24 Місячний День

Сьогодні наше тіло знаходиться під контролем розуму. Двадцять четвертий день — день пробудження і трансформації чоловічої енергії. Раніше цей день був пов’язаний з фалічними культами. Так що сьогодні вдалий час для інтрижок, інтимної близькості і зачаття дитини. Подружні відносини наповнюються теплом.

Також сьогодні вдалий день для контролю своїх фізичних сил, для приборкання своєї природи. Рекомендуються навантаження на м’язи, тренування, активну участь у заходах. Сьогодні у вас може відкритися друге дихання, ви можете відчути, як у вас зростає фізична міць, пробуджуються нові сили. Використаєте їх на державотворчі процеси. Якщо ви відчуваєте себе виснаженим або з народження є слабкою людиною, то виснажувати себе тренуваннями не варто. Дозволено в цей день залишитися вдома і відпочити, відновити сили.

Стародавні єгиптяни саме у цей день починали закладку для будівництва нової піраміди. Вони знали, що енергія сьогоднішнього дня робить всі починання вдалими. Сьогодні можна починати будівництво будинку або закладати фундамент великих проектів. Вивчайте навколишнє вас інформацію, вона може виявитися важливою. Є ймовірність, що на вас зійде одкровення. У минулому люди в цей день практикували спілкування зі стихіями, з силами природи. Сьогоднішні сни в основному вказують на проблеми сексуального характеру.

24 Місячний День — Характеристика

Фаза Місяця: Стара Місяць

Енергетика дня: Пасивний

Стихія дня: Вогонь

Символ дня: Ведмідь

Щасливе число: 6

Якщо є можливість, проведіть день спокійно, без зайвої метушні і суєти, особливо, якщо сил у вас недостатньо. А можете бути діяльним і активним, як годиться в цей день сильним особистостям. Вибір за вами. Вам видніше, сильний чи слабкий ви людина. Вважається, що день невдалий для подорожей, а також для неробства, смутку.

Любов і відносини в 24 Місячний День

24 місячний день — один з найсильніших у всьому місяця. Сьогодні особливо сильний сексуальний потенціал людини. Побачення проходять на висоті. У цей день добре ще й обговорювати плани на майбутнє, а також приступати до їх реалізації безпосередньо. Хороший день для того, щоб провести його в колі сім’ї, купаючись в любові. Чим менше контактів поза домом, тим краще. Відмінний день для сексуальних подвигів, а для зачаття дитини, це, мабуть, один з кращих днів місячного місяця.

24 місячну добу будуть важкі для тих чоловіків, яким дуже хочеться, але не з ким. Щоб не перетворитися в маніяків-гвалтівників, їм рекомендується перетворити сексуальну енергію, творчу. Якщо ж немає здібностей до творчості, то скопати не тільки свою ділянку, але і пару сусідських, наколоти дров на кілька зим запас і скласти їх у штабелі. Цей день треба активно використовувати для зміцнення власного здоров’я, підвищення духовного рівня.

Робота і творчість в 24 Місячний День

День вдалий для всіх активних та цілеспрямованих людей. Можна починати нові справи і обговорювати поточні. День гарний для фінансових операцій і торгівлі. Сьогодні все вдаватиметься, якщо ви докладете зусиль. Місяць також сприяє творчим людям. Сьогодні з успіхом пройдуть концерти, виставки, покази, вистави. Не лінуйтеся, використовуйте всю енергію для здійснення будь-яких справ. Чим більше встигнете сьогодні, тим краще. Слабким і невпевненим у собі людям краще залишитися вдома або відправитися на природу, щоб відпочити.

Здоров’я і харчування в 24 Місячний День

24 місячний день захворювання безпечні. Як правило, вони не затягуються і не приносять неприємних наслідків. Сьогодні організм стійкий і легко справляється з навантаженням. Тим не менш, в цей день вразливі печінка, шкіра, пряма кишка. Їх лікування сприяє правильно підібрана дієта і повноцінний сон. Корисно відвідати лазню, особливо російську парну.

Найкращий день місячного місяця для початку лікування і будь-яких цілительських практик. Можна лікувати хронічні і задавнені захворювання. Хороший день для активних занять спортом, йогою, для силових практик. Фізична слабкість лікується відпочинком і сном.

Сни 24 Місячний День

Образи сновидіння, який відвідав вас в цей період, кажуть про потенційних творчих силах, які потребують реалізації. Правильно истолкованный сон двадцять четвертого місячного дня підкаже вам напрямки, шляхи, по яких слід спрямувати творчу енергію для досягнення гармонії і благополуччя.

Деякі астрологи стверджують, що образи сновидінь сьогодні відкривають перед людиною таємниці його минулих життів. Цим і обумовлений той факт, що один із символів даних місячних доби — ведмідь, втілює рід, традицію, попередні покоління.


Залишити відгук