Сонник Копати — до чого сниться ?

Копати землю в сні — сон з варіативним значенням в залежності від того, навіщо ви це робили, чи намагалися щось закопати і заховати або ж, навпаки, дістати щось з землі. Якщо ви закопували ями, важливо згадати, що в ній було. В цілому це відображає спробу що-небудь приховати від оточення, або забути, поставити крапку у цій справі або в якихось відносинах. Якщо при цьому уві сні хтось був присутній крім вас, то й наяву знати про сокровенне будете не тільки ви. Тут необхідно звернути увагу на те, чи був цей свідок бажаним в сновидінні, допомагав вам щось закопувати в землю (в цьому випадку він і наяву співучасник), або ж його поява було для вас несподіваним і прикрим. В останньому випадку сон є попередженням, що через це особа ваша таємниця може бути розголошена.

Далі звертаємо увагу на те, що уві сні ви копали землю. Якщо це був зовсім непридатний для цих цілей предмет, наприклад, вилка, ложка або картон, то в реальному житті ваші дії будуть спонтанні, а трапилося несподіваним. Копали землю лопатою — такий сон говорить про те, що рішення було прийнято заздалегідь, вистраждане і сплановано. Якщо ж вам довелося копати землю руками — сновидіння повертає в зовсім інше русло. Воно вказує на те, що вам доведеться чогось добиватися величезними зусиллями, не зупиняючись перед труднощами, перед якими в будь який інший час ви б, безсумнівно, спасували. Дуже бажана або необхідна буде для вас поставлена мета.

Копати уві сні землю — до отримання вигоди. Бачити, як копає хтось інший,- наполеглива праця приведе вас до багатства. Якщо уві сні ви копаєте яму на глинистому березі — ваші недруги активізують свої зусилля, спрямовані проти вас. Копати землю і дійти до шару глини — передвістя прикрих перешкод у вашому новому і перспективному починанні. Бачити свіжоскопану землю в саду віщує вам процвітання і благополуччя; у полі — ви збираєтеся розпочати занадто ризиковане підприємство.

Копати уві сні могилу — ви посваритеся з друзями, так і коханий до вас охолоне. Якщо уві сні, викопавши яму, ви виявите в ній скарб — це знак сприятливих змін у долі. Якщо ви провалюєтесь у викопану яму — вас чекають зміни до гіршого. Якщо викопана вами яма швидко заповнюється водою — наяву будете безсилі вплинути на ситуацію, що загрожує зруйнувати всі ваші плани і задуми. Якщо уві сні ви копаєте окоп — відчуєте невпевненість у своїх силах. Копати торф — вас чекає покарання, яке ви не заслужили. Якщо уві сні ви копаєте картоплю — це обіцяє вам близький успіх. Викопувати із землі щось велике і об’ємне — наяву отримаєте бажану звістку від одного з хорошими новинами.

Копатися в землі і що-небудь викопувати означає статевий акт. Якщо Ви з задоволенням щось викопуєте, то значить, сексуальні зв’язки не приносять задоволення, або взагалі означає їх повну відсутність. Якщо Ви копаєте землю, докладаючи праця і старанність, то у Вас насичене сексуальне життя.

Змушувати у сні кого-то копати — розчарування і зневіру, але в цьому Ви будете звинувачувати інших. Якщо уві сні Вас примушують копати – це символізує підпорядкування себе партнерку, причому своїм становище Ви задоволені. Спостерігати, як копають інші, означає розчарування, що деякі сексуальні фантазії так і не реалізовані, бажання не вдалося втілити в життя.

Якщо вам приснилося, що ви копали яму, такий сон передвіщає вам досить складне життя, яка тим не менш, буде цілком забезпеченою. При копанні знайшли якісь блискучі цінні речі — це до сприятливого повороту життєвого плину. В той же час знайти в ямі великі пустоти — до переслідування вас нещастями. Якщо викопана вами яма раптом наповнилася водою, це говорить про те, що ви не можете взяти ситуацію під свій контроль, хоча з усіх намагаєтеся це зробити. Якщо ви в сні щось закопували, наяву вам доведеться розлучитися з багатьма своїми мріями і надіями.

Копати — Ваші труди будуть чесними, але при цьому важкими і невигідними. Перекопати щось-у справах доля обіцяє вам не самі погані перспективи. Закопати щось або когось- цей сон означає, що ви старанно намагаєтеся сховати від інших якийсь секрет. Якщо хтось уві сні був свідком ваших дій, то в житті вам не вдасться зберегти таємницю. Якщо ж вам хтось допомагав, то в майбутньому непристойну вчинок у вас буде співучасник, який доставить вам згодом чимало клопоту.

Земляні роботи у сні передвіщають важку, але аж ніяк не бідне життя. Якщо, копаючи яму, ви знаходите блискучі коштовності, це обіцяє сприятливий поворот долі. Порожня яма віщує нещастя і невдачі в житті. Якщо яма, яку ви викопали, заповнюється водою, – це означає, що, незважаючи на всі зусилля, ви не можете контролювати ситуацію.

Копати землю — надмірно размениваете сили на дрібниці. Якщо під час копання ґрунту з неї почали виповзати неприємні комахи або тварини, при цьому явно відчувався смердючий запах, в реальному життя сновидець зробить помилку. Дане сновидіння є сигналом до того, щоб проаналізувати власні вчинки і поміняти погляд на світ.

Дівчатам, яким довелося закопати труп, згідно сонником, говорить про закінчення страждань за минулим відносин і любові до колишнього коханого, набуття щастя і душевного спокою. Якщо ж панночці уві сні довелося розкопати труну і викопати небіжчика, значить, минуле нагадає про себе і колишні почуття спалахнути з новою силою.

Копати уві сні землю, значить, отримувати знання, і дуже можливо Ви знайдете відповіді на свої питання в цікавиться галузі знань. Знайти в землі труп — до отримання бажаного. Копати уві сні також може передвіщати швидку знахідку.

Приснилося, що ви копали землю, — це означає, що ви працювали довго і важко, але за ваші труди вам відплатиться по заслугам. Додатково до цього сон пророкує відмінний урожай і успішність фінансових операцій.

Довелося щось закопати — «закопаєте» насправді свої здібності, проживете сіре життя, хоча могли б сяяти.

Перебуваючи на стіні, копати землю — зміни.

Малоденежная робота; сварка; до смерті.


Залишити відгук