Сонник Комар — до чого сниться ?

Комарі, як і будь-які дрібні істоти — символізують дітей. Але є і деякі відмінності. Якщо ви б’єте комарів, які не дають вам спокою — ви відчуваєте, може бути підсвідомо, неприязнь чи навіть ненависть до своїх дітей. Якщо комарі не доставляють вам занепокоєння — ви надмірно опікуєтеся своїх дітей. Якщо навколо вас дзеленчать комарі, а ви нічого не можете з ними зробити — це віщує вам невдачі в сексуальній сфері, злість від яких ви схильні пхати на дітях. Якщо ви відчуваєте біль від укусів комарів — це означає, що ваші діти, незважаючи на вашу любов і опіку, заподіюють вам масу турбот і прикростей, а налагодити стосунки з ними ніяк не вдається.

Коли сниться багато комарів, від яких людина шукає порятунку, слід чекати невеликих труднощів, а також сварки з родичами. Вбивство комара віщує, що комусь із близьких знадобиться допомога. Комариное дзижчання у сні знаменує швидку нецікаву і нудну роботу, яку доведеться виконувати. Якщо уві сні побачити чорну хмару комарів з гострими жалами і великими крилами, що насувається і покриває землю, поглинаючи все живе, варто чекати екологічну катастрофу від біологічної зброї. Після неї на землі будуть правити комарі-мутанти.

Бачити їх у сні — знак того, що скоро вам доведеться опинитися в компанії зануд. Іноді такий сон пророкує невдачі в справах через підступи заздрісників і недоброзичливців. Вбивати або ловити комарів у сні означає, що ви успішно впораєтеся з труднощами і обведе своїх ворогів навколо пальця. Дивіться тлумачення: Комахи.

Комар — це слабкий і низький людина. Якщо побачити у себе вдома або де-небудь в іншому місці скупчення комарів, то число жителів та їхніх нащадків на цьому місці збільшиться. Деякі кажуть, що побачивши уві сні комара, наяву слід остерігатися неосвічених вчинків, які можуть доставити Вам сумнівне задоволення.

Побачити на собі комара — це сон-застереження проти підступних і поганих людей, які втомлять вас своїми нескінченними причіпками. Напився вашої крові — ви від них серйозно постраждаєте. Відлякати або вбити комаха — ви впораєтеся з цією загрозою і назавжди позбудетеся від недоброзичливців рішучими методами.

Бачити комарів у Ваших снах — означає, що Ви даремно намагаєтеся залишатися непохитним під натиском хитрих, таємних ворогів. Ваше терпіння і удача дуже постраждають від цих персам. Якщо Ви вбили комарів, то в кінці кінців подолаєте перешкоди і будете насолоджуватися багатством і сімейним щастям.

Поява комарів у сні означає марні старання не піддаватися натиску і хитрощі ваших недругів. Ваше терпіння і удача дуже постраждають при цьому.

Комарі — це обридлі клопоти з-за дрібниць. Прихлопнути комаха — заклик розлучитися з якоїсь набридливої персоною.

Комарі уві сні – уїдливість, обмови, образа; вбити – сприятливо, до несподіваної удачі.

Побачити, вам буде везти. Вбити комара — пройшовши через труднощі, знайдете щастя.

Убити в сні комара означає подолання перешкод на шляху до сімейного щастя.

Укус комара або москіта для людини віщує втрату.


Залишити відгук