Сонник Комета — до чого сниться ?

За словами Птолемея, сон про комету попереджає про прийдешні великих і незліченні лиха — масові вбивства, голод, війни. Сновидця після цього може спіткати будь-яке нещастя, що спричинило вкрай негативні зміни у всьому. Якщо приснилася комета, а ви при цьому збиралися в подорож, то варто було б відмовитися від цієї затії — так само як і від перспективного, цікавого, але при цьому досить ризикованого підприємства. І взагалі намагайтеся не потрапляти в небезпечні ситуації, щоб потім не шкодувати.

Комета сниться до того, що вам наяву вам потрібно реагувати моментально, вишукуючи єдино правильний вихід із ситуацій. Сон передвіщає, що саме від вашої активності та оперативності залежить подальше життя. У даному випадку можливі два варіанти: зміни у вашому житті будуть кардинальними, або несуттєвими. Якщо комета червонуватого відтінку — то прийдешні зміни відбудуться в сімейному житті. Будь-які інші відтінки мають на увазі зміни в життя суспільного.

З найдавніших часів появу комет на небі вважалося поганою ознакою, яка передвіщає лиха, катаклізми, розруху, голод, епідемії та інші лиха. Тому їх поява в снах також не віщує нічого доброго. Після такого сну слід чекати різних неприємностей, бід, хвороб, які будуть породжені невмілими діями уряду, війнами та політичними заворушеннями. Дивіться тлумачення: Зірка.

Поява комети на небі — рідкісне явище, можливо, тому комета завжди вважалася важливою ознакою. Проте її поява частіше вважалося передвістям біди, ніж чогось приємного і радісного. Якщо вам у сні привиділася комета в небі, то це сигнал того, що ви повинні бути відтепер дуже обережні, так як починається досить важливий етап у житті або відповідальний період в роботі.

Якщо приснилася летить по небу комета, на вашу частку раптово випаде ціла низка випробувань. Кинувшись на бій з ними, ви зможете піднятися від посередньої життя до вершини слави. Молодій жінці такий сон обіцяє важкі втрати і печаль.

Комета — поганий знак, за яким підуть війни, конфлікти, голод, хвороби або інші лиха. На вас впала комета — настають катастрофи. Побачити летючі серед зірок комети — помре далекий родич або друг.

Знак великих потрясінь в країні (епідемія, переворот, військовий конфлікт); нещастя в особистому.

Приснився комета означає, що прийде важкий рік з великою кількістю катастроф.

Якщо вам сниться комета, це обіцяє самотність і печаль.


Залишити відгук