Сонник Конфетті — до чого сниться ?

Сыплющееся конфетті сниться до ризику втратити авторитет, якщо ви станете віддаватися утіх і розваг, не знаючи міри. Але все ж вам, найімовірніше, вдасться впоратися з покладеними на вас обов’язками. Однак якщо приснилося, що вас конфетті було так багато, що вас ледь не засипало, вам було важко дихати, то врятувати свій діловий імідж не вдасться. Падає вам на волосся або одяг серпантин сниться до виникнення приблизно такій же ситуації. Єдиним винятком є вагітні жінки: їм такий сон передвіщає благополучне народження здорової дитини.

Якщо у вашому сновидінні різнобарвного серпантину було дуже багато, значить, найближчим часом протягом вашого життя не раз зробить химерний звивистий поворот. Снилося, що ви або хтось інший вирізав з паперу конфетті,- значить, вам належить рутинна і абсолютно безсенсова робота. Сон, у якому ви заплуталися в серпантині, пророкує, що в силу обставин ви зробите дію, яке не зробили б з доброї волі.

Бачити уві сні конфетті, сиплються дощем на натовп веселящихся людей, означає, що Ви багато втратите, віддаючи перевагу розвагам. Проте пізніше Ви зумієте впоратися з зобов’язаннями, які накладає на Вас борг.

Конфетті — ознака того, що в житті Ви розпорошені і невпевнені в своїх висловлюваннях і діях. Такий сон закликає замислитися і почати діяти.

Сон, в якому сиплються різнокольорове конфетті, лише вказує на ваше мінливість і легковажність, про яких ви можете пошкодувати потім.

Якщо вам сниться конфетті, це означає, що ви віддасте перевагу безглузді світські розваги серйозних стосунків.

Конфетті — свідчить про те, що Ви занадто багато приділяєте непотрібного, різних дрібницях і дрібниці.

Конфетті — до тринькання, небережливости і марнотратства.

Конфетті — ознака втрат, які відбудуться за Ваше вини.

Конфетті — знайомство і придбання цінного досвіду.

Конфетті — бездельство.


Залишити відгук