви прийдете до нього, у вас з’являться гроші і стабільність, здоров’я чудодійним чином відновиться, а шанувальники оточать вас натовпом.

Коріння — наполеглива робота. Висмикувати коріння — розлука з коханою людиною. Збирати коріння — глибока депресія, туга і печаль. Готувати коріння — до поліпшення самопочуття. Робити з коренів зілля — до дрібних турботам, до сімейних скандалів.

Побачити в сновидінні коріння будь-яких рослин, у тому числі дерев, — це до негативних змін у стані здоров’я і в діловій сфері. Користуватися в сні корінням як ліками — наближаються хвороба або смуток.

Після такого сновидіння чекайте того, що звичний порядок життя виявиться порушеним, ви будете турбуватися та переживати.

зі сну коріння – несприятливий знак, який говорить про відсутність взаєморозуміння і сварку з коханим.

Корінь — символ наполегливої оціненого ще праці; бідність. Вирвати корінь — до смерті або до сильної хвороби.

Корінь – дізнатися таємницю; хвороба зі своєї вини. Коріння цілющі — пізнання таємниці; одужання.

Корінь — віщує працьовитість. Викопати корінь — погіршиться здоров’я.

До тяжкого праці, бідності й покірності.

Коріння — розкриття Ваших таємниць.


Залишити відгук