Сонник Коліна — до чого сняться ?

Сидіти на колінах у іншої людини уві сні — до потрапляння в залежність. Якщо незаміжня дівчина сідає на коліна до чоловіка уві сні, вона вийде заміж за розрахунком, але опиниться в ситуації, коли вона нічого не зможе робити по своїй волі. Якщо замужній дамі довелося сидіти на колінах у чоловіка, незнайомого їй у реальному житті, в її родині все частіше будуть виникати сварки із-за сексуальної несумісності.

Падати на коліна перед ким-небудь у сні — наяву відчуєте перед кимось благоговійний трепет або глибоку подяку. Приснилася кров на колінах — будете жити в постійній залежності від когось. Чужий, незнайомий дитина на колінах сниться до того, що ви будете нести відповідальність за справу, результат якого буде залежати від когось іншого.

Якщо уві сні довелося встати на коліна, цей образ часто символізує схильність сплячого до фанатизму. Необов’язково релігійною, можливо, мова йде всього лише про невміння контролювати свої пориви. Тлумачачи, до чого сниться, як чоловік стоїть на колінах, сонник виходить з його мотивації. Якщо він упав ниць в молитві, сновидіння уособлює благочестя. Якщо ж він хворий або занадто п’яний, щоб встати на ноги, найближчим часом будьте уважні і стежте за своїм майном.

Якщо вам приснилося, що ви тримаєте на руках дитину – варто чекати в майбутньому хвилювань і витрат, які все ж подарують вам радість. Сон якому ви впали на коліна може стати знаменням невдачі, череди поразок чи розчарувань. Якщо уві сні у вас брудні коліна, слід звернути особливу увагу на поточне стан здоров’я. Вимити коліна від бруду – викрити змову, спрямовану проти вас.

Опухлі, хворі коліна — серйозні перешкоди в реалізації своїх планів. Здорові, красиві — успіх у всіх починаннях і любові. Сидіти на колінах у когось- залежність. Стояти на колінах — приниження, захоплення, духовне переживання; на велику користь. Чоловікові тримати на колінах дівчину — благо. Жінці тримати чоловіка — залишитися без допомоги; альфонс.

Якщо приснився сидить на колінах, це означає, що ви будете перебувати в повній безпеці від зустрічей небажаного характеру. Для молодої дівчини тримати когось на колінах — це сон до різкої критики. Якщо це була змія, то виникне загроза приниження з боку ворогів; якщо кіт — її можуть спокусити.

Побачити кого-то сидить на колінах у сні означає, що ви будете захищені від небажаних зустрічей. Якщо дівчині сниться, що вона тримає когось на колінах, її чекає різке осуд оточуючих. Якщо на її колінах пригрелась змія, їй загрожує приниження з боку ворогів. Кіт на колінах віщує спокуса і падіння.

Якщо дівчині сниться, що хтось сидить у неї на колінах, це обіцяє їй засудження з боку коханого. Змія, що лежить на колінах у жінки, віщує приниження з боку недоброзичливців. Якщо їй сниться, що вона тримає на колінах кота, це означає, що її спокусить безчесна людина.

Приснилося здорове, приємне на вид коліно — до здоров’я, обдуманим інтересам; пошкоджене, пораненої — це означає, що відносини поступово погіршуються; пересуватися на колінах — сон до приниження; наснилося жіноче коліно обіцяє любовні ласки.

Якщо дівчина побачить у сні голі коліна – зіткнеться з труднощами в пошуках гідного чоловіка. Для чоловіка цей сон обіцяє нові повороти в любовних або сімейних справах. Впасти на коліна – зіткнутися з негараздами у сім’ї.

Бачити уві сні коліна, означає, що важка праця втомив вас, ви відчайдушно намагаєтеся знайти виходи в сформованому положенні.


Залишити відгук