Сонник Спис — до чого сниться ?

Якщо ви побачили уві сні спис, це говорить про те, що недруги в боротьбі з вами підуть на що завгодно, лише б вразити вас. Вас поранили списом — значить, правосуддя допустить помилку, яка може стати джерелом вашого засмучення і неприємностей. Спис зламалося — добрий знак: все, що здавалося неможливим, буде досягнуто, потаємні бажання здійсняться.

Приснилася ваша оборона списом від атаки недругів або аборигенів — це означає, що вас у чомусь звинуватять, ви будете доводити свою порядність, і вам це цілком вдасться. Побачити себе наскрізь простромлених списом — до тимчасового торжества ворогів. Приснилися люди з списами — значить, вашим інтересам буде щось загрожувати.

Якщо чоловікові сниться, що він тримає в руці спис, у своїх силах він упевнений. Сниться жінці, що вона тримає спис, цю жінку підсвідомо тягне до жінок. Полювання на великого звіра з списом — активне статеве життя. Безліч копій — слід навести порядок у своїй сексуального життя.

Спис та інше подібне зброю — до довготі життя. Спис, також, може провіщати, що незабаром Ви побачите свого брата чи сина. Ударяти списом кого-то, значить, оббрехати його. Зламаний спис — до погіршення здоров’я брата чи сина.

Цей сонник рекомендує не вступати ні в які сварки й суперечки. Ворожнеча буде марною. Якщо ж обходити гострі кути, то винагорода за терпіння не змусить себе чекати.

Бачити спис у сні, означає сварку з одним, помірятися буде вкрай складно. Кидати спис, значить поступово досягати своєї мети. Зламали спис — все бажане здійсниться.

Побачити в сні зламаний спис передвіщає виконання заповітного бажання, що стосується любові.

Спис (піку) — загроза, агресія, роздратування; зламати — примирення («ламати списи»).

До невдалої подорожі.


Залишити відгук