Сонник Комерція — до чого сниться ?

Сон, у якому ви бачите себе займаються комерцією — вказує на важке фінансове становище, вихід з якого ви знайдете за допомогою впливового друга. Якщо ви бачите в сні, що ви комерсант і не можете заплатити податки — значить, найближчим часом вам зроблять цікаву і вигідну пропозицію, але грошові витрати будуть неминучі. Побачити в сні знайомого комерсанта — означає, що думки, які перешкоджали нещодавно спокійно заснути, перестануть вас турбувати. Ви вибрали правильну позицію в житті. Бачити у сні, що Ви займаєтеся комерцією — означає, що Ви розумно використовуєте свої можливості і переваги. Якщо, займаючись комерцією, Ви зазнали невдачі — у реальному житті Вам загрожують невдачі в справах.

Якщо в сновидінні ви здійснювали комерційну діяльність, це говорить про те, що ви вибрали правильну лінію і можливостями, які вам надає сама доля, розпоряджаєтеся вельми розсудливо, не забуваючи про вигоду. Побачити, що в комерції були невдачі, а перспективи були похмурими, — наяву вас чекає неспокій і ризик зловісних провалів. Навпроти, побачити свою діяльність досить успішною — наяву б будете рухатися впевнено, не сумніваючись і не переживаючи за результати.

Займатися в сні комерційною діяльністю означає, що ви мудро і з вигодою для себе використовуєте надаються вам можливості. Невдачі і похмурі перспективи в комерції сняться до неспокою та небезпеки провалів в реальному діловому житті.


Залишити відгук