Сонник Кімната — до чого сниться ?

Кімната — є одним з найголовніших і універсальних жіночих символів. Якщо чоловік бачить в кімнаті жінку — він хоче потай завести нову сексуальну партнерку, зберігаючи при цьому зв’язок з поточної пасією. Якщо чоловік бачить в кімнаті чоловіка — він підозрює свою партнерку в зраді, і може бути не без підстав. Якщо жінка бачить у кімнаті чоловіка — вона любить цю людину і хоче народити від нього дитину, якщо ж цей незнайомець, то жінка прагне до зміни сексуального партнера. Якщо жінка бачить у кімнаті жінку — вона страждає фригідністю, але хотіла б завести дитину не обтяжуючи себе узами шлюбу.

Якщо чоловік хоче і не може увійти в кімнату — він прагне до нових сексуальних контактів, але побоюється, що не отримає від них такого ж задоволення, як від своєї постійної партнерки. Якщо чоловік входить в кімнату — він прагне до швидкого встановлення сексуального контакту. Якщо жінка входить в кімнату — вона прагне до лесбійських зв’язках. Якщо чоловік виходить з кімнати — він хоче розірвати стосунки зі своєю партнеркою. Якщо жінка виходить з кімнати — вона хоче завести дитину.

Якщо ви ремонтуєте кімнату — у ваших стосунках щось розладналося, але, проявивши такт і розуміння проблем свого партнера, все ще можна налагодити. Якщо в кімнату щось вносять меблі, ящики — ви ведете безладне статеве життя і прагнете урізноманітнити її всіма доступними способами. Якщо з кімнати щось виносять — ви задоволені своєю сексуальністю і привабливістю.

Якщо приснилася кімната без виходу, це символізує материнську утробу і відображає конфлікт між матір’ю і вами, авторитарністю і залежністю. Згадайте, чи відчуваєте ви себе в безпеці в цій кімнаті, чи подобається в ній перебувати. А може, вас хтось без особливих причин утримує в кімнаті для досягнення якихось цілей? Вам хочеться вибратися звідти або ж кімната є вашим порятунком від потенційних небезпек, які таїть у собі зовнішня середовище? Приємно або болісно для вас було там перебувати? Якщо ви відповісте на це питання, це дасть більш точну розшифровку сну.

Що ви відчували в темній кімнаті — спокій, страх і розгубленість? Якщо це було почуття спокою, то це означає притулок або материнську підтримку. У свою чергу, переляк і розгубленість вказують на втрату вашого або материнського авторитету при архетипическом становленні особистості, загрозу зміни ролей.

Виявитися в сні в прекрасній, багато обставленій кімнаті і знати, що ви там господар (господиня), означає, що незабаром вас чекає зміна місця проживання і способу життя. Бідна, скромна кімната в сні — знак життя в нужді від зарплати до зарплати. Порожня кімната в сні означає невдачі, обман і розлуку з близькими людьми. Тісна кімната в сні передвіщає бідність, скрутні обставини, з якими вам буде важко впоратися. Потрапити в гості і опинитися в багатих апартаментах означає, що ви заведете гарне знайомство з людиною, наділеною владою. Свою кімнату побачити в сні бідною, обшарпаної — до неприємностей і втрат. Багато кімнат мати у сні — знак забезпеченого життя. Дивіться тлумачення: Будинок, Палац, Оселю.

Широка, простора кімната сниться до того, що вас чекає процвітання. Квадратна — настає гарна пора, доля буде прихильною. Темна, вузька — укладуть у в’язницю, понесете покарання іншим чином. Дивна — заклик до освоєння иноматериальных просторів, пов’язаний з кармічними кліше. Захаращена великою кількістю речей — це означає, що ви перебуваєте під вантажем прихильностей і моральних боргів. Без вікон — сон до безвиході, туги. Навіть якщо ви невіруючий, відвідайте церкву, поставте свічки. Приснилася гарна — значить, ви рухаєтеся правильно вибраним шляхом займаєтеся підходящим для вас справою.

У цілому кімната символізує наш душевний стан. Якщо уві сні Ви шукаєте вихід з однієї кімнати і вхід в іншу, значить наяву Ви намагаєтеся зрозуміти себе, відкрити в собі нові таланти і можливості. Красива і пишно обставлена кімната обіцяє жінці вдале заміжжя. Кімната без дверей і вікон — символ самотності. Темна страшна кімната віщує негативні переживаючи. Це може бути і душевна туга, і втрата близької людини. Побачивши уві сні маленьку кімнатку, наяву можете сміливо очікувати, що Ви знайдете вихід із будь-якої складної ситуації.

Кімната — це ознака безпеки, бо Всевишній говорить: «Лише їм (праведним) — спокій і безпека в палатах гірських райської благодаті».(СУРА-САБА.37). А якщо він неодружений, одружується. Ще кажуть, що перебування у сні в чистій і затишній кімнаті (світлиці) — говорить про те, що побачив це може потрапити в Рай. У Корані сказано: «Вони будуть винагороджені горницами (раєм) за те, що терпіли, і зустріли там будуть світом і привітом-і вічно жити їм там»). (СУРА — Фуссилат, 75, 76).

Якщо у сні ви були в дуже красивою і обставленій багатою меблями кімнаті, значить, розбагатієте завдяки спекуляції або спадок, доставшемуся від родичів, яких ви раніше не знали. Молодій жінці багатий незнайомець зробить пропозицію і перетворить її в господиню чудового будинку. Кімната була обставлена невибагливо — жінка буде жити в скромному достатку і постійної бережливості.

Порожня кімната сниться до того, що ви переживете розчарування; дивна, загадкова — вас чекає успіх, удача; крихітна — вам вдасться піти від біди в останню секунду; пишно обставлена — у нових справах успіх вам забезпечений; з красивими картинами — ваші бажання будуть дуже мінливі; яскраво освітлена — відсвяткуєте торжество.

В кімнатах росте трава — будинок скоро спорожніє. Падати в яму в головній кімнаті — віщує нещастя в сім’ї. Кінь входить в кімнату — вказує на ситуацію, пов’язану з перелюбством. Відкривається маленька дверцята в кімнату — передрікає любовний зв’язок. Сонце світить прямо в кімнату — отримаєш гарну посаду по службі.

Добре обставлена кімната — у починаннях вас очікує успіх; висіли гарні картини — інколи ви самі не будете знати, чого хочете; дуже світла — до сімейного торжества; розписувати кімнату або обставляти її меблями — сон до змін; побачити безліч кімнат — будете багаті.

Якщо молодій дівчині сниться, що вона знаходиться в красивій розкішно обставленій кімнаті, це означає, що вона отримає пропозицію від багатої і впливової людини. Просто обставлена кімната віщує скромний достаток і бережливого чоловіка.

Добре обставлена — успіх у справах; з хорошими картинами — мати мінливі бажання; добре освітлена — велике торжество; розписувати або обставляти — дочекаєшся змін; багато кімнат — багатство.

Кімната в цілому — наш емоційний стан (тепло або холодно, темно або світло, просторо або тісно, затишно або незатишно, спокійно або тривожно…) простір душі, індивідуальної свідомості.

Перебувати в сні в прекрасній, багато мебльованій кімнаті віщує раптову прибуток. Це може бути вдала фінансова операція або отримання спадщини від далеких родичів.


Залишити відгук