Сонник Чаклунка — до чого сниться ?

Чаклунка показує людині, що його справи дуже кепські. Він це знає, але не бачить рішення — йому просто хочеться взяти чарівну паличку і все змінити. Ось тільки це неможливо, потрібно взяти себе в руки і постаратися виправити ситуацію. Якщо чаклунка привиділася чоловікові, то його положення ускладниться. Щоб привнести в своє життя позитив, йому потрібно діяти розважливо, інакше він не зможе нічого змінити.

Цілуватися з чаклункою у поза — до подарунка долі, але людина має ще заслужити його, тому слід вести себе добре, інакше не вдасться стати улюбленцем фортуни, вона подарує увагу ворогові сновидця, від чого він прийде в лють.

Найчастіше чаклунка віщує людині зустріч з підступною спокусницею. Встояти перед нею сновидець не зможе, тому не думаючи кинеться в її обійми. Однак за хвилини задоволення доведеться заплатити дуже дорогу ціну. Краще приймати рішення на тверезу голову, інакше можна втратити все.

Якщо жінці привиділося, що вона була уві сні чаклункою, то вона може розраховувати на те, що у неї незабаром з’являться неординарні здібності. Однак не варто їх використовувати в зло, так як існує Вища сила, яка її покарає за негативні дії.

Якщо вам примарилася чаклунка, то наяву у вашому житті може з’явитися жінка, чия хитрість і підступність будуть сильні. Будьте обережні з такою особливою. Якщо ж у сні ви бачите огидною зовнішності чаклунку, то наяву ви можете опинитися в епіцентрі чвар і скандалів. Дотик ворожки уві сні загрожує наклепом і наклепами на вашу сторону наяву. Остерігайтеся подібного після цих снів.

Чоловік бачить її – до зустрічі з гостями здалеку. Жінку не мине заздрість у сім’ї з боку близьких жінок. Жінка бачить, як вона свариться з чаклункою, – до благополуччя і поваги знайомих. Жінка бачить, як дружить з чаклункою, – до неприємних розмов. Жінка бачить себе ворожкою – до більших неприємностей і наклеп.

Сни про чаклунці віщують небезпеку, зрада або обман. Після такого сну потрібно берегти своє здоров’я і майно. Якщо ж ви самі постаєте в ролі чаклунки у своєму сні — ви будете занадто самовпевнені і приймете бажане за дійсне. Дивіться тлумачення: Відьма, Фея.

Бачити уві сні чаклунку — застереження від зайвого захоплення сумнівними задоволеннями, бо вони ніколи не приносять людині справжньої радості, не кажучи вже про щастя.

Для дівчини стара чаклунка обіцяє розставання з коханим. Він піде до дамі, яка буде на порядок старше нього. Йому вона зможе відкрити дивовижний світ.


Залишити відгук