Сонник Кондитерські вироби — до чого сниться ?

Розглядаєте у вітрині кондитерські вироби — Ви мрієте про красиве життя в розкішному будинку, білосніжній яхті, дорогих речах і неробства. Але дійсність така, що Вам доведеться багато працювати. Отриманих грошей ледь вистачить, щоб утриматися «на плаву» і не скотитися до злиднів. З’їдаєте кондитерські вироби — зможете повною мірою насолоджуватися життям і приємним проведенням часу. Для молодої жінки спекти солодкі пиріжки — Вашу нещирість не вдасться прикрити фальшивою посмішкою і удаваною привітністю.

Готуєте кондитерські вироби — Ваша чітко спланована хитромудра вигадка, на жаль, провалиться. Відвідуєте уві сні кондитерську лавку — Ви теші себе ілюзорними надіями і нездійсненними мріями. Вам підносять красиво прикрашений торт — Ви почуєте багато цікавих і приємних пропозицій, обіцянок великих виграшів і легких прибутків. Не піддавайтеся на брехливі запевнення, і не погоджуйтеся на сумнівні оборудки. Самі випікаєте торт — належить урочистості з нагоди успішного завершення справи.

Спостерігаєте за окрасою торта — сон попереджає Вас про обман і зраду. З задоволенням поглинаєте торт — Ви занадто багато уваги надаєте зовнішнім деталям і мало вникаєте в суть речей. Такий підхід веде до помилок. Ви часто потрапляєте в незручні ситуації, створюєте собі зайві проблеми. Солодкі пиріжки, побачені уві сні — Ваш будинок наповниться радістю і веселощами. Якщо в тісто для пирогів Ви додавали безліч спецій і приправ — щастя і достаток не залишать Вас протягом усього життя.

Наснилися кондитерські вироби — значить, якийсь надзвичайно підступна людина вас обдурить. Є їх — з ким-то вас зв’яже щира дружба. Якщо ви їли в компанії з кимось, то ця людина скоро відкриється для вас з нової, кращої своєї сторони. Для молодої жінки побачити, що вона готує кондитерські вироби, — це означає, що у своїй спробі обдурити людей вона зазнає фіаско. Якщо при цьому у неї все виходило добре, то наяву її репутація через брехні буде втрачено назавжди.

Побачити в сні кондитерські вироби – до обману з боку дуже хитрого людини. Якщо молодій жінці сниться, що вона пече їх, – її чекає невдача в спробі обдурити інших. Сон про них попереджає вас про спокусах і красивих мрії, яким не судилося збутися. Однак є їх у сні — знак насолоди життям і щирій дружбі. Готувати солодощі у сні означає провал хитрого плану. Зайти в кондитерську уві сні — передвісник помилкових надій.

Якщо дівчині сниться, що вона пече кондитерські вироби, це означає, що вона спробує обдурити свого коханого, але зазнає невдачі.


Залишити відгук