Сонник Компас — до чого сниться ?

Якщо ви втратили компас і з-за цього заблукали десь в незнайомому місці, можете розцінювати сон як попередження: не припинивши вести себе таким чином, як зараз, в аморальних вчинках ви зовсім скоро загрузнете, як в болоті. Сьогодні багатьох з навколишніх ви несправедливо ображаєте і ображаєте, при цьому навіть не підозрюєте про біль, яку створюєте людям. Поламаний, несправний компас передвіщає, що ви відчуєте давно забуті емоції. Незважаючи на те, що вам здається все в цьому житті сірим і нудним, вже дуже скоро відбудеться щось, що справить на вас величезне враження. Зараз головне для вас — не пропустити своє щастя.

Якщо ви в сні намагалися з допомогою компаса зорієнтуватися на місцевості, такий сон говорить про те, що поки залишаються марними всі ваші спроби налагодити добрі відносини з людиною, чиї почуття до вас мають для вас велике значення. Ви вже багато разів хотіли показати йому своє розташування, але це не давало бажаних результатів, більш того — цей чоловік тільки все більше віддаляється від вас. Але не треба засмучуватися і тим більше дорікати йому за байдужість до вас. Замість цього краще самі постарайтеся бути стриманішим. Цій людині, дійсно важливого для вас, ще, швидше за все, судилося зіграти у вашому житті неабияку роль. Але поки не варто демонструвати йому, як багато він для вас означає.

Бачити уві сні компас — означає, що Ви будете змушені вести боротьбу обмеженими засобами, зі зв’язаними руками, роблячи таким чином свій успіх більш важкою, однак і більш почесним. Бачити уві сні звичайний або морський компас — передвіщає, що Вам будуть супроводжувати вдалі обставини і будуть благоволити чесні, порядні люди. Бачити компас, дає неправильні показання, передвіщає втрати і обман.

Якщо вам приснився компас, це говорить про те, що в даний час ви зайняті вибором правильного курсу, яким збираєтеся йти в майбутнє. Також сон може означати спробу повернутися на круги своя. Уві сні компас потрапив до вас з рук наставника — значить, вам варто було б проаналізувати, які зв’язки існують між ним і вами.

Втратити компас або заблукати в слідстві неточних покажчиків компаса — свідчить про Ваших поганих вчинках, а так само про наявність людей, які втомилися терпіти від Вас нахабне ставлення, образи і приниження.

Якщо вам приснився морський компас, такий сон передвіщає чесного і порядного коханого. Однак компас, який вказує неправильний напрямок, віщує зраду з боку коханої людини.

Компас у сні означає обмежені засоби і можливості ваших справах і життя. Шлях до успіху, таким чином, буде важкий, але і почесна. Компас, дає неправильні показання, сниться до втрат і обману.

Компас у ваших руках у сні вказує вам шлях. Це символ допомоги, на яку ви можете розраховувати при необхідності. Зламаний компас у сні — знак обманутих надій і втрат.

Тримати в руках компас – Ви, як магнітна стрілка, мечетесь в пошуках чогось незвичайного. Будьте постійні і терплячі, і тоді Ваші зусилля увінчаються успіхом.

Компас — ознака того, що в житті Ви намагаєтеся знайти правильне рішення для досягнення чого-небудь.

Компас — знамення того, сто Ви на правильному шляху; у поставлених цілях досягнете успіху.

У вас будуть чесні друзі; челядники, помічники та однодумці будуть вірні вам до кінця.

Вибір нового життєвого орієнтиру; похід на природу (напр.: за грибами).


Залишити відгук