Сонник Колиска — до чого сниться ?

Колиска — це не тільки дитяче ліжечко, колискою життя часто називають воду, так як згідно з науковими уявленнями життя на нашій планеті вийшла з води, і вода є цілющою вологою для всього сущого. Тому в подібному значенні колиска — це джерело сил, народження і життя взагалі. Якщо вам сниться, що ви качаєте колиска, це знак того, що ви будете стояти біля витоків якогось грандіозного проекту. А ось качати свою дитину в колисці означає серйозне захворювання когось із членів сім’ї.

В якій лежить чарівне дитя – благополуччя в домі, любов Ваших прекрасних дітей. Качати свою дитину в колисці – серйозне захворювання когось із членів сім’ї. Для молодої жінки — гойдати колиску – остерігайтеся пліток. Також див. Дитина.

Бачити її з немовлям у сні — знак прихильності близької людини. Качати колиска у сні означає, що ви зробите все можливе, щоб зберегти свою справу і незалежність. Холостим сон про колиски передвіщає невдачі в справах і особистому житті.

Приснився порожня колиска — це попередження: ваше благополуччя насправді не настільки надійно, як ви про нього думаєте. У той же час колиска з дитиною сниться до повного задоволення власною долею і достатку.

Якщо снилася колиска, то з вашим улюбленим чадом, скільки б йому не було років, станеться якесь неприємне і сумна пригода. Побачити розгойдується порожню дитячу люльку або ляльку в ній — в будинку трапиться нещастя.

Якщо молодій дівчині приснилося, що вона качає колиска, це обіцяє їй плітки, які опорочат її в очах коханої людини.

Той хто уві сні побачить колиска, стане робити добрі справи.


Залишити відгук