Сонник Годування груддю — до чого сниться ?

Особливістю сну, в якому людина годував немовля груддю, є те, що в дійсності цей процес доступний лише представницям слабкої статі. У сновидінні вона є відображенням архетипных переживань людини, що стосуються визначення його статевої приналежності. Якщо жінка годувала грудьми уві сні, це говорить про її прагнення утвердитися в ролі матері. Причому в даному випадку можливо і пряме, і переносне значення, стосується випадків, коли в любовному союзі з чоловіком жінка відводить собі роль піклується матері. У ряді випадків сновидіння про годування жінкою грудьми служить відображенням, страх, який відчувають щодо своєї здатності годувати і зберегти молоко деякі жінки.

Для молодої жінки сон, у якому вона побачила годує мати або сама є такою – дуже хороший знак. Хоча він і вказує на невелику незручність перед протилежною статтю, але в той же час такий сон є символом тонкого і чуттєвої натури, яка вміє отримувати задоволення від інтимних стосунків. Чоловік, побачивши уві сні годує жінку, має дуже сильними, але поки ще не цілком зрозумілими й усвідомленими сексуальними фантазіями.

Сон має позитивне забарвлення. Він однозначно говорить про ваших передумови до того, щоб бути хорошою матір’ю. І для чоловіків, і для жінок є символом щасливого подружнього і сімейного життя. Вас чекають прекрасні відносини з другою половинкою протягом тривалого часу. Часто такий сон попереджає молоду пару про те, що у них буде дуже багато дітей.

Зараз саме час зайнятися тим, про що ви найбільше мріяли. Доля говорить вам, що ви повністю готові до підкорення нових вершин. У вас є необхідна концентрація сил і енергії для здійснення всього задуманого. Відкиньте дурні страхи і слідуйте вперед, не обертаючись на заздрісників і недоброзичливців.

Стан годуючої матері, за якою ви спостерігаєте в сновидінні, багато в чому відображає фізичний і духовний стан на даний момент. Також в більшості випадків подібний сон – вказівка на співчуття і допомогу в бік потребуючого ближнього.

Годувати грудьми дитину – до добробуту, більш того, у жінки дуже хороша сім’я і вона відмінно справляється з господарством. Їй не варто наговорювати на себе і звинувачувати у гріхах, які їй приписують оточуючі із заздрості.

Людина, що годує грудьми дитину уві сні, в реальному житті відчуває величезну радість, причому станеться це в самий найближчим часом. Якщо жінка годувала власної дитини, наяву вона може завагітніти.

Побачити годує грудьми мати — такий сон підказує, що в даний час склалися сприятливі умови, щоб ви змогли реалізувати надані можливості.

Якщо вам присниться, що уві сні ви годуєте когось, то чекайте новин. Грудьми годувати когось у сні — передвісник легкого і веселого проведення часу.

Незаміжнім жінкам годування груддю віщує веселощі, яке в будь-яку хвилину може змінитися смутком; заміжнім — щастя.


Залишити відгук