День Народження 18 Лютого: Знак Зодіаку — Водолій

Індивідуалісти, чий день народження припадає на 18 лютого, завжди виділяються з натовпу. Ваш незвичайний стиль життя спирається на дивну суміш суперечливих ідей, а широкі інтереси простягаються у всі сфери знань, так що будь-яка спроба загнати вас в якісь рамки виявляється марною. Ви справжній, хоча і неперспективний реформатор. Ваша точка зору на світ — поєднання гуманістичних ідей, наукових принципів і метафізичних поглядів. Терпимий і щедрий, здатний на неймовірні жертви заради загального блага, ви зробите все, щоб справа, цінності якого ви переконані, знайшло реальне втілення.

Народжені 18 лютого схильні нехтувати тим, що особисто їм може здатися непотрібними дрібницями, так як вони весь час чимось зайняті. Наприклад, вони вважають стоматологічні та флюорографічні огляди марною тратою часу. Насправді їм слід більш уважно ставитися до проблем власного здоров’я, починаючи з дієти і закінчуючи фізичними вправами, — це оптимальний вихід для них. Народжені в цей день мають досить незвичайні пристрасті в їжі. Багатьом з них корисно навчитися готувати: не можна ж кожен день ходити в китайський ресторан. Якість приготування їжі для родини і друзів може служити показником рівня їх виховання. Що стосується рухової активності, то вони віддають перевагу помірним занять, можливо, у вигляді довгих прогулянок, велосипедних або піших, або плавання.

Досить ґрунтовні особистості, народжені 18 лютого, оживляють всіх навколо себе своїми ідеями та енергією. Не обтяжуючи себе деталями, вони сприймають світ як єдине ціле. Рідко, коли вони ризикують приймати важливі рішення до тих пір, поки не почують думки кожного. Їх життя — це далеко не випадкова ланцюг подій, в ній все передбачено заздалегідь, і вони ніколи не покладаються на долю повністю. В основі всього, що вони роблять, лежать вивірені до найдрібніших деталей принципи, яких вони ніколи не зраджують. Так як народжені в цей день глибоко переконані в істинної цінності своїх поглядів, їм буває дуже важко, а часом навіть неможливо сильно змінитися; однак завдяки щирому бажанню докопатися до істини будь-яку ціну ці люди здатні вислухати протилежну точку зору, якщо вона здається їм дійсно корисною.

Знак Зодіаку 18 Лютого — Водолій

Стихія Знака: Повітря. Ваш знак Зодіаку відноситься до групи Повітряних знаків, які володіють наступними якостями: оригінальність, прогресивність, щедрість, мрійливість, новаторство.

Планета Управитель: Уран. Водолій отримує від неї бажання експериментувати. Вплив Урану ідеально для винахідників. Планета у вигнанні – Сонце. Відповідальна за м’якість характеру, а також відсутність внутрішнього стрижня.

Людям, народженим 18 лютого знак зодіаку відповідає Водолій. Він дарує їм індивідуалістичність та прагнення до яскравого, нестандартного, помітного самовираження. Ви володієте помітним, незвичайним стилем, яким виділяєтеся з маси людей. Немає жодних сумнівів у тому, 18 лютого — який знак зодіаку-це Водолій, адже саме завдяки вашому зодіакальним покровителю вас відвідує безліч суперечливих ідей, а вашу цікавість призвело до того, що більш або менш ви розбираєтеся у всіх життєвих питаннях і науках. Ви не укладаєтеся в стереотипи і схеми, сушите їх своєю нестандартністю, ви поза класифікацій, як справжні Водолії. Саме знак зодіаку народилися 18 лютого робить вас справжнім новатором і реформатором. Ви той, хто приведе у світ щось нове, вісник змін.

З-за поставлених високих цілей і далекосяжних планів народжені 18 лютого часто упускають з виду тривіальні і не мають ніякого сенсу подробиці, які насправді представляють величезну важливість, якщо не для них, то принаймні для інших індивідуумів. Багато хто з народжених в цей день з працею засвоюють життєві уроки. Вони виростають абсолютно непристосованими до домашньої роботи, не можуть правильно розпорядитися своєю власністю, не вміють вести фінансові справи. У той же час їхня зарозумілість настільки велике, що вони дозволяють собі неприпустиме зарозумілість у відносинах з іншими людьми.

Народжені 18 лютого абсолютно не потребують підтримки оточуючих. Найчастіше зведене в ступінь «я» замінює їм радість людського спілкування. Втім, вони уважні і сповнені співчуття, але тільки в певних межах. Народжені в цей день не стануть жертвувати своїм часом та ідеалами для непотрібних прохань або необхідних відносин. У більшості людей, народжених 18 лютого, як правило, виникають проблеми, пов’язані з емоційною надчутливістю. У крайніх випадках це призводить або до свідомого видалення від всіх турбот, або до наївного бажанням сховатися від життєвих негараздів за маскою зовнішнього байдужості до навколишнього світу. Мабуть, народжених в цей день можна порівняти зі страусом, який прагне сховати голову в пісок, відчуваючи небезпеку, що наближається.

Якщо народжені 18 лютого зосередяться на високих цілях, і в той же час займуться повсякденними справами, то вони зможуть досягти чималого успіху. Віддаючи як би «відходити на запасний шлях» із-за нездатності контролювати свої емоції і почуття, вони, ймовірно, остаточно заплутаються і не будуть щасливі. Присутність сили волі і твердості при здійсненні своїх планів і в той же час збереження чутливості — ось ключ до самореалізації цих людей.

Чоловік Водолій — народився 18 Лютого

Чоловіки, що з’явилися на світ 18 лютого — відрізняються наступними характеристиками: такий кавалер — веселий, щедрий, інтелектуальний. В основі всього, з чим би представники цього знака не стикалися у своєму житті, які б ідеї не висували, завжди лежать чіткі принципи. Ця людина, швидше змінить своїй близькій людині, ніж своїй життєвій позиції та принципам. Оскільки представники людства, які з’явилися в світ цим зимовим днем, завжди переконані у своїх поглядах їх істинної цінності, так і внутрішньо змінитися, для них дуже непросто.

Жінка Водолій — народилася 18 Лютого

Жінки, народжені 18 лютого, виділяються особливими рисами: така дама — приваблива, доброзичлива, ліберальна. З боку може здатися, що життя цих особин, в якійсь мірі безсистемна і сумбурна, а проходить так, немов вони вирішили для себе — куди винесе так тому і бути, там і зупинюся, але це помилкова думка. Вони досить точно уявляють собі, чого хочуть від життя, як цього досягти і що для цього необхідно зробити. В які двері постукати, що сказати, кого залучити на свою сторону, щоб вирішити своє питання.

День Народження 18 Лютого

18 лютого — як ця дата відбивається на вашому житті? У людей, народжених 18 лютого знак зодіаку Водолій, завжди напоготові багато ідей і достатньо енергії для їх втілення в життя. Вони не сильно заглиблюються в подробиці справи, і сприймають всю картину в цілому. Збираючись прийняти важливе рішення, вони беруть до уваги думку кожного учасника. Вони не надто довіряють долю, і заздалегідь прораховують всі свої дії, враховуючи можливі випадковості. Вони ніколи не підуть проти своїх принципів, і всі їхні вчинки підкоряються їхнім переконанням. Свої духовні цінності вони ставлять вище матеріальної вигоди і категорично не сприймають протилежної точки зору. Однак істина в її чистому вигляді має для них велике значення, і заради її з’ясування вони здатні розглянути сторонню думку, навіть якщо воно зовсім не збігається з їх власною.

Просуваючись вперед, люди, народжені 18 лютого знак зодіаку Водолій, бачать попереду лише кінцеву мету, іноді випускаючи з уваги важливі дрібниці, які можуть мати величезне значення для інших людей. Їм здається недоцільним гаяти час на щось несуттєве, коли всі сили потрібно спрямувати на виконання поставлених перед ними завдань. Все, чого вчить життя, сприймається ними з великим трудом. Побутові повсякденні обов’язки є для них таємницею за сімома печатками. Вони не зможуть полагодити домашню електротехніку, або замінити протікає кран, а представниці слабкої статі не відрізняються віртуозністю в кулінарії або веденні господарства.

У фінансових справах люди, народжені 18 лютого знак зодіаку Водолій, нічого не розуміють, і вкласти кошти в правильному напрямку представляє для них непосильне завдання. Це не заважає їм виявляти зарозумілість по відношенню до іншим людям і не зменшує їх впевненості в собі. Підтримки з боку вони не просять і чужа думка їх не цікавить. Власна непогрішність здається їм незаперечною, і їх спілкування з іншими людьми носить відтінку поблажливості. До співрозмовників вони проявляють достатньо уваги, і вислуховують їхні скарги з співчуттям, однак витрачати на них свій час і виконувати, на їхню думку, незначні прохання, не вважатимуть за потрібне.

Проблеми, що виникають у житті людей, народжених 18 лютого знак зодіаку Водолій, вносять дисгармонію в їх розмірене життя і надовго вибивають їх з колії. Необхідність прийняти рішення вганяє їх у глибоку депресію. Вони намагаються ігнорувати неприємності, щоб не довелося вживати заходів щодо їх усунення, однак, накопичуючись, немов снігова куля, вони загрожують звалитися на їх голову все разом. Їм необхідно привчати себе займатися побутовими справами щодня і кожну проблему вирішувати по черзі. Пошуку духовної досконалості можна відвести окремий час. Потрібно навчитися виходити з депресії у найкоротший термін. Реалізація поставлених перед ними цілей і досягнення успіху у своїй діяльності допоможе їм у цьому.

Любов і Сумісність

Ви більш відкриті і емоційні, ніж типовий Водолій. Турботливий, розуміє і романтичний, у близькому союзі ви розкриваєте серце і душу, проте настільки ідеалістичні, що легко турбуєтеся, якщо відносини не відповідають вашим очікуванням.

Хороші перспективи на створення поважає один одного, сім’ї у Водолія з Терезами, Стрільцем і Близнюками. Саме з ними ці люди найбільш сумісні, у них однакові погляди на сімейне життя, схожі життєві пріоритети. Може бути успішним шлюб і в союзі з Рибами, Овном і Козерогом, шанси, скажімо 50/50. Вони відразу ж повинні розподілити відповідальність і обов’язки, домовитися про те, що будуть сприймати свободу одне одного і поступатися. Шлюб з поганими перспективами бачиться з такими знаками, як Скорпіон, Водолій, Рак, Телець і Діва. Скажімо, в даних сполученнях пар — зовсім мало перспектив на щасливий шлюб, навряд чи вони зрозуміють одне одного.

Робота і Кар’єра

Народилися 18 лютого рідко звертають увагу на дрібниці, сприймаючи світ як єдину картину. Іноді в цьому криється секрет їх невдач. Іноді цим вони ображають навколишніх, так як неважливі для них деталі важливі для інших. Вони заряджають енергією всіх оточуючих своїх ідей і проектів, відразу відпадають сумніви, який знак зодіаку 18 лютого, — це, звичайно ж, Водолій. Вони прислухаються до думки інших людей, часто вважають його цінним – і все це незважаючи на те, що свою думку цінують більше всього на світі. Народилися 18 лютого – ні в якому разі не фаталісти, вони всі намагаються планувати в своєму житті і самі створювати своє щастя. Ці люди принципові, у них завжди є принципи, від яких вони не за що не відступлять.

Народилися 18 лютого є самими справжніми мисливцями за істиною, яку вони шукають незважаючи на будь-які обставини. З-за деякою відсталості своїх принципів і поглядів вони майже не здатні змінюватися, але до чужих точок зору, як уже говорилося, дуже уважні. Вони собі ставлять завжди дуже далекі і піднесені цілі, за якими часто не бачать дороги і буденного життя. У плануванні деталями вони також часто нехтують. Життя і досвід мало змінюють цих людей. Частенько вони погано орієнтуються в зневажених побутових питаннях, не вміють вести домашнє господарство, розумно розпоряджатися грошима або іншими цінностями.

Здоров’я і Хвороби

В силу заглибленості у свою справу, свою роботу, народилися 18 лютого часто нехтують профілактичними оглядами у лікарів, відвідування стоматолога раз на півроку. І зовсім даремно. Їм слід приділяти своєму здоров’ю більше уваги, стежити за своїм харчуванням і регулярно займатися спортом. Що стосується раціону, то вибір страв народженими 18 лютого досить екстравагантний.

Багато хто з них воліють регулярно харчуватися в китайських ресторанах. Їм має сенс самим навчитися готувати свої улюблені страви і радувати ними своїх близьких і друзів. Корисно буде частіше займатися спортом на свіжому повітрі, багато гуляти пішки або їздити на велосипеді, займатися плаванням.

Доля і Удача

В цей день народжуються сміливі, рішучі, володіють великим завзяттям люди, але вони запальні і здатні на необдумані вчинки, а в момент роздратування можуть приймати поспішні рішення і робити неправильні висновки. Цією особливістю їх характеру можуть скористатися менш щасливі люди, яким в цьому житті все дається важко. І тоді багато що може змінитися в їх життя до гіршого. Тому їм необхідно навчитися бути розсудливими і контролювати свої емоції в будь-яких ситуаціях, щоб не принести самим собі біди, неприємні зміни в житті. Змінивши свій характер, ставши більш спокійними, вони зможуть створити для себе і своєї сім’ї комфортні умови.

Поради Водоліям, Народженим 18 Лютого

Які поради можна дати людям, народженим 18 лютого знак зодіаку Водолій? Наявність побутових турбот не означає відсутність духовних цінностей. Розділіть ці дві області, і, йдучи на свій ідеальний світ, залиште ці прозаїчні проблеми за стіною. Незважаючи на любов до самотності, людина не може жити без спілкування. Іноді воно йому необхідно. На цей випадок зберігайте гарні стосунки з друзями.

Рада народився 18 лютого можна дати такий: намагайтеся поєднувати у своєму житті високі ідеали і принципи з нікчемним побутом і турботою і повсякденності. Як не дивно, саме такий шлях приведе вас до успіху. Поки ви будете уникати ранящего цинізму життя, щоб зберегти свою душевну рівновагу, ви не знайдете свого щастя. Намагайтеся замість цього краще вчитися контролювати свої емоції і почуття, щоб несправедливість життя не коштувала вам здоров’я або нервового зриву.

Вам у що б то не стало потрібно зберегти свою емоційність і чутливість, але при цьому повинна бути сила волі, зібраність і твердість, особливо коли ви займаєтеся своєю роботою або втілюєте свої плани в життя, — тільки так ви зможете повною мірою реалізувати себе. Не забувайте своїх друзів — вам ні до чого відсторонюватися від зовнішнього світу.


Залишити відгук