День Народження 19 Лютого: Знак Зодіаку — Риби

Народилися 19 лютого поєднують в собі холодну раціональність Водоліїв з інтуїцією емоційних Риб і є одними з справжніх провидців Зодіаку. У такої людини є енергію підприємливого діяча. В результаті ви часто відчуваєте внутрішнє замішання, оскільки прагнете рухатися в декількох напрямках одразу, то просто хочете спостерігати за життям зі сторони. Однак, якщо ваше багата уява потрапляє під владу якої-небудь ідеї, ваша цілеспрямованість дивує всіх оточуючих.

Народжені 19 лютого схильні потрапляти в аварії і повинні остерігатися ушкоджень хребта, стоп і пальців ніг. У них часто бувають застуди, безпричинні головні болі, болі в шлунку. Регулярне вживання води — ключ до їх здоров’ю; їм рекомендується випивати принаймні кварту рідини в день. Із-за схильності до фізичної активності народжені 19 лютого зазвичай виконують багато вправ, єдине, що їм потрібно, — це ретельно регулювати їх кількість, щоб отримати хороший заряд бадьорості і забезпечити собі нормальне самопочуття. Що стосується дієти, то народжені в цей день зазвичай не дотримуються її і їдять, що хочуть і коли хочуть. Проте вважається, що їм треба ретельно стежити за харчуванням, приймати необхідні вітаміни та регулювати споживання м’яса. Крім того, вони повинні приділяти достатньо часу відпочинку. Повноцінний нічний сон врятує їх від стресу.

Цілеспрямовані і чудово усвідомлюють, чого вони хочуть, народжені 19 лютого повинні без побоювання вивчити все, що оточує їх і в кінцевому рахунку слідувати за своїм цікавістю до далеких світів. Народжені в цей день рано дорослішають, швидко розвиваються і стають на диво стійкі до життя особистостями, здатними без проблем справлятися зі стресами. Народжені 19 лютого зазвичай досить практичні, уважні і міцно стоять на ногах. Містика мало цікавить цих людей. Мрійлива сторона їх натури іноді проявляється в любові до подорожей, пригод і романтики. Однак, навіть вирушаючи в далекі краї, вони завжди ставлять перед собою певні цілі, які іншим можуть здатися невловимий.

Знак Зодіаку 19 Лютого — Риби

Стихія Знака: Вода. Ваш знак Зодіаку примикає до знаків Водної стихії, які володіють наступними якостями: таємничість, шанобливість, духовність, романтизм, старанність, доброту, привітність.

Планета Управитель: Нептун. Риби отримують від неї дар провидіння, даний натхненне мистецтво. Ця планета — головний покровитель для творців. Планета у вигнанні – Меркурій. Її Риби можуть подякувати за невміння розбити явище на складові, а також брак здорового прагматизму.

Багатьох цікавить питання: 19 лютого народжуються Риби або Водолій? Народжені 19 лютого, взяли від кожного знака найкращі якості. Від Водолія — практичний розум і холоднокровність, від Риб — інтуїцію, чутливість, магічні здібності, широкий погляд на світ, здатність до системного мислення. Різноспрямована енергія цих людей може збентежити навіть їх самих. Вони періодично займаються всім підряд, а можуть просто опустити руки і здатися. Це залежить від того, наскільки у них сильна воля і характер. У таких людей завжди сильне уяву, вони мають особливе чуття і наділені надзвичайним даром. Зазвичай в астрології таких особистостей вважають прикордонниками, тобто вони одночасно мають два знака Зодіаку. Люди, народжені в цей день схильні до різних аварій, вони можуть часто травмувати себе з необережності, відсутності належної уваги, власної дурості.

Народжені 19 лютого люблять докладати зусиль, щоб створити щось нове. Найчастіше вони висловлюють свою особисту думку щодо справ та ідей, які їм найбільше сподобалися. Їх просування до успіху ніколи не буває спонтанним. Однак вони повинні остерігатися зростаючого байдужості або нестями, нерідко виникає на тлі подоланих труднощів і перешкод. У цій ситуації збереження внутрішньої чутливості — ключ до вирішення багатьох проблем. Як правило, народжені 19 лютого вважають, що їхні робота і особисте життя — це дві різні, що не мають один до одного ніякого відношення області. На жаль, в цьому вони глибоко помиляються. Хоча народжені 19 лютого роблять вага-можливе переважно для себе, левова частка їх успіху набувається завдяки завзятості і знанням їх колег, і особливо підтримки сім’ї та близьких друзів.

Народжені 19 лютого часто наділені здібностями до керівництва, хоча, взагалі-то кажучи, вони не горять бажанням нести відповідальність за що-небудь. Товариші по службі зазвичай поважають їх за численні таланти і вважають врівноваженими, непохитними і надійними людьми. Однак, коли розглядувані нами особи відчують ледве вловимий імпульс до просування вперед або до зміни звичного іміджу, ніщо не повинно їх стримувати. Ті, хто піде за ними, повинні приготуватися до будь-яких несподіванок.

Як не сумно, але народжені 19 лютого — не дуже виховані з людей. Єдиний шлях до розвитку ввічливості для них — проводити більше часу з дітьми, причому не обов’язково зі своїми. Крім того, будь-яка громадська діяльність підкаже їм, як краще піклуватися про потреби інших людей. У кінцевому рахунку, однак, народжені 19 лютого воліють відгородитися від усіх і займатися своїми власними справами. В більшості своїй їх мети аж ніяк не є громадськими, а скоріше мають відношення до самовдосконалення. Коли ці імпульсивні натури почують заклик про допомогу, вони, незважаючи ні на що, відгукнуться на нього. Так як вони часто бувають нерозумні, їм необхідно уникати надто великої активності. Хоча всі ми схильні час від часу ставати ворогами самим собі, народжені 19 лютого найбільш схильні до цього недоліку (або гідності — дивлячись як розуміти).

Чоловік Риби — народився 19 Лютого

Чоловіки, c датою народження 19 лютого — володіють наступними якостями: такий кавалер — чуттєвий, романтичний, жертовний, музичний. Чоловіки-Риби – ідеалісти і мрійники, це легкі і комфортні в спілкуванні люди. Ввічливість і тактовність не дозволяють чоловікам цього знака проявляти відкриту агресію, що є найчастіше їх проблемою. Чоловіки-Риби легко закохуються і важко вибудовують міцні гармонійні стосунки. Головні проблеми в любові пов’язані з прагненням до недосяжного ідеалу і побудовою відносин з тими, хто має набагато більш яскравим темпераментом.

Жінка Риби — народилася 19 Лютого

Жінки, народжені 19 лютого, володіють наступними гранями темпераменту: така дама — чаруюча, добра, романтична. Жінки-Риби – чарівні, тонкі й загадкові панянки, які приваблюють чоловіків своєю вразливістю і беззахисністю. Їх жіночність і слабкість є їх головним козирем, створює навколо них атмосферу таємничості. Її розташування досягти нелегко, і саме розум часом змушує її не йти на поводу емоцій. Самими сильними рисами жінок-Риб є жіночність та вміння правильно розпоряджатися своїми фірмовими рисами – крихкістю і м’якістю.

День Народження 19 Лютого

Цілеспрямованість і точне розуміння основних цілей в житті – ось головні характеристики народжених в цей день. Вони починають швидко дорослішати і ставати на ноги, з цікавістю знайомляться зі світом навколо і перетворюються в життєздатні і впевнені собою особистості. Для таких «міцних горішків» будь-який стрес виявляється лише незначним життєвим явищем. Народжених 19 лютого знак зодіаку Риби, відрізняє висока практичність і уважність. Вони зовсім не цікавляться містичними явищами, а романтичну сторону можуть виявляти у своїй любові до пригод, подорожей і романтику. Варто відзначити, що навіть така тонка сторона їх характеру тісно переплетена з тверезим поглядом на життя – вони завжди і скрізь намагаються ставити перед собою безліч важкодосяжних цілей.

Народжені 19 лютого знак зодіаку Риби, отримують задоволення при створенні чогось нового і діляться своєю думкою про речі, які змогли їх чимось зацікавити. Однак на тлі подолання труднощів і життєвих перешкод може виникнути якесь байдужість, якого варто остерігатися. Порада: намагайтеся зберігати чутливість і не бійтеся своїх емоцій, якими б вони не були. Риби, народжені в цей день, не схильні брати на себе багато відповідальних справ, але при цьому вони можуть похвалитися своїми талантами і вміннями, за які їх цінують і поважають колеги.

Ті, хто народився 19 лютого знак зодіаку Риби, можуть зловити себе на думці, що їх успішна кар’єра ніяк не пов’язані з особистим життям. Тут якраз і криється одна з головних помилок. Для таких людей підтримка ззовні від друзів і близьких надає великий вплив і на робочу сторону життя, не варто кардинально розділяти ці дві сфери.

На жаль, таких людей не можна похвалити за вихованість. Порада: намагайтеся проводити якомога більше часу з дітьми, зі своїми і чужими. Це допоможе розвинути ввічливість і турботу. Крім цього, займіться якою-небудь суспільною діяльністю. Вона також зможе надати благотворний вплив на ваш характер. Народжені 19 лютого знак зодіаку Риби, воліють самітницький спосіб життя, їх цікавлять лише свої справи і захоплення. Але незважаючи на це вони завжди готові відгукнутися на заклик про допомогу, навіть не сумнівайтеся в цьому. Порада: постарайтеся уникати великої активності, це допоможе вам проявляти меншу нерозумність в різних ситуаціях. Однак не варто ставитися до цієї межі свого характеру надто негативно, нерозумність в малій кількості може виявитися вашим союзником.

Любов і Сумісність

В близьких відносинах ви — пристрасний партнер і з готовністю відгукнулися на бажання близької людини. Вам подобаються ритуали залицяння, і ви любите доглядати у відповідь. Як справжнього романтика, вас легко завоювати, однак, якщо реальність не відповідає вашим ідеалістичним уявленням, ви швидко розчаровуєтеся.

Хороші перспективи на створення поважає один одного, сім’ї у Риб з Раком, Скорпіоном і Тельцем. Саме з ними ці люди найбільш сумісні, у них однакові погляди на сімейне життя, схожі життєві пріоритети. Може бути успішним шлюб і в союзі з Дівою, Вагами і Козерогом, шанси, скажімо 50/50. Вони відразу ж повинні розподілити відповідальність і обов’язки, домовитися про те, що будуть сприймати свободу одне одного і поступатися. Шлюб з поганими перспективами бачиться з такими знаками, як Овен, Близнюки і Лев. Скажімо, в даних сполученнях пар — зовсім мало перспектив на щасливий шлюб, навряд чи вони зрозуміють одне одного.

Робота і Кар’єра

Енергійні люди, які народжені в цей день, повинні визначити для себе якісь цілі, до яких вони будуть поступово рухатися. Це може бути і кар’єра. Ці особистості досить швидко стають дорослими і усвідомлюють, наскільки життя складне й водночас проста. Вони також ведуть себе по-різному на роботі і вдома. У домашній обстановці вони лагідні, добрі. А на роботі — суворі і практичні, люблять жити на широку ногу. Однак їм слід приділяти роботі більше часу, але вони часто просто лінуються.

Людям, які були народжені в цей день, можна сміливо довіритися в будь-яких сферах. Слід враховувати, що на їх поведінку впливають відразу кілька знаків. Це питання досить спірне, але важливо пам’ятати, що такі люди покладаються не тільки на здоровий глузд, але й на власну інтуїцію, з цієї причини з них виходять хороші порадники, які не тільки допоможуть у скрутній ситуації, але і дадуть деякі рекомендації. Інтуїція підводить їх рідко. Вони здатні до абстрактного мислення, чудово оперують логічними доводами. Водолії характеризуються астрологами як волелюбні, їх важко обмежити. Вони можуть різко висловитися щодо будь-якого питання.

Здоров’я і Хвороби

Такі люди не знають міри ні в чому. При заняттях спортом вони можуть зірвати спину, при отриманні великої суми грошей можуть просто піти і витратити всі заощадження. За ними необхідний контроль. Не варто падати від знемоги на біговій доріжці і набувати п’яте червоне плаття, яких у вас в шафі достатньо.

Таким людям необхідно правильне і збалансоване харчування, так як вони найчастіше страждають від ожиріння. Їм важливо стежити за своїми фінансами. Цим може займатися та чи інша людина. Беріть з собою ту суму грошей, яку плануєте витратити, не більше. Складайте списки того, що хочете купити, і носіть їх з собою. Це вбереже вас від зайвих витрат.

Доля і Удача

В цей день народжуються талановиті люди, у них розвинена інтуїція, величезний запас творчої енергії, вони можуть досягти високого положення і почестей, слави і добробуту. Вони щасливі в справах, у всіх сферах життя їх супроводжує успіх. Їм необхідно бути менш довірливими, проявляти обережність у відносинах з діловими партнерами, діючи за принципом: довіряй, але перевіряй. Якщо вони врахують це правило, їх життя буде безхмарним і щасливим.

Поради Рибам, Народженим 19 Лютого

Для людей, народжених 19 лютого знак зодіаку Риби, головне навчитися жити, не звертаючи уваги на зовнішні турботи і розлади. Важливо пам’ятати, що залежність від роботи не завжди є вірним вибором на шляху до успіху. Можна спробувати відсторонитися від якогось обсягу справ, навчитися приймати допомогу ззовні, і дозволити життя йти своєю чергою.

Розвивайте терпіння і вчіться відключатися від турбот. Працювати від зорі до зорі — це не завжди найкращий шлях до успіху. Нехай все йде своєю чергою, не кидайтеся відразу виконувати всі доручення, дозволяйте іншим допомагати вам.


Залишити відгук