Сонник Цукерка — до чого сниться ?

Коробка цукерок у сні є уособленням задоволень, які ви вибираєте в житті, і того, що ви ніколи не знаєте, яку ціну доведеться за них заплатити. Розгортати і є шоколадні цукерки у сні — для вільної жінки — до заміжжя, для заміжньої — до обману. Якщо молода дівчина у сні купувала шоколадні цукерки в подарунок своїй коханій людині — вона не зможе продовжити цю зв’язок, незважаючи на всі свої старання. Дуже скоро він оголосить про своє рішення розлучитися.

Безліч цукерок, розкиданих навколо, сняться до спокусам, які здаються безпечними, але насправді можуть погубити сплячого. Збирати і їсти цукерки, розкидані на вулиці — такий сон передвіщає приниження, образа. Особливо це стосується тих, хто намагається повернути прихильність якоїсь людини. Купувати цукерки у магазині в сні — до приїзду гостей.

Якщо вам приснилося, що ви їли смачну цукерку, то, незалежно від того, скільки вам років, вас чекають любов і світські розваги. Кисла цукерка сниться до захворювання або того, що колишнє безмежну довіру поступиться місце досаду та роздратування. Вам подарували коробку цукерок — для молодої людини такий сон означає чиїсь наполегливі, але фальшиві домагання.

Хоча в більшості випадків таке сновидіння обіцяє побачив його процвітання. Самі послали в дар коробку цукерок — незабаром зробите шлюбне або ділова пропозиція, що призведе до розчарування через надій, які не збудуться. Займалися виготовленням цукерок — значить, працьовитість і старанність стануть причиною зміни вашого добробуту на краще.

Сон, у якому ви їсте хрустку цукерку, говорить про те, що ви будете щасливі в любові і жити світським життям, багатою задоволеннями. Однак кисла цукерка передвіщає розчарування в коханій людині. Якщо дівчині сниться, що вона отримує в подарунок коробку цукерок, наяву це означає, що їй доведеться боротися з наполегливими домаганнями молодої людини. Коли юнакові сниться, що він дарує коробку цукерок, це говорить про те, що він зробить пропозицію дівчині, яка відкине його.

Якщо вам приснилися цукерки, то це означає, що вас оточують люди, яким можна довіряти в усіх сферах. Їсти уві сні несмачну цукерку, передвіщає вам можливі проблеми з шлунком. Насолоджуватися шоколадними цукерками, пророкує вам свої невдоволення становищем і прагненням налагодити все на краще. Так само такий сон указує, що ви цілеспрямована людина, яка не буде обмежуватися малим, а завжди буде прагнути до саморозвитку.

Цукерки, як і більшість солодощів — символізує вашу легковажність в питаннях сексуальних відносин і прагнення отримувати максимум задоволень, не піклуючись про наслідки. Якщо ви купуєте коробку цукерок — ви легковажно ставитеся до своїх численних контактів і, не замислюючись, вступаєте в чергову зв’язок.

Отримати в подарунок коробку цукерок – до процвітання та успіху. Іноді такий сон може передвіщати чиїсь наполегливі, але облудні домагання. Посилати комусь коробку цукерок – в недалекому майбутньому зробити пропозицію (ділове чи шлюбна), яке буде відкинуто.

Побачити цукерки у сні, означає, що в реальному житті вам не вистачає позитивних емоцій та яскравих подій. Купувати цукерки, віщує отримання фінансової допомоги або прибутку.

Сон про цукерки, вказує, що ви людина з чистою душею і благими намірами. Так само такий сон передвіщає настання сприятливого періоду у житті.

Побачити цукерки — такий сон означає, що людина, який обсипав вас компліментами і улесливими промовами, насправді виявиться лицеміром.

Цукерки – дрібні приємні моменти задоволення.

До вас приїдуть гості.


Залишити відгук