Сонник Колодязь — до чого сниться ?

Сон про криницю — щасливий для всіх, особливо для бідних і сильно потребують. Добротний колодязь у сні — провісник того, що вас чекають знаки уваги або подарунки. Несподівано побачити або виявити його в тому місці, де його ніколи не було і не могло бути, означає, що ви отримаєте гроші і підтримку, звідки не чекаєте. Колодязь у своєму домі побачити — знак великого успіху в справах і благополуччя в родині. Пити з криниці, митися або черпати воду у сні передвіщає багатство і гарне здоров’я, якщо вода в колодязі буде чистою, прозорою і смачною.

Діставати уві сні воду з криниці, щоб напитися, означає угамування пристрасного бажання. Якщо вода буде плескатися, то ваша любов принесе вам багато занепокоєння. Інших поїти уві сні чистою криничною водою — передвісник того, що ви допоможете комусь розбагатіти. Якщо ж вода каламутна, то все буде по приказці «не роби добра-не отримаєш зла». Копати колодязь у сні — знак перешкод у справах і збитків через підступи ворогів. Впасти в колодязь самому в сні — знак великого відчаю, нещастя, невдачі.

Упустити щось в колодязь — до втрати і невдач. Перебувати на дні колодязя і не мати можливості вибратися з нього — до важкої тривалої хвороби. Виявити порожній колодязь у сні — знак того, що вам не щастить. Доля весь час підставляє вам підніжку, і всі ваші старання виправити ваше незавидне становище закінчуються невдачами. Спускатися у колодязь у сні означає, що ви не зупинитеся ні перед якими труднощами, щоб досягти бажаного. Порожній колодязь у сні — знак тривоги.

Колодязь символізує жіноче начало, утробу Великої Матері, душу. Маючи зв’язок з підземним світом, колодязь нерідко містить чарівні води, що володіють здатністю зцілювати і виконувати бажання. Закритий криниця — символ дівочості. Колодязь, що живиться джерелом, уособлює союз чоловічого і жіночого. В побуті є приказки, де згадується колодязь, як символ спілкування та здатності або нездатності бути вдячним. Якщо уві сні ви п’єте воду з колодязя, то цей сон символізує необхідність повернення до витоків чого-небудь. Можливо, таким чином підсвідомість говорить про необхідність проявити вдячність своїм батькам і взагалі до предків.

Упустити щось в колодязь сниться до невеликої втрати або розставання. Зруйнований колодязь означає відсутність поваги до старших, невміння цінувати добро і невдячність. Цей сон може обіцяти життєву розруху. Бачити в жаркій пустелі колодязь означає, що ви зустрінете людину, в особі якого знайдете споріднену душу. Вмиватися колодязною водою говорить про виліковування від тривалої і виснажливої хвороби. Падати у колодязь може передвіщати те, що ви будете сильно схвильовані або перелякані несподіваною звісткою. Рити колодязь говорить про те, що ви займетеся пошуком справжніх цінностей. А бачити в колодязі каламутну воду сниться до хвороби і втрати життєвої енергії.

Хто побачить у своєму житлі або на своїй ділянці землі колодязь, той буде жити у достатку, відчує легкість після труднощі і отримає дохід звідти, звідки й не очікував. А колодязь для загального користування — знак радості після горя і труднощі. Якщо ж людина побачить у сні колодязь Замзама і вип’є з нього, маючи якесь бажання або потребу, то вона для нього здійсниться. Деякі аліми зійшлися з Ібн Сирином на думці, що для чоловіка бачити уві сні колодязь — до знайомства з жінкою, яка принесе йому багато радості. Рити колодязь — до швидкої одруження. Для жінки бачити колодязь — обіцяє достаток і вагітність. Якщо ж вода з колодязя виливається на її очах, то їй треба остерігатися викидня.

Пити воду з колодязя означає, що Ви скористаєтеся станом жінки. Падати у сні в колодязь — не до добра. Це віщує смерть для хворого, в’язницю для того, у кого є вороги, корабель пливе по морю, неприємна подія для подорожнього. Але якщо вода у колодязі чиста, то падати в неї уві сні — до добра, а якщо колодязь сухий, то це означає, що смерть близька. Бачити руйнується колодязь — до смерті близької жінки. Колодязь, через краї якого виливається вода,- віщує розголошення Ваших секретів і таємниць. Черпати уві сні воду з колодязя відром — до радісної звістки.

В колодязь падає посуд — буде радісна подія. В колодязі водиться риба — знатність. В колодязі ось-ось висохне вода — сім’я скоро розпадеться, рід загине, згасне. Бачити своє відображення в колодязі — отримаєш призначення на посаду. Вода в криниці б’є фонтаном, переливаючись через край — віщує матеріальний прибуток, багатство. З колодязя доноситься людська мова — будуть радісні події.

Колодязь руйнується, ламається сам по собі — велика неприємність в сім’ї. Колодязь з факелом у руках висвітлюєш — віщує хворобу. Набираєте воду в колодязі, а дістаєте тільки мул або бруд — провіщає поліпшення матеріального добробуту. Падати у колодязь — хвороба або неприємність. Падати у колодязь п’яним — виникне ситуація, пов’язана з чиновниками, офіційні справи.

Ховаєшся, ховаєшся в колодязі — віщує справи, пов’язані з покаранням, в’язницею. Рити колодязь і бачити воду — буде лист здалеку. Дракон ховається в колодязі — потерпіть приниження від чиновника. Черпати воду з криниці чисту — на щастя. Черпати воду з криниці каламутну — до нещастя. Чистити або будувати колодязь — знатність, великі чини.

Приснилося, що ви користувалися колодязем, — це означає, що зловживання власною силою створить таку несприятливу атмосферу, що ви не зможете витримати її і самі. Ви дасте можливість чужим інтересам впливати на вашу поведінку. Впасти в колодязь — сон передвіщає, що ви преисполнитесь приголомшуючим відчаєм. Опуститися в колодязь самостійно — це говорить про те, що ваші наміри перекреслений ворожі.

Порожній колодязь попереджає, що, довірившись якимось чужим людям, ви ризикуєте дозволити долю позбавити вас якихось благ. Спостерігали, як з колодязя качали воду, — значить, у вашому розпорядженні опиняться способи змінити своє майбутнє на краще. Приснився артезіанський колодязь — блискучі можливості, якими ви володієте, відкриють вам доступ в храм знань і задоволень. Діставати з колодязя воду — такий сон обіцяє, що вам вдасться задовольнити свої гарячі бажання. Вода в криниці була нечистою — це до неприємностей.

Побачений колодязь уособлює собою таємниці, нескінченність, оздоровлення, передбачення. Приснився криниця посеред спекотної пустелі — сон передвіщає знайомство з людиною, з яким ви станете близькими, спорідненими душами. Діставати воду — ви задовольните власну цікавість. Висохлий колодязь — це застереження про те, що промислові відходи отруять воду, і вона навряд чи буде годитися для життя. Умивання водою з колодязя віщує, що тривала хвороба, яка позбавляла вас останніх життєвих сил, нарешті залишить вас у спокої.

Впасти в колодязь — скоро несподівана звістка вас дуже схвилює або перелякає. Побачити в колодязі зірку — це говорить про те, що ви надзвичайно щаслива людина, все задумане вами виповниться. Копати уві сні колодязь — сон з таким змістом віщує ваші майбутні пошуки, предметом яких стануть справжні життєві цінності. Каламутна вода в колодязі обіцяє захворювання і втрату життєвої енергії.

криницю Наснився з відром — будете багаті; черпати воду — задумаєте щось; впасти в нього — майбутнє буде недобрим; копати — до вигідною роботі; пити з криниці — до хорошого течією справ; без води — до тривог; переповнений — до втрат; зі свіжою прозорою водою — до непоганих перспектив, з каламутною водою — до поганих; добре облаштований — сон пророкує, що вам щось подарують.

Символічний вхід у власну підсвідомість, минуле і «нижній» потойбічний світ. З чистою водою, з повним відром благо; порожній занепад життєвих сил. Зарослий — стара діва. Черпати воду — біда. Вода б’є фонтаном — багатство; переповнений втрати. У нього виглядати думки про смерть; ризикована самопізнання; небезпека або смерть.

За Фрейдом колодязь позначає жіночі геніталії. Якщо вода в криниці була прозора — знак міцного жіночого здоров’я. Приснився пересохлий колодязь — можуть бути ускладнення при вагітності.

Набирати воду з колодязя – до задоволенню давніх і палких бажань. Артезіанський колодязь – знак того, що ваші блискучі можливості відкриють вам доступ до знань і задоволень.

Уособлення глибини, сенс якої двузначен. Позитивно, так як в колодязі може бути вода, цілюща сила, і негативно, так як там темно, глибоко і невідомо, чим він наповнений.

Бачити у сні, що ви добуваєте воду з колодязя, означає, що ви будете домагатися того, чого пристрасно бажаєте. Падіння уві сні в колодязь обіцяє зрада коханого.

Побачити колодязь — настають складні часи. Заглянути в нього — будете вдивлятися в глибину власної душі; сон до глибоких переживань.

Побачити колодязь з відром — до багатства; переповнений — до втрат; осушене — до тривог; пити воду з колодязя — до благополуччя в справах.

Якщо людині приснився колодязь — він спробує почати стару справу заново.


Залишити відгук