День Народження 2 Лютого: Знак Зодіаку — Водолій

Водолії, народжені 2 лютого, привітні, люблять людей і радують оточуючих набагато більше, ніж багато представників цього знаку. Енергія числа 2 вносить особистий відтінок універсальність співчутливої природи Водолія, а тому ви завжди готові обміркувати точку зору іншої людини і проявляєте значно менше впертості. Іноді вам складно сказати «ні», і ви можете відчувати незадоволеність від того, що постійно робите щось для інших. Ви більш емоційні, ніж типовий Водолій, завдяки чому здатні осягати світ не тільки розумом, але й серцем.

Чим старше стають народжені 2 лютого, тим більше вони скаржаться на різні захворювання, швидше хронічні, ніж гострі. Не всі з них мають міцну фізичну основу, так як ці люди схильні бути ипохондриками. Реальні ускладнення часто виникають з легкими і судинною системою, особливо в кінцівках. Хворобливі прояви можуть почастішати, якщо їх ігнорувати, нерегулярно перевіряти своє здоров’я, не відвідувати сімейного лікаря. Народжені 2 лютого володіють почуттям міри, у зв’язку з чим вони можуть порекомендувати іншим раціонально складену дієту. Однак їх особисті смаки часто дуже вишукані і, на жаль, не завжди співвідносяться з матеріальними можливостями. І все ж багато хто з них схильні вимагати, щоб їх обслуговували на найвищому рівні. Показана регулярна і помірне фізичне навантаження.

Народжені 2 лютого не тільки вихолощені, витончені і вчинені особи, але також увібрали в себе багато якостей (як хороші, так і погані), характерні для тієї соціальної групи або національності, до якої вони належать. Таким чином, неважливо, наскільки вони виділяються із загальної маси — все одно вони прив’язані до своїх культурних коренів. Народжені 2 лютого можуть «зробити неможливе», і зовні це виглядає так, як ніби самі важкі завдання вирішуються ними без особливих зусиль. Це відбувається тому, що вони володіють унікальною здатністю в будь-якій обстановці відчувати себе впевнено. Хоча деякі з них справляють враження, що подібна властивість характеру дано їм від природи, але насправді ж за цим стоїть жорстка дисципліна і наполеглива праця.

Знак Зодіаку 2 Лютого — Водолій

Стихія Знака: Повітря. Ваш знак Зодіаку має безпосереднє відношення до знаків Повітря, які відрізняються наступними якостями: реформізм, оригінальність, раптовість, природність, творчий підхід.

Планета Управитель: Уран. Зумовлює прогрес. Ця планета — головний покровитель для дикторів ТБ. Планета у вигнанні – Сонце. Можете бути вдячні їй за відсутність внутрішнього стрижня, а також м’якість характеру.

Дата 2 лютого знак зодіаку Водолій. Народилися 2 лютого люди відрізняються від класичних Водоліїв тим, що набагато більше уваги приділяють людям і більше люблять окремі індивідуальності, особистості, а не абстрактне людство. Дивлячись на милосердя, доброту і сострадательность цих людей, не виникає жодного сумніву, який знак зодіаку 2 лютого. Але навіть сострадательность у цих людей особисто забарвлена і яскрава, ніж у типових представників цього знака зодіаку. Народилися 2 лютого люди менш уперті, ніж інші Водолії, вони менше собі на умі, більш уважні до співрозмовника і готові як слід обміркувати його слова. Вони менше зациклюються на своїх власних почуттях і ідеях.

Зазвичай народжені 2 лютого воліють працювати одні, а не в колективі. Для їх іміджу надзвичайно важливо залишитися об’єктивними і постійно контролювати свої дії. Вони не прагнуть впливати на поточні події з метою їх зміни. Однак, усуваючи перешкоди або уникаючи напруженості в особистих стосунках, вони не замислюючись допускають легкі форми насильства, примушуючи інших грати за правилами, встановленими ними, або ж не грати взагалі. Здійснення невеликого контролю допомагає їм позбутися від неприємних конфліктів, які викликають інші. Втім, така поведінка народжених в цей день цілком можна пояснити — просто вони намагаються зробити своє життя в цілому рівною їздою. І все ж, намагаючись контролювати діяльність оточуючих, народжені в цей день зовсім забувають, що інші люди часто мають свої погляди на те, як все має відбуватися. Тому не варто дивуватися раптових спалахів, швидким і смертельним конфронтациям, на які народжені 2 лютого готові практично завжди. Під зовнішнім спокоєм ховається темпераментні особи, не здатні впоратися зі стресами і в екстремальних випадках не зацікавлені в людських контактах.

Більшість людей, народжених 2 лютого, отримують задоволення від своєї роботи або хобі, найчастіше пов’язаної з технікою. У цій області вони виявляють найбільш розвинені сторони свого характеру, які не настільки індивідуальні, як соціальні. З іншого боку, якщо ці люди занадто захоплені соціальними інтересами, вони можуть стати недбалими або розсіяними щодо земних турбот. Як правило, вони покладають цей обов’язок на інших, оскільки навіть про це не думають. Таким чином, хоча на громадському рівні народжені в цей день справно виконують свої обов’язки, в особистому житті вони можуть постійно ухилятися від таких.

Народжені 2 лютого здатні настільки глибоко зануритися у свій внутрішній світ, що це ускладнить і без того існуючі проблеми спілкування з оточуючими. Менш одухотворені натури, народжені в цей день, не володіють подібними талантами, але претендують на них, у зв’язку з чим з ними буває дуже важко налагодити контакти. Більш освічені особистості завжди залишаються бадьорими і привабливими, але іноді втомливими для оточуючих. Члени сім’ї, близькі і друзі, переконавшись у тому, що народжені 2 лютого органічно не здатні розділити чуже горе та радість, не бажають з ними близькості. Народжені в цей день повинні самостійно обійти імпульс опору і бути більш доступними всякий раз, коли це можливо.

Чоловік Водолій — народився 2 Лютого

Чоловіки, c датою народження 2 лютого — володіють наступними характеристиками: такий кавалер — химерний, мислитель-новатор, винахідливий. Це справжній альтруїст, адже почуття власності у нього просто відсутня. Він зовсім не ревнивий і безмежно довіряє своїй обраниці, але рівно до того моменту, коли зрозуміє, що його обманюють і зрозуміє, що довіряти їй більше не можна.

Жінка Водолій — народилася 2 Лютого

Жінки, що з’явилися на світ 2 лютого, володіють наступними відмінностями натури: така дама — розумна, загадкова, легка в спілкуванні. Вона готова і буде піклуватися про всіх тих, хто потребує її допомоги і опіки, часто на шкоду своїм власним інтересам. Ті люди за гороскопом, народжені 2 лютого в зодіакальному знаку Водолія, з легкістю приймають зміни у своєму житті, та в принципі, вони завжди їх чекають і готові до них.

День Народження 2 Лютого

2 лютого — як формує вашу особистість дата народження? Люди, народжені 2 лютого знак зодіаку Водолій, є яскравими представниками свого народу і соціального шару, до якого вони належать. При цьому вони мають витончену, витончену зовнішність, яку підтримують своєю манерою одягатися і поведінкою. Це виділяє їх із загальної юрби, змушуючи зупиняти на них свій погляд. Їм багато що вдається в житті, навіть те, що здається нездійсненним. З боку здається, що це не варто їм ніяких зусиль, ніби все відбувається само собою. Вони почувають себе впевнено і невимушено в будь-яких обставинах, і ведуть себе абсолютно природно навіть в незнайомій обстановці. Здається, ніби це властивість характеру у них вроджене, але в реальності їм доводиться робити над собою зусилля, щоб досягти таких результатів.

Люди, народжені 2 лютого знак зодіаку Водолій, вважають за краще працювати на самоті. Присутність сторонніх відволікає їх від справи і заважає їм зосередитися. Вони дуже дбають про власний імідж, для чого тримають свої дії під безперервним контролем. На що відбуваються навколо події вони не намагаються вплинути. Але, коли потрібно вирішити конфліктну ситуацію в родині, вони змушують близьких поступати по своїй волі, можливо, навіть не віддаючи собі в цьому звіт. Оскільки домашні глибоко прив’язані до них, вони не ризикують викликати їх несхвалення, і воліють підкоритися. В цілому, це допомагає зберегти домашню обстановку стабільною і врівноваженою, і уникнути скандалів і сварок.

Проте, постійне ігнорування чужої думки і, нехай слабке, але постійний тиск на оточуючих рано чи пізно призводить до рідкісним, але бурхливих спалахів бунту. Таке непослух нещадно пригнічується в зародку, оскільки люди, народжені 2 лютого знак зодіаку Водолій, завжди готові до протистояння, яке відточує їх майстерність маніпуляції людьми. Їх зовні незворушна оболонка приховує сильну і непохитну особистість, яка тримає все навколишнє, і свої власні почуття під залізним контролем.

Люди, народжені 2 лютого знак зодіаку Водолій, знаходять задоволення в роботі, яка є матеріальним доказом переваги розуму над завданнями, які стоять у них на шляху. Часто їх діяльність лежить в технічній області. Іноді їм властиво замислюватися над соціальними питаннями сучасного життя, і в цей момент їх краще не відволікати від думок. Коли вони поринають у свій власний світ, який не поділяють ні з ким, ними повністю втрачається зв’язок з реальним життям.

Вони люблять своїх близьких, але відстороненою любов’ю, тримаючи їх на відстані, і часто потребують самоті, щоб осмислити, що відбувається і зрозуміти своє призначення в житті. Проте не всі люди здатні задовольнятися абстрактними відносинами, і можуть просто відвернутися від них. Щоб не втратити своїх близьких остаточно, люди з датою народження 2 лютого знак зодіаку Водолій, повинні пересилити себе і відкрити для них частину своєї душі, залишивши потаємний куточок в недоторканності. Пам’ятайте, щоб отримувати тепло і участь, потрібно віддавати що-небудь натомість.

Любов і Сумісність

У близьких стосунках ви надзвичайно ідеалістичні. Ви прагнете до блиску і романтиці, бажаючи знайти людину, яка стане для вас усім. Ви здатні на справжню відданість, якщо тільки не розчаруєтеся в предметі своєї пристрасті. Якщо ж відносини починають псуватися, ви вирушаєте на пошуки нових. Адже прихильність до сім’ї, на його думку, обмежує його свободу, з чим він змиритися не може.

У даного знака Зодіаку, людей народжених 1 лютого, добре складаються взаємини з Терезами, Стрільцем і Близнюками, вони знайдуть спільну мову з ними. Це найбільш підходящі поєднання сімейних пар, для представника стихії повітря Водолія. На нейтральному рівні, скажімо з середини на половину, або 50/50, шанси на успішний шлюб у Водолія з Козерогом, Рибами, Овном і Левом. В даному поєднанні шлюбних пар, багато чого буде залежати від обох партнерів, як вони зуміють пристосуватися, готові один, одному. Незавидні перспективи, як і небажані шлюби з представниками Скорпіона, Діви, Раку, Тельця і Водолія. Хоча і в цих парах все можливе, наприклад, вони можуть підійти один, одному з роками народження.

Робота і Кар’єра

Водолій — знак зодіаку народжених 2 лютого, і ці люди самовпевнені, як справжні Водолії. Майже завжди вони – витончені натури, чутливі естети. Вони відкриті культурним традиціям, тому як губка вбирають в себе всі погані і хороші риси їх національності і соціального оточення. Незважаючи на своє новаторство Водолія, вони як дзеркало відображають традиції і звички свого народу і свого оточення. Так парадоксально поєднується в них нове і старе, іноді навіть не віриться даті 2 лютого — який знак зодіаку відповідає.

Ще одна риса народжених 2 лютого людей – їм по силам багато, на перший погляд абсолютно неможливе. Часто здається, що вони якісь чарівники, або їм абсолютно нереально щастить. За рахунок цього їх самовпевненість стає ще сильнішим, адже завдання будь-якої труднощі їм по плечу. Вони не розгубляться в якій обстановці, завжди залишаться такими ж сильними і привабливими для більш слабких особистостей. Насправді допомагає їм не феноменальне везіння і це зовсім не диво, сувора самодисципліна і титанічна праця ховається за уявною легкістю вирішення найскладніших проблем. Але з боку цього прихованого праці не видно, тому складається таке відчуття. Найчастіше народжені 2 лютого – одинаки, вони не люблять роботу в команді.

Здоров’я і Хвороби

Вразливі місця організму народжених 2 лютого людей – це органи дихання і серцево-судинна система. Також з віком накопичується все більше хронічних захворювань, які отруюють їм життя. Щоб уникнути цього, потрібно проходити профілактичні огляди у лікарів, якими майже завжди нехтують народилися 2 лютого, а дуже даремно. Не варто ігнорувати нездужання, як це часто роблять народжені 2 лютого.

Що стосується смаків в їжі, то народжені 2 лютого, по-перше, гурмани, для задоволення власних смаків їм рідко вистачає грошей, а по-друге, від природи вони володіють почуттям міри, тому самі інтуїтивно визначають для себе єдино вірний спосіб харчування. У них сміливо можна питати порад щодо складання дієт. Ці люди завжди їдять все найкраще, причому в таких кількостях, що точно не завдасть шкоди здоров’ю, особливо надмірностями, як це часто трапляється. Спорт і ранкову гімнастику вони теж не забувають і займаються ними регулярно. Мабуть, їх єдине упущення в плані здорового способу життя – це ігнорування легких хвороб і нездужань, що в результаті викликає хронічні захворювання.

Доля і Удача

В цей день народжуються м’які, емоційні, але в той же час незалежні, упевнені в собі люди. При всій своїй м’якості та інтелігентності вони вміють проявити наполегливість, коли це необхідно. Вони комунікабельні, це природжені лідери, що володіють прекрасними організаторськими здібностями. Здатні знайти спільну мову з будь-якою людиною, тому що наділені особливим даром дипломатії. Вони вміють слухати і чути інших людей, це якість допомагає їм домовлятися, вирішувати будь-які питання з великою вигодою для себе. Застосовуючи свої таланти в потрібному напрямку, ці люди можуть багато чого досягти в житті. Але вони не повинні забувати про те, що кому багато дано, з того багато і спитається. Якщо вони для досягнення своїх цілей будуть використовувати негідні методи, йдучи по головах, будуть зарозуміло ставитися до людей, то пізнають самотність і злидні на схилі років.

Поради Водоліям, Народженим 2 Лютого

Народилися 2 лютого найчастіше пов’язують свою роботу з технікою. Якщо ж народжені 2 лютого занадто захопляться соціальною роботою, тобто роботою на благо людства, вони можуть стати дуже розсіяними і не від світу цього, іноді доходячи до смішного і забуваючи вчасно поїсти або змінити білизну. В такому випадку турботу про побут їм краще перекласти на плечі їх супутника життя. Часто також вони нехтують сім’єю і особистим життям, проводячи весь час на улюбленій роботі. Виконують свій обов’язок перед людством, але забувають про борг перед близькими. Буває, якась ідея настільки захопить цих людей, що вони повністю замкнуться на своєму внутрішньому світі, як справжні інтроверти. Тоді налагодити зв’язок із зовнішнім світом і оточуючими людьми їм буде ще важче.

Також, буває, що більш прагматичні люди, народжені 2 лютого, вперто претендують на внутрішню винятковість і неповторність, намагаючись створити собі імідж творчого, повітряного людини і робить зовсім нестерпним для оточуючих і колег. Більш глибокі і розумні з цих людей завжди бадьорі і енергійні, але часто вони дуже стомлюють і тиснуть на тих, хто знаходиться поруч з ними або поруч працює. Близькі та друзі народилися 2 лютого зазвичай миряться з тим, що ці люди живуть якоюсь своєю загадковою життям і не завжди охоче ділять радість чи смуток з іншими. Найчастіше з цією рисою характеру залишається тільки змиритися. Життєве завдання народжених 2 лютого людей – стати більш відкритими для потреб і співчуття з боку дорогих їм людей, прагнути по-справжньому ділити з ними все хороше і погане, а не витати в своєму відокремленому світі ідей і почуттів.


Залишити відгук