Сонник Скарбничка — до чого сниться ?

Скарбничка — є одним з жіночих символів. Для дівчини скарбничка — символізує невинність і небажання вступати у випадкові сексуальні контакти тільки з великої любові. Для жінки скарбничка — символізує накопичений досвід, який рекомендує їй триматися за свого постійного сексуального партнера. Для юнаків скарбничка — символізує побоювання виявитися неспроможним при першому статевому контакті. Для чоловіка скарбничка — символізує його сексуальний досвід. Розбита скарбничка символізує захворювання статевих органів.

Приснилася повна скарбничка — значить, можете розраховувати на блискуче майбутнє з відмінними можливостями. Порожня — у відповідь на свої величезні, енергійні зусилля ви отримаєте вельми малу віддачу. Ненавмисно розбити скарбничку — сон до скоєння спонтанних і абсолютно непотрібних покупок. Заповнивши її, віддати бідним — благородство душі зробить вас щасливою людиною, хоча самі близькі не завжди будуть схвалювати вашу поведінку.

Якщо у сні ви бачите повну скарбничку, то такий сон обіцяє вам райдужні перспективи. А порожня скарбничка передбачає малу віддачу у відповідь на ваші величезні енергетичні витрати. Якщо ви уві сні розбиваєте скарбничку, то такий сон може передвіщати вам небезпека залишитися «на мілині».

Повна скарбничка означає, що перед вами відкриються райдужні перспективи. Якщо вона порожня – вас чекає убога віддача у відповідь на величезні, енергійні зусилля з вашої сторони.

Сон про неї приносить удачу. Тільки порожня скарбничка у сні означає, що ви отримаєте менше, ніж очікуєте. Дивіться тлумачення: Гроші, Порожній.


Залишити відгук