Сонник Корабель — до чого сниться ?

Сни про кораблях віщують зміни, вони є символом виконання бажання, а іноді і попередженням про небезпеку. Бачити корабель уві сні або плисти на ньому — знак змін або известия. Якщо вам присниться, що корабель стоїть на причалі або кинув якір, то ваша справа застопориться. Побачити його зовсім близько уві сні означає швидкі зміни на краще. Якщо вам присниться, що ви входите на корабель, то невдовзі ви отримаєте вигідну пропозицію чи почнете нове прибуткова справа. Спокійно плисти на кораблі у сні означає, що ваше життя буде проходити спокійно і розмірено без потрясінь і хвилювань. Ваш бізнес буде процвітати, а доходи будуть такими, що вам не на що скаржитися. Дивіться тлумачення: Небо, Хмари, Сонце.

Досягти берега в сні — знак досягнення задуманого. Бути на кораблі і бачити вогні маяка — знак того, що задумане вами виповниться. Сходити з корабля на берег добре тільки в тому випадку, якщо ви самі бажали того уві сні. У всіх інших випадках сходити з корабля на берег у сні означає, що ви самі відмовитесь від вигідного підприємства або постраждаєте від нападок наклепників, що посварить вас з партнерами. Такий сон також пророкує вам звільнення з роботи, хвороба, неприємності і перешкоди в справах. Хвилювання моря, величезні хвилі, буря, шторм і інші катаклізми, пов’язані з плаванням корабля у сні, передвіщають крах планів, невиконання бажання, гіркі розчарування, втрату стану. Хворому такий сон пророкує затяжну хворобу або смерть від раптового нападу. Добре побачити в сні, що хвилі заспокоїлися, шторм припинився, вас не качає на кораблі, ви благополучно досягаєте кінцевого пункту подорожі. Після такого сну чекайте радісних звісток від близького друга, вигідних пропозицій по роботі, хороших змін, стабільного доходу, зростання добробуту і т. п. Якщо вам присниться, що ви бачите щоглу корабля, то вас чекає багато нових вражень і приємних знайомств. Іноді такий сон пророкує подорож. Дивіться тлумачення: Гроза, Річка, Хвилі.

Бути на палубі корабля в сні — знак поваги чи почестей. Іноді такий сон означає визнання ваших здібностей та заслуг. Щогли загиблих кораблів бачити в сні — знак аварії ваших надій. Побачити у сні, що корабель іде від вас, означає шанс, ваше щастя або виконання бажання, які ви пропустили. Після такого сну ви можете втратити кохану людину, ваше бажання не здійсниться, а ваші справи будуть просуватися дуже повільно і закінчуватися провалом. Встигнути на корабель чи знайти потрібний корабель у сні означає, що ви докладаєте багато зусиль для досягнення своєї мети. Сон пророкує вам, що ви на вірному шляху. Запізнитися на корабель у сні — знак втрачених можливостей, втраченого щастя і невиконання задуманого. Потопаючий корабель у сні передвіщає великі нещастя, банкрутство, розорення, попереджає про небезпеку для життя і бізнесу або про зраду близьких людей. Іноді такий сон означає вступ у шлюб для неодружених, а одруженим віщує розлучення.

Якщо вам присниться, що ви загинули під час аварії корабля, то ваші близькі відвернуться від вас, якщо ви не допоможете їм у скрутну хвилину. Впасти з корабля у воду — знак небезпеки для життя. Декому такий сон може передвіщати невдалий шлюб. Іноді такий сон пророкує, що людині доведеться назавжди залишити родніна та шукати іншу країну. Перебувати в каюті корабля означає, що скоро ви дізнаєтесь про закінчення вашої справи. Результат — хороший чи поганий — залежить від того, як ви відчували себе в каюті. Якщо вам було добре і спокійно, або ви бачили прекрасні, спокійні картини в ілюмінатор, то справа вирішиться на вашу користь. Якщо ж вам не вистачало повітря, ви не могли вибратися з каюти або знайти світло і т. п., то вас чекає програш, який ви будете сильно переживати. Тому кажуть, що іноді такий сон пророкує хворобу. Корабель, завантажений товаром, означає прибуток і прекрасні перспективи. Порожній корабельний трюм бачити в сні — знак невдач і збитків.

Стояти за штурвалом судна — сон дуже сприятливий. Він пророкує вам, що ви досягнете бажаної мети у важкій справі. Повітряний корабель бачити в сні — знак бажання; якщо літаєте на ньому, то вас можуть чекати розчарування, так як ви не отримаєте все, що хотіли. Дивіться тлумачення: Ураган, Флот.

Корабель у більшості випадків означає порятунок і наближеність до правителів. Іноді він тлумачиться як турбота і смуток, які швидко проходять. Якщо хто-небудь побачить себе входять в корабель, який стоїть на морі, то це означає, що він в залежності від розміру корабля і від того, наскільки глибоко він увійшов у неї, наблизиться до правителя, але потім розлучиться з ним. Якщо ж він побачить, що ввійшов на корабель, в який потрапила вода, то це турбота і хвороба або ж ув’язнення в тюрму, від яких він скоро позбавиться. Якщо він побачить, що вийшов з корабля, то турбота швидко покине його. Якщо він побачить корабель на суші, то це також є швидко проходить турботою і сумом. А якщо хто-небудь побачить корабель, що рухається в його сторону, то це означає швидке вирішення проблем.

Корабель спасіння для того, хто перебуває в тривозі або страху, або хворіє, або зазнає труднощі, або страждає. І якщо він сяде на корабель з праведними людьми, то він піде прямим шляхом. А якщо він побачить, що сів на нього зі своєю сім’єю і друзями, то він досягне величі, краси, блага, бараката і врятується від рук своїх ворогів. Якщо він побачить, що корабель розбився, то це поганий знак. І якщо він побачить в кораблі дірку або пробоїну, то це порятунок для тих, хто знаходиться на ньому, бо Всевишній Аллах сказав: «Ти зробив у ній дірку, щоб потопити сидять в ній»?(СУРА-КАХФ.71), і потім цей корабель врятувався від рук короля, який силою захоплював у людей кораблі (із-за цієї діри він залишив його).

Сни про кораблях тлумачаться виходячи з різновиди судна. Але якщо говорити в цілому, то це знак ізоляції, загрози, втечі, романтики. Судна вітрильні та веслові нерідко зустрічаються в аналогічній ситуації. Вітрильники передбачають величезний статок або розчарування; їх можливе значення — благополуччя або романтизм, при цьому досить ризиковані, тому що попутний вітер нам сприяє аж ніяк не завжди. Побачений пароплав — це уособлення могутності, контролю, змагання або подорожі, багатства. Небезпека в цьому випадку мінімальна. Хіба що поломка двигуна може стати перешкодою до здійснення намірів, пов’язаних з морським подорожжю.

Якщо судно тонуло, цього говорить про некомпетентність, а також про страх потонути. Однак у більшості випадків тонуче судно є метафоричним образом, який належить до якоїсь певної сфери вашого життя. Щоб дати сновидіння більш точну інтерпретацію, згадайте, хто плив на кораблі і чиєїсь присутності там очевидно не вистачало. Були уві сні зрозумілі причини лиха, що сталося з кораблем? Чи вдалося вам дізнатися корабель? Згадайте, що ви відчували в сні — переляк і занепокоєння або полегшення і радість.

Корабель служить уособленням нової і при цьому щасливої пори життя. Корабель з золотими вітрилами або прикрашені якимось іншим чином сниться до того, що в країні, де проживає сновидець, настануть щасливі часи. Корабель з білими вітрилами означає, що щастя наступить тільки в тому випадку, якщо життя вашої країни опиниться в непорушною зв’язку з північним державою — могутньою і квітучою. Приснився корабель в червоному кольорі — настають конфлікти, в яких проллється кров. Все це буде робитися, щоб досягти добробуту і щасливого життя.

Старий, зруйнований корабель уособлює марність надії на щастя; країні сновидця необхідно пов’язати долю з іншою державою або поміняти політичну обстановку. Якщо корабель у вашому сновидінні був охоплений полум’ям, це віщує країні сновидця величезні лиха, що тягнуть за собою страждання народу. Ними можуть стати розгул стихії, оголошення війни, крах благополуччя з інших причин. Приснився вибух корабля — це передвістя катастрофи вселенського масштабу: Земля може зіткнутися з великим космічним тілом, може статися ядерна війна чи екологічна криза.

Бачити уві сні кораблі — означає пошану і несподіване для Вашого способу життя підвищення. Дізнатися уві сні про корабельну аварію — означає згубний поворот у справах. Ваші недруги обдурять Вас. Якщо Вам присниться, що Ви загинули під час аварії корабля — значить, хтось дуже Вам близька взовет до Вашої честі й життя. Якщо Вам присниться корабель у штормовому морі — значить Ви опинитеся горопашним у справах і не зумієте приховати від публіки якусь інтригу, в той час як Ваш діловий партнер постарається Вас обдурити.

Якщо Вам присниться, що інші терплять корабельну аварію — значить, Вас чекають банкрутство і ганьба, а Ваші спроби знайти захист і притулок у Вашого друга будуть марними. Бачити уві сні військові кораблі — до довгої розлуки з друзями і своєю країною. Якщо Вам сниться підбитий корабель — це обіцяє політичні інтриги. Взагалі сон про кораблях може відкрити у Вашому житті період енергійної діяльності.

Корабель є символом усього жіночого, жіночих статевих органів. Якщо чоловік подорожує на кораблі, то він побоюється померти під час занять сексом. Якщо жінка подорожує на кораблі, то вона побоюється швидкої смерті когось із близьких родичок. Якщо ви відправляєте кого-то в подорож, то ви побоюєтеся за його життя. Якщо ви подорожуєте на кораблі з коханою людиною, то ви відчуваєте дискомфорт при заняттях любов’ю. Слід звернутися до фахівця.

Якщо чоловік бачить корабель зі сторони, то у нього повна гармонія в особистому та сексуального життя, і він не бажає жодних змін. Якщо жінка бачить корабель зі сторони, то у неї постійна тривога через стосунків зі своїм партнером; вона весь час боїться його втратити. Якщо ви бачите багато кораблів, то ви схильні часто міняти своїх сексуальних партнерів з-за страху втратити свою сексуальну привабливість.

Побачити пливе морем чи океаном корабель — такий сон, швидше за все, має значення призову до відпочинку. Може, ви просто відчуваєте дефіцит свіжого повітря, простору. Плисти на кораблі — ви вже в найближчому майбутньому опинитеся в дуже непростій ситуації, в якій ви будете вкрай потребу в розумінні близьких. Проте всі вони будуть зайняті своїми справами і стануть мало цікавитися вашим самопочуттям. Щоб уникнути образи або неприємних відчуттів, забудьте про всякої надії на розуміння, розраховуючи виключно на власні сили.

Якщо приснився корабель, який став тонути, це розповідає, що свого часу наївність або недалекоглядність стали причиною вашого промаху. Зараз ви зайняті виправленням наслідків помилки, але поки результату немає. Почекайте, прийде час, коли ваші старання увінчаються успіхом.

Бачити надії, мрії, плани; розлука; дитина, став дорослим і покидає мати. Плисти зміни, взяти якийсь життєвий курс, стратегічний життєвий план, кар’єра, влаштування свого особистого життя для жінки (на негативи, перешкоди реалізації такого плану можуть вказувати: сильні хвилі, каламутна вода, качка, шторм, поломки тощо).

Сходити з корабля заміжжя; пенсія, старість (ідіома: «з корабля на бал»). Корабель, що пливе в небесах, щастя; для хворих на смерть. Військовий корабель додаткову вказівку на якусь державність, охорону какихто (життєвих) меж, випробування, позбавлення, загрозу. Корабель тоне, затонулі кораблі крах усіх планів, надій.

Побачити корабель у сні означає просування по кар’єрних сходах. Також це може бути ознака уваги і пошани. Дуже поганий знак — корабель в негоду або ж тонуче судно. Відчувати в сні, що ви тонете при корабельній аварії, може обіцяти заплямовану репутацію або ж ризик для вашого життя. Звук руйнується судна, означає обман або підступ з боку ваших друзів. Якщо ж ви бачите, що хтось тоне на ваших очах, в реальному житті це символ того, що ваші спроби допомогти другові, виявляться марними. Судно в шторм-це ваші невдалі намагання приховати щось. Швидше за все, близька вам людина, дуже скоро відкриє всі ваші секрети.

Якщо вам приснився пливе корабель, значить, загрожує велика втрата; керувати ним — у підприємствах продемонструєте розсудливість; корабель, що входить у порт, — у великій небезпеці отримаєте спасіння; споруджуваний сниться до хвилюючої радості.

Корабель без щогли — настає нещастя, якого, однак, є вихід; потопаючий — вас уб’ють новини про якійсь біді; на якорі — заклик не відступати від прийнятого рішення; разгружаемый — до візиту далеких друзів; повітряний — задуми здійсняться; літати на кораблі — навіть найсміливіші прагнення здійсняться; навантажений — до вигідним справах; їхати на ньому — до щастя.

У громадській сфері у вас будуть нові досягнення. Перебувати на кораблі — чекає робота в соціальній сфері, на громадському терені. Відпливати на кораблі — будете прагнути до великих змін. Якщо хтось при цьому залишився на березі, це означає, що і наяву він залишиться «за бортом» змін і подій. Тонути разом з кораблем — підкоріть свою волю груповим інтересам; це позначення негативного впливу групової карми. Будувати корабель — сон до створення своєї справи, організації, партії.

Приснилося, що у вас є власний корабель і він, навантажений товаром, пливе морем чи океаном, — значить, ви в даний час рухаєтеся до досягнення багатства. Бачити себе в каюті корабля, що пливе по океану, — вам доведеться емігрувати. Перебувати на кораблі, який дав текти, — зробите подорож, яке буде невдалим. Для вагітної бачити кораблі означає, що її майбутній син стане моряком.

Бачити уві сні корабель у штормовому морі означає, що ви спробуєте з допомогою інтриг заволодіти любов’ю людини, у якого закохані, проте ваш задум буде розкритий і ви завоюєте лише його презирство. Сон, у якому ви бачите кораблі, означає, що вас чекає заміжжя (одруження) на багатому обранця (обраниці). Військові кораблі сняться до розлуки з коханою людиною.

Приснилося, що ви пливли на кораблі, — до значних змін. Спостерігати за відплиттям — сон означає, що в грошових справах вас чекає удача, будете жити в любові; прихід корабля передвіщає успіх, якого не чекали; будуть нові починання та пов’язані з ними надії; корабельна аварія сниться до того, що близькі вас зрадять.

Корабель, який з’явився у вашому сновидінні, можна вважати добрим знаком, що обіцяє неминучу удачу. Багато оснащене судно сниться до того, що незабаром повернуться до вас благополучні часи. Бути на кораблі під час бурі — це ознака стабільності життєвого становища, вам нема чого побоюватися.

Взагалі кораблі уві сні символізують повагу, несподіване для вас підвищення або період енергійної діяльності.

Корабель — це позначення компанії, якоїсь спільності або проникнення в материнські відносини.


Залишити відгук