Сонник Колосся — до чого сняться ?

Сни про колосках зерна — передвісник щастя, достатку, надій тих, що збуваються, якщо тільки вам не сниться, що врожай загинув, зерна промокли або не дозріли і т. п. Збір врожаю бачити в сні означає, що ваші зусилля не пропадуть дарма, і ваша праця принесе вам прибуток, відповідну кількості зібраного врожаю. Якщо ж ви побачили картину збирання врожаю мигцем або неясно, то прибуток буде невеликий і справа не виправдовує себе повною мірою. За іншою версією такий сон пророкує швидке одержання гарних звісток від близьких родичів. Молотити Зерно у сні — знак успіху у великій справі. Якщо вам присниться, що ви замість зерна молотити порожню солому, то ваша справа не вигорить, але зате ви можете потрапити на якусь халепу.

Колос уві сні — символ щастя і багатства. Багато колосків бачити стиглих і повних — до великої вигоди і багатства. Іноді такий сон пророкує, що вам вдасться зірвати непоганий куш. Зривати, тримати їх в руках, збирати — до великого прибутку, яку ви цілком заслужили своєю працею. Якщо не зможете зібрати скільки потрібно, то ваші надії не виправдаються в повній мірі. Мішки з зерном бачити — до заможного життя. Продавати зерно в сні — знак втрат, а купувати — до прибутку й успіху в бізнесі. Молотити хліб у сні або бачити, як це робиться, — знак швидкого великого успіху в справах і великого прибутку. Розкидати зерна у сні — знак того, що ви можете свій стан пустити за вітром. Іноді такий сон пророкує розбрат або сварки.

Бачити уві сні колосся пшениці, повні зерен, передвіщає Вам різноманітні розваги і успіхи у багатьох справах. Якщо Ви спостерігаєте, як інші прибирають пшеницю — цей сон обіцяє Вам незабаром радісні переживання за своїх рідних і друзів. Молодим жінкам доля посилає його, щоб вони знайшли віру в своє щастя і в неминучість зустрічі з достойним обранцем.

Побачили в сновидінні колосся — прекрасний сон: ваші бажання стануть реальністю. Колосся наснилися молодими, не визрівають — доведеться чекати досить довго, поки ваші мрії здійсняться. Побачити їх стиглими, чистими, золотистими — час реалізації ваших бажань наближається. Приснилося, що хтось їх збирав, — значить, плодами ваших праць скористаються інші.

Якщо у сні Ви бачите багато зерна на полі — це найвищою мірою сприятливий знак: сон натякає на те, що завдяки Вашій працьовитості і завзятості Ви станете багатим і будете дуже поважні і шановані. Селянам сон обіцяє благополучний рік і хороший урожай. Якщо Ви закохані — оволодієте серцем своєї коханої і створите велику щасливу родину.

Бачити розкидані колоски у сні — знак того, що ваша робота принесе вам задоволення. Полі колосків, що наснилося фермеру або дачникові — передвіщає багатий урожай. Якщо колосся в полі колишуться від вітру — на вас чекає комерційний успіх.

Колос вказує на накопичене багатство, яке збільшиться вдвічі. Стоячий зелений колос — це доля від Аллаха і врожайність. Сухий колос — це посуха і неврожайні.

Колосся (хліба) збирати — будеш мати виграш; бачити — здійсняться твої прагнення; топтати — твої плани марні; розгрібати — не витрачай даремно майна.

Буде у вас достаток. Жати, збирати колосся — сон до прибутку. Побачити скошеними — до втрати, збитків.

Всі як один, налиті колоски злаків — велике щастя, вигода.


Залишити відгук