Сонник Кінь — до чого сниться ?

В цілому гарні коні сняться до успіху і процвітання. Якщо в сновидінні ви скакали на білому коні, це говорить про те, що узи, які з’єднують вас з друзями, протягом усього життя залишаться міцними і непорушними, близькість духа зробить ваші зустрічі радісними і незабутніми. Кінь була брудною — є ризик обману і заздрості з боку людей, яким ви довіряли. Скакати на вороний кінь — довго збагачуючись у справах, ви раптово для себе і оточуючих виявите суєтність і безглуздість своїх занять.

Побачити в сні біг коней каурой масті — приготуйтеся до того, що ваша цілком благополучна життєва ситуація раптово зміниться на несприятливу. Ще одне можливе значення сну — швидкоплинні захоплення і поверхневі. Побачити коней в яблуках — в справах буде вигода. Якщо ви скакали на чудовому гнедом коні, то наяву зможете задовольнити її турбували вас бажання; зумієте зайняти більш високе суспільне становище. Для жінки сон означає, що вона рішуче відмовить нав’язливого шанувальника і найближчим часом отримає матеріальну вигоду.

Кінь тікала від вас в дикий табун — дізнаєтеся про чиюсь хвороби. Верхи на коні перетинати струмок, вода в якому була чистою і прозорою, — до удачі, яка насупиться, якщо води в струмку були темними, каламутними. Переплываете на спині коня чисту річку — до вигоди в діловому житті, багато ваші мрії стануть реальністю. Поранена або загибла кінь віщує отримання сумних новин.

Скакати на коні, який брикався, — такого роду сон повідомляє, що, просуваючись до удачі, ви зустрінетеся з різними проблемами. Коняка скинула або сильно брикнула вас по спині — це до хвороби або протистояння з недругами. Якщо ви, схопивши коня за вуздечку, зуміли взяти над нею контроль, то наяву протягом вашого життя круто поверне в набагато більш вдале русло. Милування добре підкованим конем — сон з таким сюжетом говорить, що ваш успіх буде таким, що вразить навіть ваша власна уява, а для жінки він означає, що у неї з’явиться надійний друг на все життя.

Участь у скачках сниться до щасливу долю. Самостійно підковувати власну кінь — придбаєте майно неправедним шляхом. Приснилося, що ви скакали на неоседланном коні, і у вас це виходило досить майстерно, — вам належить суворе протистояння життєвим обставинам, результатом якого стане добробут та комфортне життя. Може бути, вам допоможуть в цьому і друзі. Скакали верхи серед представниць прекрасної статі — до невизначеності майбутніх бажаннях, залежності від когось.

Спостереження за чищенням коні або самостійна чистка її скребницей — на шляху до заслуженим почестей і стабільності в житті вам належить пройти через великі випробування і тяжкі труди. Підприємцям, фермерам і тим, хто трудиться на літературному терені, дуже пощастить, якщо уві сні вони стануть прикрашати кінський хвіст і гриву. Побачити запряжених в екіпаж коней — на шляху до щастя будете долати перешкоди.

Верхом добиратися на вершину високої гори по вузькій стежці — вдасться завоювати дуже міцне життєве становище. Воно буде завойовано з допомогою значних зусиль, якщо приснилося, що вам довелося з-за сильної втоми коня долати залишок шляху пішки. Для дівчини побачити себе верхи на вороному коні — такий сон повідомляє, що її бажання стануть реальністю завдяки несподівано яка представилася нагоди та бесід із мудрими співрозмовниками, які поставляться до неї вельми шанобливо.

Верхом спускатися з гори або пагорба — будуть невдачі. Якщо уві сні коханий чоловік їхав верхи позаду, то цікаві процвітаючі шанувальники будуть виявляти до неї неабиякий інтерес. Наїзниця виявилася переляканою — близький людини буде ревнувати і тривожитися. Дівчина побачила, що, коли вона зістрибнула з коня, та перетворилася на свиню, — дуже гідні кавалери будуть робити їй пропозицію, вони їх необачно відкине, а потім сама ж буде журитися через вже набридлої свободи.

Для дівчини побачити, що вона скаче по місцевості з пагорбами на білому коні і, коли озирається, бачить не відстає наїзника на вороному коні, — це означає чергування успіхів і невдач; вона буде постійно хвилюватися за долю якогось важливого для неї справи. Приснилося, що кінь впала з небес і обернулася незнайомцем, який до того ж кидався у вас якимись предметами, — сон до серйозної невдачі, нездійсненим надіям і тимчасової марність спроб оволодіти ситуацією.

Побачити коней, що пасуться на лузі, — ваша справа буде налагоджено досить ефективно, ділові партнери будуть діяти злагоджено. Якщо це було безплідне пасовище, то у вас будуть бідні, але вірні друзі, а для дівчини це прикмета шлюбу, в якому вона буде щаслива. Торговець кіньми сниться до того, що вас чекають якісь ризиковані підприємства, які стануть для вас джерелом великої вигоди. Самі купували коня і при цьому розуміли, що продавець шахраює, — до втрат. Якщо ж ви продавали не дуже хорошу кінь і залишили собі хорошу, породисту, то вам дуже пощастить.

Приснився коня, особливо якщо ви на неї сідайте або їдете верхи, — це дуже добрий знак. Біжить кінь віщує здійснення задумів, які ви довго плекали. Приснилося іржання або приборкання норовистого коня — до успіху у службових справах; покажете себе сміливим і гідною людиною. Підковувати коней, їхати на хромом тваринний — ваші плани зустрінуться з тимчасовими перешкодами. Коні в розкішній упряжці — відмінний знак для сновидця, адже він повідомляє, що той буде дуже заможний і авторитетний серед шанобливих і достойних людей.

Білі коні — провісники радісних подій, зустрічі з важливою персоною, від якої може залежати ваше життя, вдалого шлюбу. Чорні обіцяють тимчасові труднощі, негаразди, турботи. Сон, у якому з’явилася кінь рудого забарвлення, повідомляє, що вам доведеться багато мороки.

Вести коня на водопій — це означає, що ваше здоров’я збережеться, для хворих сон означає видужання. Якщо уві сні ви доглядали за конем, пестили його, у вас з’явиться новий відданий друг. Але якщо ви його штовхали або били, це означає, що ви, не проявивши обачності, ризикуєте наяву втратити щось дуже дороге для свого серця. Сон про купівлю або продаж коня загрожує розбратами в домі та іншими малоприємними речами. Якщо кінь закусила вудила і понесла, це до ймовірності ураження.

Якщо уві сні ви побачили табун мирно пасуться коней, значить, у вашому житті настав відносно спокійний період, і ви можете присвятити його друзям. Сни, в яких коні проявляють агресію проти вас, попереджають про можливість аварія. Постарайтеся відкласти на деякий час поїздки. Такий же сон на вівторок віщує зростання кар’єри або тривалу вигідну відрядження.

Якщо сниться, як оживає кам’яний кінь, то в реальності ви повернетеся до давно забутим проектів і втілюйте їх у життя. Якщо воскреснувший кінь проявляє агресію проти вас і намагається напасти, то сон означає, що з вашого минулого повернеться недоброзичливець, про який ви і думати забули. Наближається до вас кінь сниться до того, що вам потрібно бути напоготові, так як близький друг скоро зрадить вас і перекинеться у ворожий табір. Сниться, як ви гарцуете на кам’яному коні, — значить, ви закриваєте очі на недоліки оточуючих, і це негативно позначиться на вашому житті.

Побачити — незабаром влаштуєте свої справи. Сидіти верхи — буде надійний друг, отримаєте допомогу друзів. Табун — опинитеся на свободі. Ескадрон — ввяжетесь в політику або якісь громадські інтриги. Кінь був кольоровий — його колір можна розшифровувати двояко; увагу зацікавлених окультизмом він залучає до природним силам. Білий — це уособлення водної стихії. Блідий — стихії повітря. Рудий — вогню. Чорний — землі.

Інші кольори теж повідомляють про включення в тонкий світ. Для вас настав час, коли ви повинні не тільки звести знайомство з магією, але і усвідомлено застосовувати її методи. Для звичайних людей масть приснився коні повідомляє про сферу тлумачених подій. Гнідий — суспільні відносини. Кораловий — область прихильностей. Сірий в яблуках — ділова сфера. Білий — почуття та емоції. Рябий — переміщення в просторі. Ваговоз — сфера побуту.

Жвавий кінь/жеребець — провісник слави і успіху в справах нагальних. Осідлати уві сні така тварина, яка до іншого буде із зіркою на лобі — вам років ви проведете в щасті і злагоді зі світом. Побачити коня в дали — радісна звістка вже поспішає до вас. Якщо ви бачили, як кінь покинув світ земний у вашому будинку, то швидка смерть чекає на вас.

Людина, що осідлав звіра, але не вміє впоратися з ним — грішить чорними справами. Білявий жеребець — прапороносець перемог і низвержений ворогів, позбавлення від невдач і негараздів, бо як білявий кінь — це ангел. Осідлати того, кого ніхто не об’їздив до вас — до неприємностей, будьте напоготові. Парити світом верхи на прекрасному, крилатому коні — почитати вас будуть в цьому житті і в іншій.

Кінь — це уособлення вищої міри жіночого початку, пов’язаної з ним еротичності. Кінь, побачений жінці, — це позначення позитивної спрямованості на статеве спілкування взагалі або ж на сексуальний контакт з конкретним чоловіком. Для чоловіка кінь може служити символом свідомого чи неусвідомленого еротичного потягу, випробовуваного до матері або іншій жінці. Цей образ для чоловіка в цілому досить негативний з тієї причини, що передбачає регресивне для нього спілкування. Останнє твердження стосується і жінки — в тому випадку, якщо вона себе з образом коня не ідентифікує.

Сновидіння, в якому з’являється ця благородна тварина, сприятливо для всіх. Скакати на чудовою коні — майбутнє буде виключно безхмарним. Кінь вас несподівано скинула — на шляху до поставленої мети виникнуть не надто серйозні перешкоди. Якщо ви скакали на конях, а вас переслідував вершник — нарешті дізнаєтеся новина, якої ви довго чекали. Бути верхи на білому коні — важливе для вас подія буде мати благополучну розв’язку. Чорна кінь — провісниця втрати.

На відміну від більшості домашніх тварин кінь є символом усього жіночого, ідеальної жінки і сексуальної партнерки. Красива струнка кінь символізує прагнення знайти ідеальну жінку або ідеального партнера. Табун говорить про те, що Ви собі не уявляєте цього ідеалу. Їзда верхи говорить про прагнення мати дітей. Хвороба коні говорить про Ваш страх за здоров’я своїх дітей і партнера.

Це знак долі, надії; білий кінь — сниться до скарги на вас, вам не вдасться належним чином влаштувати свої справи, для жінки це сон до весілля; злізти з коня — сон означає, що ви розлучитеся з колишнім становищем.

Кінь, жеребець – Знак допомоги, сили, енергії, сексуальних мотивів. Для жінки – любовні пориви; коханець, заміжжя; доля.

Побачити вороного коня — будете засмучуватися. Їхати на ньому верхи — приймете участь в ризикованій справі.


Залишити відгук