Сонник Концерт — до чого сниться ?

У сні побачили або почули концерт — це до величезної радості. Ваша душа отримає велике естетичне задоволення завдяки зустрічі з мистецтвом. Присутні на концерті в не принагідної одязі — такий сон говорить про те, що через відсутність взаєморозуміння з товаришами або родичами ви провалите якесь підприємство. Піти з нього, не дочекавшись кінця, — до перевтоми. Самому виступати на концерті — досягнете поваги людей. Його організатором виступили — проявіть ініціативу.

Бачити і слухати в сні першокласний концерт — означає настання часу чудових розваг, а для письменників — цікаву літературну роботу. Для ділової людини цей сон передвіщає успішну торгівлю, а для молоді — чисте блаженство і вірну любов. Концерти за участю артистів балету і співаків означають, що Ви зіткнетеся з невдячними друзями і небажаними супутниками. Комерційні справи теж будуть в занепаді, але, на щастя, недовгий час.

На концерті бути уві сні і слухати музику — знак розради в печалі. Чим приємніше музика, тим більш приємними будуть події або відомості, які послідують за цим сном. Хворому такий сон пророкує одужання. Неприємне враження від концерту у сні обернеться неприємностями, поганими новинами і неприємними зустрічами наяву. Зустрічі з акторами на концерті не віщують нічого доброго. Дивіться тлумачення: Актор, Музика.

Якщо сновидець присутній на концерті в якості глядача, і отримує при цьому справжнє задоволення від всього того, що відбувається на сцені, значить, в його особистому житті настане сприятливий період, повне задоволень. Поганим знаком вважається відвідування опери. У цьому разі незгоди з партнером уникнути не вдасться, і ні про яку гармонії не може бути й мови.

бути Присутнім у сні на чудовому концерті віщує час приємних розваг, а для письменників – цікаву літературну роботу. Для ділової людини такий сон означає успішну торгівлю, а для молоді – немислимі блаженства в любові.

Сон про чудовому концерті віщує молодим людям насолоду і чисту величезну любов. Однак якщо ви присутні на концерті артистів опери і балету, такий сон обіцяє невдячних друзів і коханих.

Почути концерт — добрий сон, готує сновидця до великої радості і отримання невимовних задоволень.

Чути радість; духовне, психічне очищення, катарсис. Бачити очікування великих змін.


Залишити відгук