Сонник Дзвін — до чого сниться ?

Якщо у сні ви почули, як дзвонять дзвони, це погана прикмета: може померти хтось із друзів, які зараз далеко від вас. Інше значення — безбожні люди зроблять якісь дії, які вас будуть сильно турбувати. Святковий дзвін дзвонів або дзвони свободи повідомляють про радість перемоги над ворогом. Різдвяні дзвони означають, що зайнятих у сільському господарстві та бізнесі чекають сприятливі перспективи. Молодій людині побачений різдвяний дзвін дзвонів обіцяє, що його мрія стане реальністю. Мелодійний, приємний слуху дзвін віщує боротьбу, в якій переможцем станете ви.

Сон про дзвоні (дзвонах) віщує отримання важливих звісток або пророкує важливі події. Дзвін дзвіночків у сні означає порожню балаканину. Дзвіниця у сні означає, що у вас є недоброзичливці, які намагаються очорнити вас. Похоронний дзвін у сні передвіщає втрати, невдачі, переживання, нужду. Самому дзвонити в дзвін у сні — знак хвороби або нещастя. Дивіться тлумачення: Дзвін.

Побачити дзвони — застереження: ви поки морально не готові до слави, так що не прагніть до неї і навіть її бійтеся, тому що наслідками для вас стануть гіпертрофоване марнославство і нещастя. Дзвонить дзвін — марно жадаєте слави. Самому телефонувати — пора відмовитися від шкідливих звичок. Почути дзвін — заклик подумати, за кого він дзвонить.

Бачити в сні великий дзвін на дзвіниці — ваше прагнення до чогось незвичайного, яскравого і викликає навряд чи буде зрозуміло, а тим більше підтримано партнером. Чути дзвін — бійтеся пліток. Навіть при всьому своєму неправдоподобии вони можуть стати причиною сварки між вами і коханою людиною.

Дуже сприятливий сон — побачити водолазний дзвін. Після нього всі можуть розраховувати на спокійне майбутнє і виконання всіх мрій, багатство й пошана. Крім того, торговців чекає величезна прибуток, а закоханих людей — щасливе подружжя.

Приснився дзвін — в більшості випадків сон з цим предметом сповіщає негативні життєві зміни. Найгірше цей сон для глухого і людини, що слабко чує наяву людини, який у сні чує дзвін цілком виразно.

Почуєте дзвін — тривожні вісті. Побачити церковні дзвони — треба щось, що принесе приємні емоції.

Якщо комусь насниться, що він б’є у дзвін, це означає, що він стане поширювати неправдиві чутки серед людей.

Дзвін — біда; радість; великі політичні події, стихійні масові лиха.

До змін, значних новин.


Залишити відгук