Сонник дзвін — до чого сниться ?

Чути дзвін у сні – смерть далеких друзів або занепокоєння, викликане вчинками віроломних людей. Святковий дзвін – радість перемоги над супротивником. Різдвяний передзвін дзвонів – сприятливі перспективи для всіх, зайнятих у сільському працю та світі бізнесу. Для юнака почути дзвін – до здійснення його мрії. Дзвін, що радує Ваш слух мелодійністю – боротьба, з якої Ви вийдете переможцем.

Побачити і почути дзвони, віщує до раптовою слави. Якщо ви самі дзвоните в дзвін — потрібно відмовитися від шкідливих, губящих здоров’я, звичок. Святковий урочистий дзвін дзвонів віщує в реальному житті велика подія, причому зміни грядуть на краще. Для молодих людей — це може бути весілля по великій любові. Якщо одруження належить за розрахунком, то це благополучно влаштує обидві сторони.

Якщо вам приснилося, що ви чуєте дзвін — це означає що ви скоро отримаєте радісну звістку. Коли дзвін уві сні змушує вас відчувати справжній душевний підйом, і навіть виникає відчуття благодаті – сон є дуже світлим і добрим знаком. Він обіцяє духовний підйом, спокій і досягнення щастя.

Почути дзвін — до добрих вістей. Для молодих людей він обіцяє швидкий вступ в щасливий шлюб зі своєю коханою людиною. У діловій сфері посміхнеться удача, людей чекає просування по службовій драбині і прибуткові торгові операції. Морякам дзвін обіцяє щасливе повернення і вдалий шлюб.

Дзвін самотнього дзвони у сні передвіщає занепокоєння, викликане вчинками віроломних людей. Різдвяний, святковий передзвін означає радість перемоги над супротивником, сприятливий час. Мелодійний дзвін віщує життєву боротьбу, з якої ви вийдете переможцем.

Закоханим дзвін дзвонів обіцяє виконання бажань і вдалий шлюб. Однак бійтеся пліток — навіть при всьому своєму неправдоподобии вони можуть стати причиною сварки між вами і коханою людиною.

Чути дзвін — отримати хороші новини. Вечірній дзвін чути — печаль зміниться радістю і в старості життя проводити без хвилювань.

Чуєш звук дзвону — приїде людина здалеку. Гучні звуки дзвону — віщують щастя, достаток, успішну кар’єру.

Почути уві сні дзвін — до дивних новин, які призведуть до хороших змін.

Передзвін дзвонів — до радості; заспокоєння; присвята на страждання.


Залишити відгук