Сонник Стайня — до чого сниться ?

Перебувати у стайні уві сні може говорить про удачу і гарному діловому оточенні. А якщо в стайні стоїть багато коней, то такий сон обіцяє ваша присутність на якомусь діловому фуршеті, корпоративному вечорі або іншому офіційно-розважальному заході. Порожня стайня обіцяє лише трудові будні. Бачити уві сні конюха говорить про те, що до вас на роботу надійде умілий і надійний працівник. Для жінки цей сон може означати також і любовну пригоду.

Якщо приснилася стайня, оточуючі вас люди будуть суцільно приємними, вам буде супроводжувати удача. Жити в стайні — такий сон означає, що вам слід було б зайнятися усуненням безладу у власному будинку. Приснилося, що там жила ваша друга половина або добрий знайомий, — ви будете страждати від їх шкідливих звичок. Обійнята вогнем стайня — це образ з подвійним значенням: або до щасливих змін, або до такого ж події в реальному житті.

Побачивши такий сон, будьте готові, ви підете в гості, де буде багато незнайомців. І якщо ви — жінка, то вас буде домагатися неприємний тип, а якщо ви — чоловік, ви підете з цієї вечірки в компанії приємною особи, яку бачите вперше.

Стайня уві сні – добрий знак, що пророкує удачу та приємне оточення. Якщо сниться палаюча стайня – це знак щасливих змін, або застереження про пожежу наяву.

У вас буде відданий працівник, на якого ви можете завжди і в усьому покластися. Самому бути — проведете довгий період в залежному становищі.

Щасливий випадок; з жвавими кіньми необхідність тримати свої пристрасті під контролем; життєві сили вимагають активного виходу.

Якщо вам сниться стайня, це означає, що вас чекає суспільство приємних людей, серед яких, можливо, знаходиться ваш коханий.

Завдяки власної ощадливості і витримці духу ви отримаєте гарні результати.

Будите багато трудитися, незабаром забудете про бідність, про борги і печалі.


Залишити відгук