Сонник Корали — до чого сняться ?

Якщо приснилися корали, то чекайте зустрічі, яка принесе вам радість. Чим більшими були корали уві сні, тим більше позитивних емоцій ви отримаєте. Побачити у сні, що вони заполонили все ваше житло, — це візиту до далеких родичів, які приїдуть до вас здалека. Намагатися зруйнувати корали — сон означає, що вас будуть наполегливо втягувати в якусь аферу, але ви проявіть твердість духу. Подарувати їх кому-то — сон до роботи в оточенні друзів, прийняти в дар — змушені будете відмовитися від вигідної пропозиції через погане самопочуття.

Кольорові корали сняться до зародження нових дружніх відносин. Якщо уві сні вам подарували кольоровий корал, то наяву у вас з’являться нові ділові партнери. Білий корал сниться до зради і зрадництва. Сни, в яких сплячий шліфує корали, передбачають відновлення миру з одним. Якщо вам снився кораловий риф, то наяву побуваєте на святі, яке надовго запам’ятається вам яскравими моментами та подіями. На вечірці будуть присутні чужі, але ви відчуєте себе в своїй тарілці і своїм інкогніто заинтригуете багатьох.

Корали — багатство, галаслива компанія, веселощі. Неодружений чоловік, який взяв у сні в руки шматок корала або рубіна, незабаром знайде родину з віруючою, красивою дівчиною, оскільки прекрасних дівчат Аллах порівнював з рубінами і коралами. Бірюза — до перемоги, успіху і довголіття.

Побачити кольоровий корал уві сні — гарний знак, що символізує міцну дружбу, не раз випробувану в самі тяжкі часи. Білий корал, навпаки, попереджає про невірності, радить остерігатися нових знайомих, щоб уберегти себе від нерозділеного кохання.

Кольоровий – знак дружби. Отримати в подарунок кольоровий корал – знайти нових ділових партнерів. Білий корал – знак зрад і зради. Обробляти корал – помиритися з другом. Носити прикраси з коралом – друзі допоможуть у скрутну хвилину.


Залишити відгук