День Народження 17 Лютого: Знак Зодіаку — Водолій

Водолії, народжені 17 лютого, чарівні, амбітні, розумні і успішні. Ви природжений лідер, наділений чудовими управлінськими здібностями і високою впевненістю в собі. Ви наполегливо прокладаєте шлях наверх і постійно налаштовуєте себе на все більш серйозні успіхи. Ви багато працюєте, проявляєте наполегливість і чудово справляєтеся з усіма випробуваннями, що випадають на вашу долю. Впертий і непокірний, якщо чогось забажаєте, ви ні перед чим не зупиниться на шляху до досягнення мети.

Народжені 17 лютого часто страждають різними захворюваннями шкіри в ранні роки. Це може зіпсувати все їх подальше життя. Ризик захворіти поширюється також на горло, опорно-руховий апарат і систему кровообігу. Народилася 17 лютого слід побоюватися тромбофлебіту. Вони повинні бути надзвичайно обачними в їжі і дотримуватися сувору дієту, оскільки в перспективі можливі проблеми з травленням. Для більшості людей, що народилися 17 лютого, дозволені нескладні фізичні вправи. Робота повинна чергуватися з відпочинком.

Надзвичайно чутливі особистості, народжені 17 лютого, на ранньому етапі свого життя створюють навколо себе дивовижний клімат підвищеної небезпеки і готові до боротьби зі всім світом. Їх внутрішній зміст повністю відповідає зовнішньому прояву бійцівських якостей. Вони можуть почати відстоювати себе з перших же кроків. Деякі з народжених 17 лютого здобувають перемоги, інші зазнають поразки. Однак у будь-якому разі вони ніколи не будуть сидіти склавши руки. Досягнувши певного успіху, народжені 17 лютого знову кинуться в бій і будуть боротися з усім світом, що незважаючи на те, що в один прекрасний день ця боротьба може обернутися проти них самих. Ось чому ці люди так часто потрапляють у вкрай неприємні ситуації, з яких важко знайти гідний вихід.

Знак Зодіаку 17 Лютого — Водолій

Стихія Знака: Повітря. Ваш знак Зодіаку відноситься до знаків стихії Повітря, які характеризуються наступними якостями: лояльність, щедрість, мрійливість, ідеалізм, неупередженість.

Планета Управитель: Уран. Її «дари» Водолію — прогрес. Уран — покровитель для астрологів. Планета у вигнанні – Сонце. Відповідальна за нездатність розставити пріоритети, а також відсутність внутрішнього стрижня.

Даті 17 лютого знак зодіаку відповідає Водолій. Народжені в цей день люди дуже розумні, харизматичні, працьовиті, щасливі. Вони чудові керівники і бізнесмени, самовпевнені і досить жорсткі, щоб тримати всі важелі управління фірмою в своїх руках. Вони налаштовані тільки на успіх і впевнено рухаються вгору по кар’єрних сходах. Часто ці люди стають трудоголіками, роботі вони віддають багато часу, вперті, від свого не відступають, випробування зустрічають з гордо піднятою головою і сміливо протистоїть ударам долі. Вони завжди отримують те, що хочуть, не звертаючи з шляху до жаданої мети. Підкорити їх і змусити коритися досить складно.

Побоюючись критики у свою адресу або негативного сприйняття, народжені 17 лютого дуже часто починають розуміти, що володіють надчутливої натурою, навряд чи здатна допомогти їм вижити, а скоріше, навпаки. Звичайно, серед них зустрічаються і такі, хто не буде звертати уваги на косі погляди з боку оточуючих. Відчуваючи свою правоту, вони не зупиняться ні перед чим, відстоюючи істину нехай навіть із застосуванням грубої фізичної сили. На жаль, народжені 17 лютого піддаються однаковим впливу як з боку добра, так і зла. Якщо в критичну хвилину поруч з ними не виявиться людини, здатного підказати, чого слід віддати перевагу в першу чергу, народжені в цей день можуть зробити неправильний вибір і потім самі ж будуть посипати собі голову попелом. Їх м’якість з часом може змінитися желчностью, яка навряд чи допоможе їм у вирішенні проблем, що ускладнюють просування вперед.

Народжені 17 лютого неймовірно відкриті для любові і схильні до міцним дружнім зв’язкам. Але з-за щирості і прямоти вони часто залишаються наодинці. Ті, хто народився в цей день, не хочуть приділяти занадто багато часу самоосвіті, ось чому вони нерідко ігнорують те, що може виявитися вирішальним у людському контакті, і бувають обмануті або покинуті. Найбільш витончені особистості, народжені 17 лютого, дозволяють своїм внутрішнім імпульсам і чутливості розвиватися у потрібному напрямку і їх використовують не тільки в особистому житті, але і в роботі. Таким чином, любов цих людей трансформується в позитивну енергію, яка допомагає їм долати труднощі життєвого шляху.

Народжені 17 лютого гостро бажають зробити все для своєї родини, друзів і, мабуть, навіть для незнайомих людей, якщо ті потребують їх допомоги. Вони вельми реалістичні, і звичайно їм вдається сприймати той існуючий соціальний порядок, в якому вони знаходяться. Хоча найчастіше народжені в цей день бувають спровоковані на реакційні дії, тим не менше вони не агресивні і досить рідко відчувають пригнічений настрій або гнів. Вони чесні, спокійні, фізично сильні, що дозволяє їм займатися спогляданням, коли інші метушаться. Оточуючі, до речі, нерідко помиляються, вважаючи їх спокій за пасивність або свого роду шоковий стан. Народжені 17 лютого глибоко вірять у те, що необхідно вкладати серце в кожну свою дію. Для них по-справжньому важливі загальнолюдські цінності. Вони здатні забивати голи з будь-якої відстані. Якщо подивитися об’єктивно, народжені в цей день не так вже й складні в спілкуванні. Більшість з них дуже вразливі та чутливі до проблем оточуючих їх людей.

Чоловік Водолій — народився 17 Лютого

Чоловіки, народжені 17 лютого — володіють наступними рисами: такий кавалер — гуманний, товариський, мислитель-новатор. На превеликий жаль, чоловіки, цього дня народження, однаково піддаються впливу, як добра, так і зла. Ось чому вони вкрай потребують підтримки близьких їм людей або вірних друзів, які в складний момент допоможуть порадою, зробити той вибір, який не призведе до провалу.

Жінка Водолій — народилася 17 Лютого

Жінки, народжені 17 лютого, характеризуються такими властивостями: така дама — дружелюбна, розумна, ліберальна. Ці особистості настільки недовірливі, що всього лише одного косого погляду на їх бік, або ж справедливого зауваження, достатньо, щоб вивести з себе Водолія на весь день. Він відчуваючи або точно знаючи про своїй правоті, ці люди зуміють відстояти істину.

День Народження 17 Лютого

17 лютого — який вплив надає на вашу особистість дата народження? Люди, народжені 17 лютого знак зодіаку Водолій, завжди готові до боротьби і мають достатньо мужності, щоб протистояти всьому світу. Навколо них завжди витає відчуття небезпеки. В їх душі панує повна гармонія внутрішньої енергії і зовнішнього її прояву. Ледь зробивши перші кроки, вони вчаться самостійності, їх незламний дух виявляє себе вже в дитинстві. Їм знайомі не тільки перемоги, але й поразки. Але невдачі ніколи не зупиняють їх просування до задуманої мети. Вдале завершення однієї справи змінюється початком наступного проекту. Бездіяльність для них нестерпно, але зайва наполегливість може довести їх до біди. Потрапивши в скрутне становище, їм не завжди вдасться знайти з нього прийнятний вихід без втрати репутації.

Чуже засудження або неприязнь роблять сильний вплив на сприйнятливу душу людей з датою народження 17 лютого знак зодіаку Водолій. Їх надмірна залежність від людського думки заважає їх просуванню вперед, змушуючи обдумувати кожен свій крок. Вони не зможуть досягти більшого, весь час озираючись на думку оточуючих. Хоча деякі з них мають досить рішучості, щоб ігнорувати плітки і засуджують репліки з боку суспільства. Якщо вони впевнені у своїй правоті, ніщо не зупинить їх на шляху до мети, навіть якщо їм доведеться застосувати грубу фізичну силу. При цьому у них відсутнє чітке розмежування добра і зла, навколишній світ вони сприймають у безлічі відтінків. Внаслідок цього вони можуть піти неправильним шляхом, про що потім будуть шкодувати, і дивуватися, як це не було ними помічено. З віком їх характер не стає м’якше, що ускладнює їх спілкування з людьми.

Люди, народжені 17 лютого знак зодіаку Водолій, живуть в очікуванні світлого чистої любові, але їх надмірна прямолінійність перешкоджає збереженню тривалих відносин. Позбавлені можливості реалізувати себе в особистому житті, свою невитрачену енергію вони спрямовують на виконання своїх трудових обов’язків. Це допомагає їм просунутися по кар’єрних сходах, спрямовуючи свої сили на подолання життєвих труднощів. Вони досить холоднокровні і в критичній ситуації зберігають спокій і незворушність. З боку це може виглядати байдужістю або боягузтвом, але дає їм можливість діяти не поспішаючи, з холодним розумом.

Люди, народжені 17 лютого знак зодіаку Водолій, намагаються вкладати душу в справу, якою вони займаються і вважають, що у відносинах з людьми потрібно керуватися почуттями, а не ощадливістю. Своїм ідеалам, що живуть в їх душі, вони залишаються вірними протягом всього свого життя. Хоча це не допомагає їм у спілкуванні з оточуючими їх людьми. Занадто важко для них відкрите вираження своїх емоцій. В душі вони досить милостиві і співпереживають проблеми знайомих і друзів, як свої власні.

Любов і Сумісність

В дружніх взаєминах ви товариські і любите бувати в компаніях цікавих людей самих різних соціальних груп. Вас приваблюють розумні, талановиті особистості, здатні чогось навчити вас і вчитися самі. Однак перед перспективою довготривалого союзу ви вагаєтесь. Зважившись на тривалі відносини, ви можете виявитися не тільки відданим і люблячим, але і досить вимогливим партнером.

Хороший шлюб, який обіцяє сімейне взаєморозуміння з довірчими відносинами, відбудеться у Водолія з Близнюком, Вагами і Стрільцем. З цими знаками, найкраща сумісність. Також присутні шанси на успішний шлюбний союз, як і на взаєморозуміння всередині сім’ї у Водолія з Овном, Рибою і Козерогом. У більш пізньому віці — хороше взаєморозуміння з Левом. Будьте готові змінити себе, причому кардинальним чином, звичайно ж, якщо мрієте про створення міцної сім’ї із Тельцем, Дівою, Рак, Скорпіоном або тим же Водолієм. Якщо думаєте, що вони будуть підлаштовуватися під вас, причому в односторонньому порядку, не розраховуйте на це.

Робота і Кар’єра

Від природи ці чутливі Водолії дуже болісно сприймають критику або негативне ставлення до них інших людей. Вони розуміють, як це заважає в житті, і починають нарощувати навколо себе залізну броню. В результаті вони самі здатні на прояв жорстокості і навіть можуть застосувати силу і насильство, якщо їм здається, що вони праві. При несприятливому розкладі ці люди можуть стати навіть справжніми геніями зла. Їм потрібен високоморальна і совісна людина поруч, який в потрібний момент міг би м’яко їх наставити на шлях істинний і утримати від прояви крайнощів натури воїна. Іноді їх вроджена м’якість і внутрішня вразливість з часом мутує в жовчність і скептицизм, що може зробити їх вкрай неприємними у спілкуванні і перешкодити їм досягти омріяної вершини.

Народився 17 лютого дуже важливі дружні і любовні відносини, але в цій області їм нечасто щастить. Пов’язано це з тим, що народжені 17 лютого не люблять працювати над собою і своїм характером, не люблять змінюватися, вони часто занадто прямолінійно і грубо кажуть що думають, а це відштовхує людей. Психологію вони теж недооцінюють, ніколи її не вивчають, вважаючи, що у них і так достатньо знань для побудови міцних відносин, часто вони не бажають вчитися і вдосконалюватися. В результаті трапляється так, що їх просто використовують у своїх цілях і кидають, вважаючи за нерозумних і дурних людей. Найрозвиненіші і творчі із народжених 17 лютого людей не забивають найбільш вразливі сторони своєї натури, а вчаться їх звертати чинності, використовуючи і в роботі, і в особистому житті свою чутливість і тонкість для досягнення цілей. Вони ж вміють свою любов або закоханість зробити теж джерелом сили та натхнення, яке подарує їм крила і розжене морок.

Здоров’я і Хвороби

Вразливі місця організму народжених 17 лютого людей – це кістки, судини, серце, шкіра, горло. Як бачимо, багато ризиків, тому їм потрібно бути особливо уважними до свого здоров’я. Можливі проблеми з шлунком і кишечником, тому рекомендована обачність в їжі, дієта просто необхідна, до того ж це безпосередньо відбивається на стані шкіри. Потрібно неодмінно давати собі перерви в роботі, відпочивати, а також займатися спортом, тільки не перевтомлюючись.

Водолій, знак зодіаку народилися 17 лютого, наділяє цих людей дуже високою чутливістю, але вона виявляється дещо інакше, ніж у інших народжених у першій половині лютого людей. Вони з ранньої юності відчувають світ небезпечним, але не здаються, не шукають собі фортеці і тихої гавані, а починають битися з навколишнім світом, формуючи себе як борця, воїна. У них дійсно натура бійця. І ці люди вважають, що інакше в нашому жорстокому світі просто не вижити.

Таким чином сила характеру цих людей своєрідно підкорює і смиряє підвищену емоційність. Вони не зможуть сидіти смирно, покірно приймаючи удари долі. Щастить їм чи ні, вони все одно будуть чинити опір і боротися за краще. Навіть досягнувши бажаного, вони не заспокояться, кинуться в свій вічний бій за звичкою. Це невгамовне бажання протистояння і боротьби, буває, доставляє народжені 17 лютого багато проблем і неприємностей. Все ж корисно вміти зупинятися.

Доля і Удача

В цей день народжуються люди, яким необхідно відпрацювати кармічні борги. У їх житті можливі злети і падіння, підступи ворогів, але і підтримка друзів. Якщо вони не оберуть шлях самотності, не втратять віру в себе, вони зможуть подолати всі неприємності і проблеми і вийдуть з кола несприятливих подій, зберігши гідність. Головне, щоб вони повірили в себе, щоб свої сили і здібності направляли в позитивне русло. І тоді вони зможуть досягти в житті багато чого, виконавши свої бажання і здійснивши мрії.

Поради Водоліям, Народженим 17 Лютого

На що потрібно звернути увагу людям, народженим 17 лютого знак зодіаку Водолій? Намагайтеся відкрито виражати свої почуття, дайте оточуючим зрозуміти ваші справжні наміри. Ви завжди можете зберегти в недоторканності куточок своєї душі, але не можна повністю закриватися від своїх близьких. Якщо людям буде доступний ваш внутрішній світ, вони краще зрозуміють мотиви ваших вчинків.

Вони не метушливі, не схильні до паніки, швидше стримані і спостережливі, не люблять обманювати, від природи наділені великою фізичною силою. Буває, що оточуючі люди вважають, що вони занадто нерішучі і слабкі, бачачи їх нічого не виражає обличчя, — але це дуже груба помилка, просто не в стилі народилися 17 лютого метушитися і панікувати. При цьому вони зазвичай дуже сильні натури. В глибині душі вони не злі, шукають дружбу і любов, мріють створити сім’ю, здатні на щире співчуття і допомогу, що не завжди можна розгледіти за їх позицією воїна і борця. Просто вони ніколи не дають себе в образу і прагнуть досягти бажаного.


Залишити відгук