Сонник Колесо — до чого сниться ?

Якщо приснилося колесо, це добрий знак: людина, про чию симпатії ви навіть не мріяли, вважаючи її недосяжною, насправді теж думає про вас. Якщо ви поки не знаєте, до кого це може стосуватися, то є привід задуматися і подивитися уважніше навколо себе. Зверніть свій погляд на знайомих, колег: ви давно всіх знаєте і вважаєте, що вже все про кожного з них вам добре відомо. І все ж ви не можете зі стовідсотковою впевненістю стверджувати, що ніхто з них не сповнений щодо вас теплих почуттів і надії на взаємність.

Приснилося, що знайшли на пустирі або в полі колесо, — значить, скоро персона, що відчуває до вас симпатію, піднесе вельми приємний сюрприз або подарунок, який ви запам’ятаєте надовго. Є ймовірність, що виповниться якесь ваше бажання. Побачити колесо, отвалившееся від автомобіля або вози, — це означає, що ви відкрили двері в своє життя, свою душу для людини, явно цього не заслуговує. Його не потрібно було підпускати до себе навіть на гарматний постріл. У вас можуть з’явитися серйозні і важкорозв’язні проблеми зі здоров’ям, якщо ви не зробите ніяких кроків щодо зменшення його впливу.

Якщо у сні ви ставили колесо на місце, де йому належить бути, таке сновидіння повідомляє про спокій і умиротворення, оселилися у вашій душі. Причиною стало те, що зовсім недавно ви прийняли якесь важливе рішення. Однак не потрібно повністю розслаблятися, щоб навіть маленька проблема не привела вас у відчай. Але з іншого боку, ви вже усвідомили неможливість повернення до колишнього способу життя, що нагадує стояче болото. Тому спокійний стан зараз для вас дуже до речі.

Один з головних символів космічної сили, яка управляє планетами і зірками, а також безперервної зміни і повторення. Перші колеса були цільними, тому їх ранні зображення мало відрізняються від дисків, які представляли Місяць і Сонце. Поява близько 2000 року до н. е. колеса зі спицями закріпило за ним солярний символізм. Колесо — символ сонячної енергії. Сонце — це колесо, що обертається в небесах Сонце — центр, а спиці колеса — промені.

Колесо — атрибут усіх сонячних богів і їх земних посланців — сонячних королів. Воно символізує вселенське правління, життєвий цикл, переродження й оновлення, благородство, мінливість і зміни в матеріальному світі. На буденному рівні колесо пані удачі (колесо Фортуни) — поширена емблема злетів, падінь і непередбачуваності долі. Якщо ви бачите безліч коліс, то це знак того, що ви в житті крутитеся подібно білку в колесі. Зламане колесо може говорити про невдачі в справах і перешкоди у житті. Бачити себе на колісниці з великими колесами означає, що у вас дуже хороші перспективи, але будьте обережні, щоб вам не ставили палки в колеса.

Колесо — це уособлення закритого, повторюваного руху всередині самого себе. В більшості випадків є позначенням фіксації на чому-небудь. Оскільки колесо — це точний механізм, воно служить вказівкою на рух інформації, яка механічно повторюється в мозку, а також вказівкою на уточнення роботи соціального і універсального «понад-я». Зубчасте колесо у всіх сновидіннях служить позначенням механічної негативності. Позитивну навантаження цей образ може бути нести тільки тоді, коли обертове колесо пересувається по відкритому простору.

Якщо вам сниться колесо, це означає, що людина, до якої ви відчуваєте потяг, і з ким не проти зав’язати більш близькі стосунки, думає про вас. Можливо, хтось із давніх знайомих вже не задовольняється простими приятельскими відносинами і розраховує на більше. Придивіться уважніше до оточуючих: можливо, ви зрозумієте, хто з них небайдужий до вас. Якщо вам сняться обертові колеса, це означає, що ви досягнете щастя в любові. Розбиті колеса сняться до розлуки з коханим.

Колеса в сні — символ руху. Якщо вам присниться швидко обертається колесо (колеса), то чекайте великих змін, швидкого вирішення різних питань, стрімкого розвитку події. Будь-які проблеми з колесами уві сні пророкують неприємності, труднощі та перешкоди в справах, а також прикрощі, пов’язані з цим. Міняти колеса в сні — знак змін у житті, можлива зміна місця проживання для вас або роду занять. Дивіться тлумачення: Автомобіль.

Сновидіння про колесі має відношення до часу і служить позначенням початку нового життєвого циклу. Прийшла пора почати нове життя, взяти в неї кардинальні зміни. Колесо котилося вперед або за годинниковою стрілкою — це будуть позитивні зміни, і вони не зустрінуть жодних перепон на своєму шляху до здійснення. Тому або проти годинникової стрілки — протягом життя повертається назад, викликаючи повторення вже пережитих ситуацій.

Швидко обертові колеса – будьте розважливі і енергійні в справах, і тоді Ви успішно досягнете сімейного щастя і благополуччя. Нерухомі або розбиті колеса – від’їзд або смерть когось із Ваших близьких.

Швидко обертаються у сні колеса віщують розважливість і енергійність у справах, сімейне щастя. Нерухомі або розбиті колеса можуть означати від’їзд або смерть когось з родичів.

Ламається колесо у возі — розставання подружжя. Візок перевертається з-за того, що ламаються колеса — руйнування, збитки.

Колесо символізує покірність, праці і турботу. Наснилося, колесо щастя віщує погіршення вашого стану.

Колеса крутяться швидко — успіх. Колеса крутяться повільно — непосильна робота. Якщо колеса нерухомі — час застою.

Колеса в сні передвіщають, що потрібно зібрати всі свої сили й енергію, щоб досягти успішних результатів.


Залишити відгук