Сонник Ковзани — до чого сняться ?

Якщо вам приснилися ковзани, значить, наяву буде потрібно певна віртуозність, щоб виплутатися з делікатного становища. Не виключено, що вам не вдасться уникнути нешкідливою брехні. Тісні або, навпаки, занадто великі ковзани сняться до того, що вам буде складно знайти душевну рівновагу, оскільки ви не зможете приділяти приблизно однакову увагу всім сферам життя.

Спостерігали в сні за тим, як каталися на ковзанах інші люди, — значить, ваші друзі або колеги обійдуть вас на кілька кроків вперед. Якщо сниться, що ви катаєтеся на ковзанах незграбно, невміло, постійно падаєте, то вам доручать відповідальне завдання, для виконання якого вам не вистачить професіоналізму. Однак якщо приснилося, що ви катаєтеся майстерно або виступаєте на змаганнях з фігурного катання, то в реальному житті досягти величезних успіхів у важливій для вас справі.

Кататися на ковзанах у сні означає займатися ризикованою справою. Кататися одному — знак того, що ваша пропозиція не знайде інтересу у партнерів по бізнесу. Кататися в компанії з друзями — попередження про небезпеку, якою ви можете піддатися, якщо погодитеся взяти участь в сумнівній справі. Впасти під час катання — знак провалу якоїсь справи.

Якщо вам присниться, що лід проломився під вами, то чекайте нещастя. Посковзнутися на льоду у сні означає, що ви зробите помилку, яка згубно позначиться на ваших подальших справах. Швидко і вміло ковзати по льоду — знак попередження про те, що вам не слід захоплюватися азартними підприємствами або іграми, щоб не втратити гроші або уберегти свою репутацію.

Кататися на ковзанах по льоду – Вам загрожує втрата роботи або якихось цінностей. Катаючись, проломити кригу – Ваші друзі виявляться не тими людьми, з якими можна порадитися. Бачити, як катаються інші люди – Ви станете жертвою пліток навколо скандалу, пов’язаного з Вами і Вашим обожнювачем. Бачити ковзани – розлад з партнерами. Якщо уві сні молодь катається на роликових ковзанах по парку – будете себе добре відчувати і відчуєте особливе задоволення від пожертви своїми задоволеннями заради інших. Також див. Лід.

Ковзани мають на увазі слизьку поверхню і вправність катається на них. Бачити в сні, як ви катаєтеся на ковзанах, може говорити про те, що ви впевнено почуваєте себе в досить делікатній ситуації. Якщо ж ви впали, катаючись на ковзанах, то в житті краще не лізьте туди, куди вас не просять. Бачити ж ковзани або купувати їх говорить про ваше бажання скоріше пережити неприємний період в житті.

Якщо у сні ви катаєтеся на ковзанах — наяву чекайте розлуки з коханим. Якщо вам сняться діти, які катаються на роликових ковзанах — це означає, що ви будете щасливі пожертвувати всім заради коханої людини.

Ковзани — є символом чоловічих статевих органів. Катання на ковзанах — символізує статевий акт. Тупі або іржаві ковзани — символізують занепад статевої активності або навіть імпотенцію.

Задоволення; хороший хід справ.


Залишити відгук